Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για εσθονία μιλάς? Το κάνουν και Ολλανδία αυτό αλλά εδώ γενικά είναι και τσιγγούνηδες και δεν θα αγοράσουν μπουκαλάκι νερό. Τώρα πόσο υγιεινό είναι δε ξέρω, είμαι και γω υποχόνδριος μάλλον

 

 

Link.png Site: 9GAG Meet Estonia

Last fact is promising..

Όχι,αναφέρομαι για την χώρα που κατοικοεδρεύω,την εξωτική Δανιμαρκία.

Πάντως είναι τρελό,γιατί όπως ανέφερα σε άλλο ποστ,ήταν η Δημοτική Βιβλιοθήκη και στον κάτω όροφο έχει ψύκτρες τελευταίας τεχνολογίας(ζεστό-κρύο με UV/φίλτρου νερό) και τζάμπα ποτήρια για όλους.

 

Εν τω μεταξύ ο ίδιος σωλήνας που πάει νερό στη κουζίνα είναι αυτός που παει και στο μπάνιο.

Απο τον νιπτήρα το γεμίζει,οχι μέσα απο την λεκάνη.

Ο εν λόγω νιπτήρας είναι θύμα ατόμων που κατουράνε/χέζουν και δεν πλένουν καλά τα χέρια τους,επίσης το τι κυκλοφορεί στον αέρα εκεί μέσα δεν είναι και το καλύτερο.

Μετά είναι και ότι,όπως είπα κάτω είχε ψύκτρα με UV+φίλτρο,άσε που από όσο ξέρω οι βρύσες σε κουζίνες πρέπει να έχουν έξτρα φίλτρα(από ότι μου είπε ένας Δανός,δεν παίρνω όρκο ότι ισχύει καθολικά).

στην ελλάδα δεν γουσταρίζουνε τα μελαχρινά οι άντριδοι. θα φύγω, θα πάω στην Αίγυπτο που σου φέρονται σαν να είσαι πρηγκιπέσσα

Τουναντίον,στην Ελλάδα γουστάρουν πολύ τα μελαχρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σα τις μελαχρινες δεν εχει

Ξανθες τι να τις κανεις;

Ασπρες,αναιμικες,με το παραμικρο αδιαθεσιες και ζαλαδες.

Να μου λειπει.

Ζητω τα μπρουνέτια,λιγο λαδι,ελαχιστο αντιηλιακο και το καλοκαιρι στον ηλιο σε 15' κοπα καμπανα .

 

Ασε που οι ξανθες δεν ειναι να τις χειριζεσαι αποτομα , μελανιαζουν απευθειας,κοκκινιζουν κλπ , στο σπανκιν δηλαδις θα ειχαμε προβλημα.

 

Δεν τους παει και η καρυδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η οθόνη. Ηταν χαλασμένη. Βρε δεν γ^#%%}}%^^

there-there.gif

 

It will be ok.Don't worry.

Υπογραφές πάλι αύριο με τα k*λοαμοιβαία μου μέσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η οθόνη. Ηταν χαλασμένη. Βρε δεν γ^#%%}}%^^<br><br><br>

Σπερες

Συγνώμη αλλά αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα! <br><br>

Ontopic όταν λες χαλασμένη εννοείς doa ή με καμενα πιξελ και τέτοια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει

 

Διαβαζω το βιβλιο Γυναικολογια και Μαιευτικη του Ιπποκρατη που αγορασα στο προσφατο παζαρι βιβλιων.

 

Με αυτα που διαβαζω πως εκαναν για θεραπεια,απορω πως επεζησαν θηλυκα ατομα και πολλαπλασιαστηκαν οι προγονοι.

 

Υποκαπνισμο της μητρας με ανθρωπινα ουρα,λουσιμο με αφεψημα απο φακες και υποθετο με αιγυπτιακο μυρο τυλιγμενο σε τριχες .

 

Και υποψιν,για το τοτε παναντολ ουτε λογος, για παυσιπονο επιναν κρασι με ρετσινι και μελι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει

 

Διαβαζω το βιβλιο Γυναικολογια και Μαιευτικη του Ιπποκρατη που αγορασα στο προσφατο παζαρι βιβλιων.

 

Με αυτα που διαβαζω πως εκαναν για θεραπεια,απορω πως επεζησαν θηλυκα ατομα και πολλαπλασιαστηκαν οι προγονοι.

 

Δες και το δε νικ για να μαθεις γιατι σας λεμε χασαπιδες :P

 

Κατα τα αλλα περιμενω κανα 40ημερο τα xiaomi pistons και ερχεται ειδοποιηση απο το ταχυδρομειο για ογκώδες δεμα. Ελπίζω να μην ξέρει τι σημαινει ογκώδες ο ταχυδρόμος και να ειναι τα ακουστικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...