Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα γούσταρα πολύ για καρναβάλι να ντυθώ spartan γιατι άφησα κ το μούσι και τυχαίνει να ταιριάζει αλλα θα στοχοποιηθώ για ...u know
δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο .. και δε με αρέσουν τα group κ η φάση , έλεγα αν κανονίσουμε για κανα party or whatever 
αν ήμουν σε κανα heavy bulk mode θα σκεφτόμουν hulk που ειναι κ εύκολο σχετικά , σκισμένα ρούχα , πράσινη μπογιά και λίγο μακιγιάζ 
χμμμμμμμμμμμμ

τι θα ντυθείτε σεις? α? ? 

να ντυθώ γατούληθ ? γρρρρ !!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θα γούσταρα πολύ για καρναβάλι να ντυθώ spartan γιατι άφησα κ το μούσι και τυχαίνει να ταιριάζει αλλα θα στοχοποιηθώ για ...u know

δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο .. και δε με αρέσουν τα group κ η φάση , έλεγα αν κανονίσουμε για κανα party or whatever 

αν ήμουν σε κανα heavy bulk mode θα σκεφτόμουν hulk που ειναι κ εύκολο σχετικά , σκισμένα ρούχα , πράσινη μπογιά και λίγο μακιγιάζ 

χμμμμμμμμμμμμ

 

τι θα ντυθείτε σεις? α? ? 

 

να ντυθώ γατούληθ ? γρρρρ !!!!1

 

To ξανθό σου πάει?

moral15.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξανθό σου πάει?

moral15.jpg

ωραία ιδέα , τον θυμάμαι που τον έβλεπα οταν ήμουν πιτσιρίκι και ήμουν άρρωστος τρώγοντας πατάτες φούρνου με λεμόνι (τι ανωμαλία των γιατρών να προτείνουν κάτι τέτοιο , απο τα αγαπημένα φαγητά της παιδικής ηλικίας, βιασμένο :cry: )

 

αλλα μάλλον θα το αποφύγω μιας και το μάλλιμ ξανθό δε βάφεται ούτε φοράει ξανθές περούκες 

το θέλω μαυρο σα το μαυρο θάνατο  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξανθό σου πάει?

moral15.jpg

  

ωραία ιδέα , τον θυμάμαι που τον έβλεπα οταν ήμουν πιτσιρίκι και ήμουν άρρωστος τρώγοντας πατάτες φούρνου με λεμόνι (τι ανωμαλία των γιατρών να προτείνουν κάτι τέτοιο , απο τα αγαπημένα φαγητά της παιδικής ηλικίας και έμοιαζε βιασμένο :"(

αλλα μάλλον θα το αποφύγω μιας και το μάλλιμ ξανθό δε βάφεται ούτε φοράει ξανθές περούκες 

το θέλω μαυρο σα το μαυρο θάνατο

 

 

mens-eternia-gym-he-man-masters-of-the-u

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκέφτομαι βάρβαρος αλλά δεν έχω γουνινο βρακακι και μπότες.

υπάρχουν leather αλλα θα σε περάσουν για μπουστ

στη θέση σου θα φόραγα γούνα αρουραίου , τόσα σκοτώνει ο γούτου κ ο τσίπουρος , δεν ειν δύσκολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το ευρωπαϊκό νόμισμα υποχώρησε σήμερα στο κατώτατο επίπεδο (1,1753 δολ) των τελευταίων 9 ετών καθώς η αγορά προεξοφλεί ότι η ΕΚΤ είναι πιθανόν να ξεκινήσει από την ερχόμενη κιόλας εβδομάδα το πρόγραμμα αγοράς ομολόγων

 

Θυμάμαι προ κρίσης που έπαιζε στα ~1,4 και τις αγορές από Αμέρικα.....ωραίες εποχές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...