Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να πω οτι είμαι σίγουρος για τον λόγο που ασχολείστε και με τα δυο μέρη της εξίσωσης...

 

In other news

 

Τι φαί ηταν αυτο, πω πω πω.

 

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το γραφω εδω μιας που ειναι θρενττ ευρειας καταναλωσης

 

Ψαχνει συγγενης μου να νοικιασει σπιτι (οχι φοιτητικο)

 

Εχει εναν σκυλο ωστοσο , που καθιστα δυσκολο το να βρει σπιτι επειδη ναι μεν ο Νομος οριζει οτι σε καθε σπιτι μπορει να εχει καθενας μεχρι 2 ζωα και σε καμια περιπτωση δεν ειναι παρανομο , ωστοσο υπαρχουν ιδιοκτητες ενοικιαζομενων που λενε οτι δε δεχονται ζωα .

 

Πως να κινηθουμε ;

 

Ειλικρινα ειναι και κριμα αλλα και δυσκολο απο αποψη υλοποιησης το να αναγκαστει να ψαξει να δωσει το ζωντανο αλλου.

 

Ειδικα αν κρινω απο το οτι το facebook ,οι κολωνες,οι στασεις και ο ντουνιας ειναι γεματος απο "χαριζεται σκυλος"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν δεν τον νοιαζει για τις σχεσεις του με τον ιδιοκτηητη δεν αναφερει οτι εχει σκυλο και απλα τον εμφανιζει μετα μαζι με το νομο εκτυωμενο ωστε να του τον τριψει στη μουρη αλλιως ψαχνει σπιτι που θα τον αφησουν να τον εχει μαζι του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως εχουν εκπτωσεις.τουλαχιστον στο μακιγιαζ κρεμες δεν θυμαμαι ε ολο και κατι θα εχουν.

 

εχουν ξαναγινει συζητησεις για αυτους τους κομπογιαννίτες ειναι οτι χειροτερο.το αστειο ειναι μπαινεις στο parents και τα συναφη και να διαβαζεις οτι δίνουν στα μωρα ομοιοπαθητικα φαρμακα.δεν υπαρχει σωτήρια λεμε σε καμια ηλικια.αμα ο ανθρωπος δεν εχει συνδεση δεν εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΤΗΝΑ!

Furries... τι έχει σειρά, συζήτηση γύρω από το mlp με τη φαινομενικά αθώα δικαιολογία ότι βλέπει η κόρη σου; Εκείνη η εξέταση σε επηρέασε ιδιαίτερα υποθέτω. Σε σέβομαι, πάντα σε σεβόμουν. Δεν πρέπει να χάσεις την πίστη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που τις εχω ξαναδεί αυτές τις δυο;

 

 

Tην ξανθιά δεν την ξέρω, η άλλη είναι η Ashe Maree, πιθανότατα την έχεις παίξει μαζί της ή  reddit/imgur.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδελφμ η φωτογραφια απο το 3 ειναι καρκινος :eek:

 

και αυτη την κατάσταση προσπαθούν να την περάσουν σαν social accepted...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...