Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάω σε ενα μαγαζί με μπαχαρικά την προηγούμενη εβδομάδα ..

του λέω δοκίμασα σε μεγάλες ποσότητες με το σακούλι στο φαγητό μου ταμπάσκο , τσίλι , καφτερές πιπεριές, οι μικρές που τις μασάω και ωμές  , σάλτσα volcano , τίποτα δεν το ένιωσα , έχεις κάτι καυτερό ?

Μου λέει έχω , θα σου δώσω να δοκιμάσεις και πες μου την επόμενη φορά αν σ άρεσε. Το έχω φέρει για εναν Ινδό που μου το ζήτησε ,δοκίμασε λίγο στο στόμα πριν βάλεις , οκ του λέω.

 

πατάω με το δάχτυλο όσο έπιασε και το βάζω στο στόμα μμμμμ nice nice λέω. Δίνω σε μια φίλη να δοκιμάσει , της λέω πάρε ενα κόκκο απο το κουτάλι (1 κόκκος όσο η μύτη της καρφίτσας , γιατι δεν τρώει καυτερά). Τελικά ήπιε νερό γιατι το κάψιμο απλώθηκε σε όλο το στόμα.  Έβαζα στο φαγητό μου όσο πιπέρι βάζει κάποιος που θέλει πικάντικη τη σούπα του κ ηταν ωραίο.

 

Χθες το βράδυ είχα φτιάξει ενα τουρλού για να μη λερώσω πολλά πιάτα κ είχα ρίξει σε τάπερ κρέατα , λαχανικά πατάτες κλπ

ηταν κανα 2-3 κιλά (το λέω για να καταλάβετε οτι ήταν μια χ ποσότητα να μοιραστεί με το ανακάτεμα). 

 

ρίχνω και μου φεύγει απο το σακούλι πολύ , κανα 2 κουταλιές της σούπας τούμπανες 

λέω εεε καλά , έχω και νερό δίπλα κλαιν 

έπινα ταυτόχρονα καυτό τσάι φρούτων και είχαν ανοίξει οι πόροι .

τρώω τρώω και άρχισα κ ένιωθα περίεργα , σε μια φάση με πιάνει μια ταχυκαρδία , ενας πονοκέφαλος , τα χείλη μου μούδιασαν , δεν ένιωθα το πρόσωπο μου 

 

βρήκα το αγαπημένομ μπαχαρικόμ :"3

θα καψεις τα παντα απο το στομα και κάτω ρε μλκ!

Ποιός είναι ο σατανάς ο μοντ;

αυτος1-0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα καψεις τα παντα απο το στομα και κάτω ρε μλκ!

αυτος1-0

ε καλά δε βάζω τόσο , έτυχε 

τώρα ξέρω πόσο να ρίχνω κ με το κουτάλι για να μη πέσει πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγω πάνελ, κοιτάω κωδικό του πάνελ, βάζω το serial στα google και μου επιστρέφει αποτέλεσμα οτι ειναι flicker free ενω ξερω οτι το συγκεκριμένο εχει flicker επειδη το βλέπω. Συνεχίζω να ψάχνω στο goolge και όλοι μα όλοι λένε οτι ειναι χωρις pwm.

 

Θα τρελαθω και βάλω gentoo αν δεν βρω τι φταίει...

 

 

Μέρες αγαπουλες που δεν έχετε πιει και τριτο εσπρέσακι εώς αυτη την ώρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγω πάνελ, κοιτάω κωδικό του πάνελ, βάζω το serial στα google και μου επιστρέφει αποτέλεσμα οτι ειναι flicker free ενω ξερω οτι το συγκεκριμένο εχει flicker επειδη το βλέπω. Συνεχίζω να ψάχνω στο goolge και όλοι μα όλοι λένε οτι ειναι χωρις pwm.

 

Θα τρελαθω και βάλω gentoo αν δεν βρω τι φταίει...

 

Story of your entire life?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντόνατ σπιτικά διαίτης(γλάσο δικό μου,με κρέμα μέσα δικιά μου και φυσικά με λίγο σιροπάκι) έτοιμα

Μιλφέιγ τούμπανο διαίτης με 3 μόνο υλικά έτοιμο.

Και τα 2 γλυκά με στέβια,αλεύρι ολικής,γάλα Light,αντί για βούτυρο έχωσα ελαιόλαδο μικρότερη ποσότητα, κτλ.

Καλά θα φάμε.

Μου θρούλισαν λίγο τα ντονατς γιατί δεν έβαλα πολύ λάδι και τα έψησα στο φούρνο αλλά και πάλι είναι πολύ δυνατά.

 

IMG_20150115_144456_zps3f1fc243.jpg

 

 

IMG_20150115_144406_zps6a561143.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δώσε Λινκ στον λαο. :lol:

Όταν την προηγούμενη μέρα έχεις παραγγείλει από το ίντερνετ Ελβετικές σοκολάτες, και σήμερα ανεβαίνει το CHF κοντά στο 20%.

 

Ανεκτίμητο.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...