Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>Πάω να μπω στην αυλή του κτηρίου,πριν από εμένα είναι μια κοπελιά με τα κλειδιά στο χέρι και ανοικτή την πόρτα,κάμω κίνηση να την πω να κρατήσει την πόρτα,με βλέπει,τρομάζει και κλείνει την πόρτα βιαστικά περπατώντας γρήγορα μέσα στην αυλή και ρίχνοντας κλεφτές ματιές πίσω της.</p>

<p>Ε άει και κοπελιά,δεν είναι όλοι βιαστές. :mad:

 

Λολ ε!!Έπρεπε μετά να της φώναζες συγνώμη αλλά τη πόρτα ήθελα ανοιχτή όχι τα πόδια σου.

Συμβαίνουν αυτά μην το παίρνεις προσωπικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να μπω στην αυλή του κτηρίου,πριν από εμένα είναι μια κοπελιά με τα κλειδιά στο χέρι και ανοικτή την πόρτα,κάμω κίνηση να την πω να κρατήσει την πόρτα,με βλέπει,τρομάζει και κλείνει την πόρτα βιαστικά περπατώντας γρήγορα μέσα στην αυλή και ρίχνοντας κλεφτές ματιές πίσω της.

Ε άει και κοπελιά,δεν είναι όλοι βιαστές. :mad:

Μου θύμισε μέρες-καταστάσεις ανάλογου άθλιου μαθήματος στο Master-Blaster.

Εμετός.

εσένα σε περνάνε για βιαστή , εμένα για ληστή οι τσέοι ...

όποτε έπεφτα σε χρηματαποστολή τους έκανα πλακίτσα , μη το αναλύσω και μ είχε πει ενας φίλος καμια μέρα θα σε μαζέψουν 

πριν κανα χρόνο το έφτασα σε φάση να σκάσουν μηχανές Δίας και να παρκάρουν πίσω απο τη χρηματαποστολή και να με κοιτάζουν επίμονα , πριν λίγες μέρες το ξαναέκανα και όπως χάζευα μετά απο λίγο σκάει ενας δίπλα μου και μου λέει τι κάνεις εδω? ταυτότητα 

δεν ειχα και του λέω περιμένω .. είπε τα δικά του και καλά που κατέβαινε ενας γνωστός μου π ειναι αξιωματικός και του λέει ας το παιδί το ξέρω κ με άφησε κ έφυγε ξενερωμένος , είχε βρει ευκαιρία να το παίξει εξουσία κ του την έσπασε

 

Πάντως ειναι που θα πέσεις , έχει τύχει γριές να τραβάνε τις τσάντες τους και να με κοιτάζουν λες και τους σκότωσα τη μάνα , να μη μπαίνουν σε ανσανσέρ μαζι μου και να περιμένουν το επόμενο κ το άλλο άκρο να μου πει η μία απο τις δύο "αντράκο μου μου θυμίζεις το γιο μου , γυμνάζεσαι ? 

xD

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.bay12games.com/dwarves/

 

11/18/2014 "I cleaned up some crashes today. One of them involved a night creature that had wandered into a shop and killed the owner... the creature then somehow got assigned as the owner. The crash happened when the night creature tried to come up with things to say to potential shoppers, since it didn't have a civilization as a frame of reference. I fixed that part, but I still have no idea why it thought it should change professions in the first place..."

7/20/2014 (Excerpts)

  • Made strangulation take less time
  • Babies don't start strapped with a knife

2/19/2014 "Today's success was to have a crying mother spit on me and call me a murderer, so that's where we're at. Of course, people familiar with modding or magma crabs might guess that the first time she spit at me, the glob came out frozen and my murderous character, being handy with a sword, batted the saliva ice cube out of the park. After I fixed that, and some other stuff, it splattered on my toga. There are tears and sweat now as well, coming out of the right tissues at the right times. As with blood, it remembers who provided them up to a point, which should be fun for brewing witches' potions and so on in some distant future. Fixed some other crashes and mess as well. Hopefully we can move on to cheerier territory."

2/17/2014 "The experiments have continued as I've improved moods and reputations in general. People now process seeing bodies not just as entity-level rumors, or evidence of crimes, but versus their own personal understanding of the person, so they can have their emotional breakdowns and so on. I led one party member into a room where rested a dead relative, and they fell to the ground crying... which is depressing. I'm not able to spend time updating how that body parts store information, so body discovery operates with the same mechanics as usual -- they recognize body parts, no matter how small, as evidence of death, and only after death. So you could throw a head into a room to freak people out, which is cool, but you can also throw a single tooth, and it would work too, if the person is dead. And if you drop a tooth from a bar fight in a different room with some relatives, nobody will care, but if you later go and kill the former owner of the tooth, then you'll hear people cry out in the distance as long as they are still on the map, since they'll suddenly recognize the tooth as belonging to somebody deceased. That's okay, as far as we need it to work for now."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο fb τη βρήκες? βλέπω κ κάτι θείτσες τελευταία που πειράζουν τις φωτογραφίες profile με photoshop, κοιτάς τις υπόλοιπες και λες hijo de puta ddddddaaaaaaaaaaaaaaamn----V

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίγω ipad και βλέπω 'shots fired [...] Paris'

+

Μπαίνω twitta και βλέπω 's-shots fired in παγι'

+

Έκλαψα με το artwork του mega-troll

VJFzkKI.jpg

-

Με πήραν τηλεφωνο για δουλειά που ετςι και την έκανα θα έμπαινα φυλακή για μια 5ετια μίνιμουμ

=

 

It would have been a great day

 

 

 

Μέρες αγαπουλες που λυσαξατε τον υδατανθρακα με την δικαιολογία 'μα εχει κρυο'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι οτι πλεον το ΗΡ λαπτοπ 5 ετιας που εχω θα μπορουσε να δουλευει μια χαρα , αλλα δεδομενου οτι το δουλευουν 2 ατομα και μπαινουν σε οτι ναναι site συν του οτι σερνεται σε εκνευριστικο βαθμο συν του οτι εληξε το antivirus σκεφτομαι 3 επιπονες λυσεις απο αποψη κοστους και ταλαιπωριας

 

Να παρω εναν εξωτερικο σκληρο να περασω τα αρχεια μου και καπακι να το στειλω για φορματ, ή δεν αξιζει ;

 

Να παρω ενα ακριβο antivirus να καθαρισω μια και καλη ή δεν αξιζει ;

 

Να σφιξω δοντια και να προσπαθησω μεχρι του χρονου να μαζεψω κανα 800ρι για να παρω mac ;

 

Εχετε αποψη για τα μακ ; ειναι τοσο καλα οσο τα παρουσιαζουν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...