Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Τι snowflake, πρώην πανκιό, νυν kickboxer.</p>

<p>Μέχρι να φάει το πρώτο κούκι είναι.</p>

<p>Μετά οι τύψεις, τα ξύδια, η παρηγοριά.</p>

 

Μηπως θα πρεπει να σταθεις περισσοτερο στο kickboxer; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άλλη μια μερα στην αγορα που εφαγα οσα ειχα στο πορτοφολι. Καλά που δε πηρα και το κατοσταρικο για το ταμπλετ.

 

Προς Θεσσαλονικεις:  Το μαγαζί "Το Ριχτάρι" ξέρετε που ειναι; Ακριβως ομως; Στο ιντερνετ λεει Ερμου 10, παω και δεν υπαρχει τιποτα, μονο το Τουφέκ. Μου λεει η μαναμ, στη Βενιζελου ειναι, λιγο πιο κατω απο Εγνατια, παω και παλι τιποτα. Ρωταω μια περιπτερου, μου λεει Ιωνος Δραγουμη, αλλά ειναι αργα τωρα, θα εχει κλεισει. Τελικα που ειναι; Υπαρχει ακομα σα μαγαζι και πού ακριβως; Ψαχνω για ριχταρι 3θεσιου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια μερα στην αγορα που εφαγα οσα ειχα στο πορτοφολι. Καλά που δε πηρα και το κατοσταρικο για το ταμπλετ.

 

Προς Θεσσαλονικεις:  Το μαγαζί "Το Ριχτάρι" ξέρετε που ειναι; Ακριβως ομως; Στο ιντερνετ λεει Ερμου 10, παω και δεν υπαρχει τιποτα, μονο το Τουφέκ. Μου λεει η μαναμ, στη Βενιζελου ειναι, λιγο πιο κατω απο Εγνατια, παω και παλι τιποτα. Ρωταω μια περιπτερου, μου λεει Ιωνος Δραγουμη, αλλά ειναι αργα τωρα, θα εχει κλεισει. Τελικα που ειναι; Υπαρχει ακομα σα μαγαζι και πού ακριβως; Ψαχνω για ριχταρι 3θεσιου.

Για τέτοιο μαγαζί δεν νομίζω οι άνδρες της παρέας να γνωρίζουν. :P

 

Άκου εκεί ριχτάρι τριθεσίου. :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Αλήθεια θα μου κάνεις το τραπέζι;

-Ναι, γιατί;

-Μαγειρεύεις;

-Πολύ καλά. Θα έχω φτιάξει και cookies.

-Έχουν ζάχαρη τα cookies;

-Έχουν, ναι.

-Α, δεν τρώω ζάχαρη.

-Γιατί.

-Γιατί έχει πολύ μεγάλο γλυκαιμικό δείκτη....δίνει πολύ γρήγορα ενέργεια....ο ανθρώπινος οργανισμός δεν έχει μάθει...στέβια.

 

Είμαι περικυκλωμένος ξαφνικά από βήγκανζ και στέβιανζ και σκέφτομαι σοβαρά να παντρευτώ τον χασάπη μου που ακούει σεπούλτουρα.

Όταν της ανοίξεις την πόρτα, να την τρολλάρεις με μια χούφτα ζάχαρη άχνη.

 

7948111372_65bf24c9a8_z.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τέτοιο μαγαζί δεν νομίζω οι άνδρες της παρέας να γνωρίζουν. :P

 

Άκου εκεί ριχτάρι τριθεσίου. :lol:

Ε γενικά καλε ρωταω. Οποιος/α θεσσαλονικιος/ια ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Για τέτοιο μαγαζί δεν νομίζω οι άνδρες της παρέας να γνωρίζουν. :P

 

Άκου εκεί ριχτάρι τριθεσίου. :lol:

Ε γενικά καλε ρωταω. Οποιος/α θεσσαλονικιος/ια ξέρει.

Νομίζω Δραγούμη με Ερμού κατεβαίνοντας τη Δραγούμη στα δεξιάΕκτως κιαν μετακόμισε
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι endless.

 

 

Δεν έχω γνώμη για τα public ώστε να σε βοηθήσω, η πιο χαρακτηριστική ιστορία μου είναι με τα Multirama. Πέτυχα μια προσφορά(?) σε κάρτα γραφικών (για την οποία κρίνω σκόπιμο να αναφέρω πως, εντελώς συμπτωματικά, είναι nvidia) που φάνταζε πολύ καλή για να είναι αληθινή και υποψιάστηκα ότι κατά 99% θα φάω άκυρο όπως γίνεται κλασσικά, ειδικά εφόσον δεν πήγα ο ίδιος σε φυσικό κατάστημα. Ήθελα όμως να πάρω και ένα πακέτο cpu+mobo ούτως ή άλλως, οπότε έριξα ολόκληρη την παραγγελία. Δυστυχώς η mobo ήταν out of stock οπότε τώρα περιμένω. Για την κάρτα δεν έχω επίσημη ενημέρωση, λογικά θα υπάρξει για την ευρύτερη πορεία της παραγγελίας όταν έρθει το προϊόν.

 

 

Πάνε 3 χρόνια από τότε

 

kChAfO3.jpg

 

 

http://youtu.be/8qMTfzhBc1I?t=1m4s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Άσχετο αλλά παρήγγειλα πρώτη φορά από τα public.Τι εμπειρίες έχετε?Είναι γρήγοροι ή θα περιμένω 2 βδομάδες?</p>

 

Ότι έχω πάρει ηταν στην ώρα του ετοιμο.

 

<p>-Γιατί έχει πολύ μεγάλο γλυκαιμικό δείκτη....δίνει πολύ γρήγορα ενέργεια....ο ανθρώπινος οργανισμός δεν έχει μάθει...στέβια.</p>

 

Η ξενερα αυτά τα άτομα...Θα επαιρνα ενα πακετο στεβια για ξεκάρφωμα και θα εφτιαχνα κουυυυκις με κανονική ζάχαρη.

super%2Bfuria%2B1.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω το θέμα για το κινητό της Microsoft στα 30 ευρώ και για τους Γλυφαδιωτες και για τα iPhone και βάζω τα γέλια.

ΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ αυτή είναι η Ελλάδα. Οι άλλοι είναι άνεργοι με παιδί, ζουν με επιδόματα και χαρτζιλικι από γονείς και πήραν galaxy s4. ΌΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΣΤΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...