Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάποιος με 7ευρω paysafecard να μου στείλει pm , να με βοηθησει θελω ... ευχαριστω εκ των προτερων !

Και να τα χα τα 7 ευρώ στο paysafecard, σιγά να μην στα δινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τέτοιο κοψοφλέβικο μάθημα, ομολογω δεν ξαναειχα. Μιλάμε ο μαν πηγε απο το χρεος της ελλάδας στο πλούτο του Αριστοφάνη σε ένα μάθημα. Ευτυχως μονο 4 ωρες ηταν και άλλες 3 φορες θα μας κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ έλληνα τηλεθεατή, δηλαδή ντάξει, γάμα τα μνημόνια και τα κόμματα και τους τζιχαντ και αυτά τα πταίσματα.

Έδιωξες την Τρέμη από τα δελτία ειδήσεων, κατάφερες να διώξεις αυτό το ζαρωμένο δεινόσαυρο από την τηλεόραση, να φέρεις νέα ωραία πρόσωπα ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ ΠΙΣΩ?

 

Δηλαδή, είχες την ευκαιρία κάθε βράδυ να σου λέει καλησπέρα αυτή:

n6cdgz.jpg

 

κι εσύ διάλεξες να επαναφέρεις και να βλέπεις αυτή:

14vh3r.jpg

 

Φτου. Ου να μου χαθείς να χάνεσαι. Ρε 100 μνημόνια ρε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@@ χειριστηριο. Δεν ηρθε ποτε, μου εδωσαν refund και το παρηγγειλα απο αλλου. Ακομα περιμενω δηλ. 

Με αυτον τον ρυθμο το πιο πιθανο ειναι οταν μου ερθει να εχουν βγει emulators για PS2 ξερωγω. 

 

same

Την προηγούμενη βδομάδα έκανα claim αλλά δεν παραγγέλνω άλλο ακόμη μήπως και εμφανιστεί....μην καταλήξω με 2

Είχε και δυνατό feedback ο κινέζος http://www.ebay.com/usr/tool_nerd?_trksid=p2060778.m2748.l2754

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ έλληνα τηλεθεατή, δηλαδή ντάξει, γάμα τα μνημόνια και τα κόμματα και τους τζιχαντ και αυτά τα πταίσματα.

Έδιωξες την Τρέμη από τα δελτία ειδήσεων, κατάφερες να διώξεις αυτό το ζαρωμένο δεινόσαυρο από την τηλεόραση, να φέρεις νέα ωραία πρόσωπα ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ ΠΙΣΩ?

 

Δηλαδή, είχες την ευκαιρία κάθε βράδυ να σου λέει καλησπέρα αυτή:

n6cdgz.jpg

 

κι εσύ διάλεξες να επαναφέρεις και να βλέπεις αυτή:

14vh3r.jpg

 

Φτου. Ου να μου χαθείς να χάνεσαι. Ρε 100 μνημόνια ρε.

 

Οχι, και ηταν ωραίο παιδί...

@@ χειριστηριο. Δεν ηρθε ποτε, μου εδωσαν refund και το παρηγγειλα απο αλλου. Ακομα περιμενω δηλ. 

Με αυτον τον ρυθμο το πιο πιθανο ειναι οταν μου ερθει να εχουν βγει emulators για PS2 ξερωγω.

 

Οοοοοχι.

 

:sniff:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ έλληνα τηλεθεατή, δηλαδή ντάξει, γάμα τα μνημόνια και τα κόμματα και τους τζιχαντ και αυτά τα πταίσματα.

Έδιωξες την Τρέμη από τα δελτία ειδήσεων, κατάφερες να διώξεις αυτό το ζαρωμένο δεινόσαυρο από την τηλεόραση, να φέρεις νέα ωραία πρόσωπα ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕΣ ΠΙΣΩ?

 

Δηλαδή, είχες την ευκαιρία κάθε βράδυ να σου λέει καλησπέρα αυτή:

n6cdgz.jpg

 

κι εσύ διάλεξες να επαναφέρεις και να βλέπεις αυτή:

14vh3r.jpg

 

Φτου. Ου να μου χαθείς να χάνεσαι. Ρε 100 μνημόνια ρε.

Προτιμώ Σία στο muted.

kosioni1_0.jpg?itok=rgUR4crt

 

Έχω και φετίχ με το καρέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχει σκαλώσει το μυαλό μου για πείτε μου μερικά γνωστά, αξιόπιστα eshops υπολογιστών μπας και το βρω. Εννοείται ελληνικό και όχι το eshop.gr, mysystems, you, plaisio, multirama, ebw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...