Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πω ρε πούστη, εντωμεταξύ αγχώνομαι συνέχεια για οτιδήποτε και αυτό συντελεί στο χάσιμο πολύ χρόνου για το οποίο ξαναγχώνομαι. Η φάση θέλει ψυχοθεραπεία αλλά δεν έχω λεφτά γαμώ.

 

 

Mia xaρά σε βρίσκω.

 

 

Σημαίνει ότι τον υπόλοιπο καιρό έχεις όρεξη για ζωή

 

Χεχ, ή σημαίνει ότι τον υπόλοιπο καιρό απλά το ξεχνάς λόγω απασχόλησης με συγκεκριμένα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βιογραφικό χωρίς επαγγελματική εμπειρία θα βάζατε πρώτα την κατηγορία εκπαιδευση και μετά τις δεξιότητες ή το αντίθετο. Η σχολή έχει γραφτεί και στην κατηγορία προφιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπαρχει χρονος για περπατημα δοκιμασε το, ειναι καλο αγχολυτικο.

Ναι ξέρω, έχω βρει τρόπους να ξεπερνάω το άγχος αλλά μόνο βραχυπρόθεσμα, πρέπει επιτέλους να το λύσω από τη ρίζα του ξέρω'γω.

 

 

Πχ τώρα έπρεπε να κάνω μια συγκεκριμένη δουλειά για τη σχολή αλλά επειδή σκέφτομαι όλα αυτά δεν μου βγαίνει. Βέβαια γνωρίζω ότι η λύση για το συγκεκριμένο πρόβλημα των υποχρεώσεων της σχολής θα ήταν απλά ΝΑ ΠΑΩ να διαβάσω τώρα, παρόλ'αυτά δεν το κάνω-δεν έχω όρεξη και όμως στεναχωριέμαι για τις συνέπειες. Υπάρχει κάποια επιστημονική ορολογία για αυτόν τον ψυχολογικό μαζοχισμό; Γιατί μετά από αυτή την παρατήρηση αλλά και από αντίστοιχες παρατηρήσεις σε άλλους τομείς και περιπτώσεις της ζωής μου, μου δίνεται η εντύπωση ότι στην τελική ίσως γουστάρω να αισθάνομαι κάπως άσχημα. Κάτι σε drama queen ασούμε

 

 

Σε βιογραφικό χωρίς επαγγελματική εμπειρία θα βάζατε πρώτα την κατηγορία εκπαιδευση και μετά τις δεξιότητες ή το αντίθετο. Η σχολή έχει γραφτεί και στην κατηγορία προφιλ.

Νομίζω πρώτα εκπαίδευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε πούστη, εντωμεταξύ αγχώνομαι συνέχεια για οτιδήποτε και αυτό συντελεί στο χάσιμο πολύ χρόνου για το οποίο ξαναγχώνομαι. Η φάση θέλει ψυχοθεραπεία αλλά δεν έχω λεφτά γαμώ.

 

Δοκίμασε αυτό:

 

Κάτσε αναπαυτικά σε μια καρέκλα, κλείσε τα μάτια και για 7-8 λεπτά κάνε εισπνοή απο τη μύτη και εκπνοή απο το στόμα όσο πιο αργα μπορείς.

 

Βοηθάει πάρα πολύ σε περιπτώσεις μεγάλου άγχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επίσης για πείτε κάνα μαγαζί. Σίγουρα θα πάω στον Πετρίδη για να πάρω και κάτι άλλα εξαρτήματα που θέλω. Αλλά γενικά Θεσσαλονίκη για μπουφάν;

 

Για μπουφάν δες και columbia σε megaoutlet ...

Για μισοτιμής ... ρίχτους και κανά καντήλι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κακός που καμιά φορά βλέπω στο fb κάτι τύπους ή τύπισες να είναι υπερβολικά ατσούμπαλοι ή άχαροι ή με κάτι περίεργο πάνω τους (σε βαθμό να μπορούν να γίνουν meme) και με πιάνουν γέλια για κανα πεντάλεπτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βιογραφικό χωρίς επαγγελματική εμπειρία θα βάζατε πρώτα την κατηγορία εκπαιδευση και μετά τις δεξιότητες ή το αντίθετο. Η σχολή έχει γραφτεί και στην κατηγορία προφιλ.

 

Προσωπικά ΝΑΙ.

 

Τι εννοείς "Η σχολή έχει γραφτεί και στην κατηγορία προφιλ." ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έξω περνάνε και φεύγουν χωρίς να προλάβεις να τους αντιληφθείς. 

 

Χώρια που από την οθόνη μου δεν μπορώ να φάω ξύλο κοιτώντας επίμονα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κακός που καμιά φορά βλέπω στο fb κάτι τύπους ή τύπισες να είναι υπερβολικά ατσούμπαλοι ή άχαροι ή με κάτι περίεργο πάνω τους (σε βαθμό να μπορούν να γίνουν meme) και με πιάνουν γέλια για κανα πεντάλεπτο;

 

Kακός, κάκιστος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι εδω κ μισή ώρα να πάω την πρωινή μου επίσκεψη @ toilet και ακόμα στη σκέψη ειμαι. λεω μπα η ιδέα σου θα ειναι , δεν θα κάνει τόσο κρύο. μπαίνω στο meteo να δω που συνήθως δίνει μεγαλύτερες θερμοκρασίες απότι έχω στην περιοχή μου γτ ειμαι έξω απο Πάτρα σε περιοχή με χαμηλότερη και

Ώρα Θερμ/σία Υγρασία Διεύθ. ανέμου - Ένταση Καιρός - φαινόμενα Σάββατο
3/1 08:00 6UTC_w.png 3°C

κοιτάζω παρακάτ για την Τετάρτη
 

08:00 6UTC_w.png 0°C
FeelTemp2.png-4°C 46% 2.gif

 

200_s.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...