Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

HUH.gif

τα φουξια ειναι αθλητικα ή αρβύλες?

οτι και να ειναι δεν θυμαμαι να το εχω δει.πιθανοτητα το εχω πετυχει αλλα εφαγε αυτοματα delete για να μην παθω καταρράχτη.

 

αθλητικα (οι αρβυλες ειναι αισχος και εχω δει αρκετες...)

 

Πλάκα στη πλάκα σωστός ο Αλέφας.

 

'εδω, εδω, φερε μου τον μουρινιο και καναν αλλο με καμια 10ρια αλλους και...'

 

:lol:

Σε σχέση με τις γαλότσες με σχέδια, πάλι καλά να λες.

 

ναι ε?

 

 

φλασια

 

βλεπεις κορασίδες [δεν γνωριζω σε ποια ηλικια απευθυνετε η συγκεκριμενη λεξη αλλα την εβαλα για το b8] στο gym να γυμνάζονται, να κοιτανε, και να κανουν διαδρομο μονες και αμιλητες παρολο που υπαρχουν και αλλες κορασίδες διπλα τους. Nevertheless, μολις βρουν καμια γιαγιακα ή καποιον να τους μιλησει, ροδανι η γλωσσα τους. WTF is wrong with you grillz ?!? Για τους αντρες δεν μιλαω καν [αν δεν βρουν καθρεφτη δεν χαμογελανε καν]... 

 

-_-

edit

 

τι μπρατσο ειναι αυτο που ειχε η gamer στο win10 briefing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

La Pasteria. Τα μακαρόνια μου ήταν λιωμα! Και περίμενα αλντεντε ξερωγω...πφφφ απογοήτευση. Κ σάλτσα ναπολιτανα πολύ νερουλη. Έλεος γαμωτο. Τσάμπα τα λεφτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερις στο λεωφορείο:

Δανοκορτσόπον,ίσαμε με 8-10 ετών κάθεται στα καθίσματα, στην μεριά του διαδρόμου.

Την βλέπω,με βλέπει ότι θέλω να μπω. Με ακολουθεί με τα μάτια σαν το θύμα δολοφονίας και όταν πλησιάζω πετάγεται και πάει στην άλλη άκρη του λεωφορείου. :mellow:

Μιλάμε δεν ένιωσα ποτέ τόσο Δράκος στην ζωή μου,και να πω ότι της είπα και τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@DrLo, όσοι ψιλονυστάζουν ας προσπεράσουν

 

 

 

Το δες.

 

Αν μη κάνοντας κάτι μια τράπεζα θα αντέξει και θα φτάσει στο χαμηλό Χ1 αλλά κάνοντας κάτι θα φτάσει στο χαμηλό Χ2 > Χ1 .... γιατί να μη το κάνει ?

Γιατί όπως έχω ξαναγράψει, τα οικονομικά/τραπεζικά δεν είναι Φυσική. Δεν είναι "ντάξει μωρέ, αντοχή μέχρι 8 ρίχτερ, ρίξε λίγο παραπάνω μπετό και σίδερα για ασφάλεια".

 

Εδώ εμπλέκεται ανθρώπινος παράγοντας, κατ'επέκταση η ανθρώπινη άγνοια/βλακεία/ψυχολογία. Βγήκαν οι 4 συστημικές να ζητήσουν επίσημα βοήθεια ρευστότητας. Εγώ πες δεν ξέρω τι είναι δυναμικά σενάρια και στατικά σενάρια και ELA και Βασιλείες II και Γιωργίες13 και Μαρίες 69. Εγώ κάτι καταθέσεις έχω και διαβάζω ότι οι τράπεζες ζητάνε βοήθεια. Μικρή βοήθεια, μεγάλη βοήθεια εγώ δεν ξέρω από αυτά κι ούτε με νοιάζει κιόλας. Μπαμ, self-fulfilling prophecy.

 

Το 'παιξες?

Εκροές-μαμούθ 1,8 δισ. ευρώ μόνο σήμερα (21/1/2015)

 

Μαραθώνιος αναλήψεων από τα τραπεζικά γκισέ: 1 δισ. τη Δευτέρα και 1,4 δισ. ευρώ την Τρίτη. Αρνητικό ρεκόρ στις εκροές καταθέσεων καταγράφηκε σήμερα Τετάρτη στα τραπεζικά γκισέ. Είναι χαρακτηριστικό ότι οι τραπεζίτες υπολόγιζαν εκροές περίπου 4,5 δισ. ευρώ στη διάρκεια όλης της προεκλογικής εβδομάδας και το ποσό αυτό φαίνεται πιθανόν να τραβήχτηκε από τις καταθέσεις τη Δευτέρα, την Τρίτη και σήμερα Τετάρτη.

 

http://www.protothema.gr/economy/article/444577/ekroes-mamouth-18-diseuro-mono-simera/

 

Self-Fulfilling. Οι εκροές δεν έγιναν όταν ανακοινώθηκαν εκλογές, ούτε όταν μιλούσαν τα ξένα ΜΜΕ για Grexit, έγιναν μετά τον ELA.

Οι τράπεζες έχουν διαθέσιμη ρευστότητα να ανταποκριθούν, αλλά πλέον η έκτακτη ενίσχυση μέσω του ELA καθίσταται απολύτως αναγκαία, καθώς οι εκτιμήσεις των τραπεζών είναι ότι οι εκροές θα κλιμακωθούν μετά την εκλογική αναμέτρηση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τελικά το whiplash. Δεν ξέρω πως να το πω,πως να το εκφράσω αλλά νομίζω χωρίς να είμαι σίγουρη ότι έπρεπε να γίνω μουσικός. Δεν ξέρω τι όργανο αλλά έπρεπε να ξέρω να παίξω μουσική.I'm confused...νιώθω κάποια συναίσθηματα που δεν πότε ever...δεν μπορώ δεν ξέρω....μπλοκαρα :(

 

Α και πρέπει αυτή η ταινία να πάρει κάποια Όσκαρ οπως και δηποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν να έρθει η οθόνη σημερα. Έφαγα άκυρο. Επίσης, τα πραγματα πηγαίνουν κάπως αργά στην ελλαδα αυτο τον καιρό ή ειναι η ιδέα μου;

 

 

Μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...