Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PC Master - Τεύχος Δεκεμβρίου

 

Στήλη Retro Gaming. Έχει ένα ημερολόγιο από ένα παιδί δημοτικού που είχε ανακαλύψει τους υπολογιστές το 1986. Μεταξύ άλλων λέει:

 

Εκτός από joystick, είχε συνδεδεμένο ένα περίεργο εργαλείο που έμοιαζε με μικρό τανκ, με δυο πλήκτρα στο πάνω μέρος. Με αυτό πατούσες κάτι βελάκια στο κάτω μέρος της οθόνης και το ανθρωπάκι έκανε τις αντίστοιχες κινήσεις.

 

Και γενικώς ο τρόπους που περιγράφει τον ενθουσιασμό του έχει πολύ γέλιο. Γαμάτος ο μικρός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άσχετο αλλά παρήγγειλα πρώτη φορά από τα public.Τι εμπειρίες έχετε?Είναι γρήγοροι ή θα περιμένω 2 βδομάδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Αλήθεια θα μου κάνεις το τραπέζι;

-Ναι, γιατί;

-Μαγειρεύεις;

-Πολύ καλά. Θα έχω φτιάξει και cookies.

-Έχουν ζάχαρη τα cookies;

-Έχουν, ναι.

-Α, δεν τρώω ζάχαρη.

-Γιατί.

-Γιατί έχει πολύ μεγάλο γλυκαιμικό δείκτη....δίνει πολύ γρήγορα ενέργεια....ο ανθρώπινος οργανισμός δεν έχει μάθει...στέβια.

 

Είμαι περικυκλωμένος ξαφνικά από βήγκανζ και στέβιανζ και σκέφτομαι σοβαρά να παντρευτώ τον χασάπη μου που ακούει σεπούλτουρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω κανά 20λεπτο και έχει τον ατελείωτο.

Είναι από εκείνα τα βίδεα που κρατάν 10ωρα;

σιγά πια δεν θα πέσει και σε διαβητικό κώμα , λίγο τακτ δεν βλάπτει τσακ η προσβολή στα μούτρα του άλλου.

Εμ,πως θα δείξει ότι είναι snowflake η κοπελιά εάν το βουλώσει και συμπεριφερθεί σαν άνθρωπος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι snowflake, πρώην πανκιό, νυν kickboxer.

Μέχρι να φάει το πρώτο κούκι είναι.

Μετά οι τύψεις, τα ξύδια, η παρηγοριά.

Α,κατάλαβα.Δεν είναι το κλασσικό χιπστεροτυπάκι,αλλά όπως και να έχει περιπτωσάρα η μανδάμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω κανά 20λεπτο και έχει τον ατελείωτο.

Είναι από εκείνα τα βίδεα που κρατάν 10ωρα;

 

Πρέπει να είναι endless.

 

Άσχετο αλλά παρήγγειλα πρώτη φορά από τα public.Τι εμπειρίες έχετε?Είναι γρήγοροι ή θα περιμένω 2 βδομάδες?

 

Δεν έχω γνώμη για τα public ώστε να σε βοηθήσω, η πιο χαρακτηριστική ιστορία μου είναι με τα Multirama. Πέτυχα μια προσφορά(?) σε κάρτα γραφικών (για την οποία κρίνω σκόπιμο να αναφέρω πως, εντελώς συμπτωματικά, είναι nvidia) που φάνταζε πολύ καλή για να είναι αληθινή και υποψιάστηκα ότι κατά 99% θα φάω άκυρο όπως γίνεται κλασσικά, ειδικά εφόσον δεν πήγα ο ίδιος σε φυσικό κατάστημα. Ήθελα όμως να πάρω και ένα πακέτο cpu+mobo ούτως ή άλλως, οπότε έριξα ολόκληρη την παραγγελία. Δυστυχώς η mobo ήταν out of stock οπότε τώρα περιμένω. Για την κάρτα δεν έχω επίσημη ενημέρωση, λογικά θα υπάρξει για την ευρύτερη πορεία της παραγγελίας όταν έρθει το προϊόν.

 

 

Πάνε 3 χρόνια από τότε

 

kChAfO3.jpg

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...