Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

/g/ resident spotted...

 

Δε χρειάζεται να είσαι /g/entleman για να παραδεχτείς ότι τα thinkpads είναι πανέμορφα. Έτυχε να δω και ένα παλιότερο της ibm από κοντά και ήμουν "DAYUM girl you fiiiiiiine".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είναι όμως γτπκ, ακόμη και τα πανάκριβα.

 

Σεντ φρομ α θινκπαντ w530 

 

Ιν αδερ νιουζ 

 

http://www.amazon.com/How-get-rid-homeless-1/dp/1320335098/ref=sr_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1421251856&sr=1-2

 

600 σελιδες ποστ απο φορουμ για τους αστεγους στο σιμσιτυ , μονο 150$

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να είσαι /g/entleman για να παραδεχτείς ότι τα thinkpads είναι πανέμορφα. Έτυχε να δω και ένα παλιότερο της ibm από κοντά και ήμουν "DAYUM girl you fiiiiiiine".

nope.

y70 touch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν έχει μπει ξανά, αλλά αυτό: http://www.shipyourenemiesglitter.com/παίζει να είναι το πιο γαμιστερό site EVER!

 

Βασικά:

 

"We fucking hate glitter. People call it the herpes of the craft world. What we hate more though are the soulless people who get their jollies off by sending glitter in envelopes.

We've had enough so here's the deal: there's someone in your life right now who you fucking hate. Whether it be your shitty neighbour, a family member or that bitch Amy down the road who thinks it's cool to invite you to High Tea but not provide any weed.

So pay us money, provide an address anywhere in the world & we'll send them so much glitter in an envelope that they'll be finding that shit everywhere for weeks. We'll also include a note telling the person exactly why they're receiving this terrible gift. Hint: the glitter will be mixed in with the note thus increasing maximum spillage."

 

Φροντίστε να διαβάσετε και τα FAQs.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σατανάς(ο mod) τι επαγγέλλεται αν επιτρέπεται?Το χω απορία εδώ και καιρό.Οι μαθηματικές του γνώσεις σε συνδυασμό με τις βιολογικές-ιατρικές με έχουν μπερδέψει.Βιολόγος με κ@υλα για all around γνώση?  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να είσαι /g/entleman για να παραδεχτείς ότι τα thinkpads είναι πανέμορφα. Έτυχε να δω και ένα παλιότερο της ibm από κοντά και ήμουν "DAYUM girl you fiiiiiiine".

No, just no.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που λέτε, η κοματοσκυλού συμφοιτήτριά μου έχει μαζεψει μόνο 370 λάικς.

 

In other news, προχθες ειδα στο δρομο να παρασερνει παρολιγο μερσεντάκιας μια γιαγιά και σημερα μια τράκα, γιατι οπως έμαθα μετά ειχα πεσει λάδια, στην Ερμού με Ιωνος Δραγούμη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πραησλες κομμεντς

http://www.amazon.com/2009-2014-Outlook-Toilet-Seats-Greater/dp/B001SNVXYA

 

 

διαμάντια βρίσκω σήμερα: το ποποβρυσάκι http://www.popovrisaki.gr/ 

Επεξ/σία από Pantelwolf
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φθηναίνει η βενζίνη και δεν βρίσκουμε να παρκάρουμε ή μου φαίνεται;

 

Αυτό.Και οι καβλοράπανοι βγήκαν πάλι στους δρόμους με τις πειραγμένες σαύρες τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Φθηναίνει η βενζίνη και δεν βρίσκουμε να παρκάρουμε ή μου φαίνεται;

 

Αυτό.Και οι καβλοράπανοι βγήκαν πάλι στους δρόμους με τις πειραγμένες σαύρες τους.

Στη παρέα μπήκαν και αυτοί που έχουν πιο πολλά ηχεία από καθίσματα.πρεπει να ανέβει τιμή!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σατανάς(ο mod) τι επαγγέλλεται αν επιτρέπεται?Το χω απορία εδώ και καιρό.Οι μαθηματικές του γνώσεις σε συνδυασμό με τις βιολογικές-ιατρικές με έχουν μπερδέψει.Βιολόγος με κ@υλα για all around γνώση?  :-)

 

Γιατρός

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σατανάς(ο mod) τι επαγγέλλεται αν επιτρέπεται?Το χω απορία εδώ και καιρό.Οι μαθηματικές του γνώσεις σε συνδυασμό με τις βιολογικές-ιατρικές με έχουν μπερδέψει.Βιολόγος με κ@υλα για all around γνώση?  :-)

 

φύτουκλας κλπ, ασε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...