Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα μη τα ξέχασε. ψάρεμα είναι. :P

Η μια σίγουρα είναι κάποιου είδους πρεζάκι-μαστούρι(έχει όλα τα συμπτώματα),η άλλη είναι απλά βλαμμένη(πολύ όμως,όχι το cute χαζούλα).

Έτσι μόνο η ιδέα ότι κάποιο από αυτά τα ανθρωποειδή μου κάνει τέτοιου είδους κόλλημα μέσα στο σπίτι μου(και πάνω στον πάγκο της κουζίνας) μου φέρνει μια ανατριχίλα και ένα αίσθημα απελπισίας.

 

Δόξα να έχει ο Γιαραμπής που από Φλεβάρη φεύγω από το κλουβί με τις τρελές και πάω κάπου καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπέροχη μέρα σήμερα και κάποιο ΖΩΟ συγκάτοικος ξέχασε τα kinky πράγματα του στην κουζίνα.Μια σακούλα με δονητές-ρούχα ξεγκ@βλε και τακούνια τρελά,όπως επίσης ένα βρακί στον πάγκο της κουζίνας.

Για κάτι τέτοια ξυπνάς το πρωί....

 

 

 

oh yes

 

Η μια σίγουρα είναι κάποιου είδους πρεζάκι-μαστούρι(έχει όλα τα συμπτώματα),η άλλη είναι απλά βλαμμένη(πολύ όμως,όχι το cute χαζούλα).

Έτσι μόνο η ιδέα ότι κάποιο από αυτά τα ανθρωποειδή μου κάνει τέτοιου είδους κόλλημα μέσα στο σπίτι μου(και πάνω στον πάγκο της κουζίνας) μου φέρνει μια ανατριχίλα και ένα αίσθημα απελπισίας.

 

oh no

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σενιορ Στορμ, με χρονοκαθυστέρηση σου γεννιούνται οι απορίες, ή απλά τις εκφράζεις με χρονοκαθυστέρηση;

  = μετατρέπω το δικό μου θέμα -να κατανοήσω αν προέκυψε κάτι νέο ή αν μιλας για τα χθεσινά- σε δικό σου :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρίβεις δια του αρραβώνος και ούτε καν... στη γεννηση  ή στην έκφραση? ο κοινός παρανομαστής "χρονοκαθυστέρηση" δεν αποτελεί απάντηση. Αλλά θα υποθέσω το 2ο =p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ έλληνα τηλεθεατή, δηλαδή ντάξει, γάμα τα μνημόνια και τα κόμματα και τους τζιχαντ και αυτά τα πταίσματα.

Έδιωξες την Τρέμη από τα δελτία ειδήσεων, κατάφερες να διώξεις αυτό το ζαρωμένο δεινόσαυρο από την τηλεόραση, να φέρεις νέα ωραία πρόσωπα ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ ΠΙΣΩ?

 

Δηλαδή, είχες την ευκαιρία κάθε βράδυ να σου λέει καλησπέρα αυτή:

n6cdgz.jpg

 

κι εσύ διάλεξες να επαναφέρεις και να βλέπεις αυτή:

14vh3r.jpg

 

Φτου. Ου να μου χαθείς να χάνεσαι. Ρε 100 μνημόνια ρε.

Παραβλεπω το αντι-φεμινιστικο σου σχόλιο, και σε ρωτάω: ο τηλεθεατης πως επέλεξε ποια θα προσλαβουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://newpost.gr/post/412832/tremh-pretenterhs-eyaggelatos-apo-deytera-sto-kentriko-deltio-toy-mega

 

Είδα το διαφημιστικό και είδα οτι δεν παταγε και πολυ καλα η γιαγιακα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραβλεπω το αντι-φεμινιστικο σου σχόλιο, και σε ρωτάω: ο τηλεθεατης πως επέλεξε ποια θα προσλαβουν;

Πεσανε τα νουμερα γιατι οι τηλεθεατες διαλεγαν να βλεπουν τη μαλαστουπα των αλλων αντι για την οπτασια πανω.

 

Χωρις την καραφλομουςομουστακα του Πρετεντερη (ειχα ενα ιδιο στο Γυμνασιο) και το αβυσαλλεο ντεκολτε της Τρεμη πως να ενημερωθεις αλλωστε? Ε και της ζητησαν να γυρισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεσανε τα νουμερα γιατι οι τηλεθεατες διαλεγαν να βλεπουν τη μαλαστουπα των αλλων αντι για την οπτασια πανω.

Χωρις την καραφλομουςομουστακα του Πρετεντερη (ειχα ενα ιδιο στο Γυμνασιο) και το αβυσαλλεο ντεκολτε της Τρεμη πως να ενημερωθεις αλλωστε? Ε και της ζητησαν να γυρισει.

Ναι, κατάλαβα τι είπες. Η ερώτηση μου είναι πως εμείς ξέρουμε ότι έπεσε η τηλεθέαση για αυτόν τον λόγο; Το είπαν τα ίδια τα κανάλια ότι οι τηλεθεατές προτιμούν την τάδε; Το γράφει κάπου, όπου μπορώ κι εγώ να πάω να το δω;

 

Αυτό ρωτάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...