Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε για μετά όσο να ναι θα χρειαστεί.

@ γατοκοριτσο: φιλενάδα εγώ προχθές τσιμπησα αυτά .

Δεν είναι τόσο ροζ όσο φαίνονται αλλά πιο κόκκινο - μπορντό και απίστευτα άνετα αν και με τακούνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gofundme.com/3d-wifi-bubbles

 

Δελαπόρτας is back

 

Εχει μαζεψει τα διπλά σε σχεση με την προηγουμενη καμπανια για το διδακτορικό του στο ΜΙΤ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο πριν ενεργοποιηθεί το GPS μόνο του και με ξυπνήσει με φωνητικές οδηγίες, έβλεπα στον ύπνο μου τον viper να προσπαθεί να κάνει πέσιμο στην γκοθού πρώην του κολλητού μου.

 

Σήμερα θα είναι εξαιρετικού ενδιαφέροντος ημέρα, φαίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον το Ipega game pad για android και ios.

 

Το δοκιμασα στο Note 3 με εναν emulator για SNES. Λειτουργει οπως ακριβως πρεπει, πατας το κουμπι και κατι γινεται. Τωρα ασχετα απο emulators δυστυχως δεν ειναι πολλα παιχνιδια που το υποστηριζουν, υπαρχει μια αρκετα καλη λιστα βεβαια που ερχεται με το software του gamepad, αλλα οχι τιποτα φοβερο. Αλλα οπως και να εχει αφου υποστηριζει emulators οι επιλογες ειναι απειρες πρακτικα.

 

Το κακο ειναι πως μεχρι να το κανεις να συνδεθει πρωτη φορα θα φτυσεις αιμα. Δεν ξερω γιατι απο τη στιγμη που ειναι JOY pad προσπαθει να σου αφαιρεσει οποιαδηποτε joy ειχες να το χρησιμοποιησεις μεχρι να συνδεθει, αλλα αυτο κανει. Το καλο ειναι πως μολις περασεις το γολγοθα της πρωτης συνδεσης μετα συνδεεται αμεσα. Αυτο.


Λίγο πριν ενεργοποιηθεί το GPS μόνο του και με ξυπνήσει με φωνητικές οδηγίες, έβλεπα στον ύπνο μου τον viper να προσπαθεί να κάνει πέσιμο στην γκοθού πρώην του κολλητού μου.

 

Σήμερα θα είναι εξαιρετικού ενδιαφέροντος ημέρα, φαίνεται.

Να, δες κατι ενδιαφερον αγοραρε


 έβλεπα στον ύπνο μου τον viper να προσπαθεί να κάνει πέσιμο στην γκοθού πρώην του κολλητού μου.

 

 

Του εκατσε τελικα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να γλιστρήσω στη μπανιέρα.

 

 

 

edit, μόλις μου έκανε friend request ο Ζήσης Σαρίκας, σαφής και ανέλπιστη βελτίωση.

 

#fangirl #omgomgomg #squeeeee

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάω να γλιστρήσω στη μπανιέρα.

 

 

 

edit, μόλις μου έκανε friend request ο Ζήσης Σαρίκας, σαφής και ανέλπιστη βελτίωση.

 

#fangirl #omgomgomg #squeeeee

Ναφακ ντουντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί, του έστειλα ένα inbox ευχαριστήριο, απάντησε, αλλά ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να το συνεχίσω.

Έχω πάρει συνέντευξη απ' τον Robert Plant, έχω κάνει πεσιματικές "out of my league" αλλά αυτός ο τύπος... <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, φάγαμε σαν άνθρωποι.

 

Σπερες

 

 

 

 

Έλα νταξει, μην μου πει κάποιος οτι δεν ειχε καταλάβει ( απο το πρωτο ποςτ) οτι ειχε πρόβλημα η άλλη...

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...