Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε σλιπνοτ, γαμώ τα θινκπαντ.

Το πρώτο κάηκε στο εξάμηνο,

το δεύτερο στον ενάμισι χρόνο σβήνει το μπακλαητ στην οθόνη πάνω αριστερά. και δε βλέπεις τίποτα. Πάλι καλά που το έχω συνδεμένο σε 2 24ρες

 

Ατυχείς περιπτώσεις.

 

Καμιά φορά όταν είμαι λυπημένος μετά από μια δύσκολη μέρα βάζω να δω videos από crash tests σε thinkpads. Τα πετάνε κάτω από γραφεία, ανοίγουν την οθόνη μέχρι τέρμα κάτω και την κρατάνε κουνώντας τα δεξιά-αριστερά όπως ένα νεογέννητο, τα βάζουν στην κατάψυξη για ώρα, ρίχνουν γεμάτη κανάτα με νερό και παγάκια πάνω στο πληκτρολόγιο, κόβουν κρεμμύδια πάνω τους και ύστερα τους βάζουν φωτιά, ανεβαίνουν και με τα 2 πόδια πάνω ζυγίζοντας 100 κιλά... και συνεχίζουν να λειτουργούν.

 

Όταν τελειώνω τα videos δε νιώθω καλύτερα. Μετά φαντάζομαι έναν σκληροπυρηνικό apple-άκια να του πέφτει το gadget κάτω και με δάκρυα στα μάτια να συνειδητοποιεί ότι έσπασε η οθόνη ή έπαψε να λειτουργεί τελείως. Τότε χαμογελώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυχείς περιπτώσεις.

 

Καμιά φορά όταν είμαι λυπημένος μετά από μια δύσκολη μέρα βάζω να δω videos από crash tests σε thinkpads. Τα πετάνε κάτω από γραφεία, ανοίγουν την οθόνη μέχρι τέρμα κάτω και την κρατάνε κουνώντας τα δεξιά-αριστερά όπως ένα νεογέννητο

I show what you did there but so did she... Ετοιμάσου για την δίωξη.

 

Μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..όσα.

 

 

πιο μικρή από σένα πάντως :P

Τα μισά τα μου λεγε.

Και γω σε 5 μερούλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυναίκες, το λάθος της φύσης, κεφάλαιο 43.354.657... 

 

η σχέση μου τσατίστηκε γιατί διάλεξα να πάω στην (κατά ομολογία πολλών) καλύτερη οδοντίατρο από τις 4 επιλογές που είχα, επειδή έχει το ίδιο όνομα με την πρώην μου 

 

Και πονάει το ούλο μου να πνίξω τον καημό μου στο προφιτερόλ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...