Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ μετά απο κάθε φαγοπότι γερό που μπορεί να φάω καμια 8-10k θερμίδες με τόσα γλυκά, νιώθω οτι δε θέλω τίποτα για λιγο καιρό. Αλλα είναι μοναδική η ευχαρίστηση , λες και τρως κάτι που δεν το έχεις ξαναφάει.
πριν το πάσχα θα τρώω clean για μήνες και όταν έρθει το τραπέζι θα ειναι πολύ mindblown 
τα γλυκά ειναι η αδυναμία μου , τα κρέατα(κοτόπουλο/γαλοπούλα/χοιρινό/μοσχάρι/ψάρι κ έτσ τα τρώω κάθε μέρα σε ποσότητες και ειναι πάντα ή στα κάρβουνα ή στην γάστρα ξέρω γω  , δε μου κάνουν τόσο μεγάλη εντύπωση
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ειδοποίηση στο skroutz για την οθόνη που εχω παραγγείλει. Κοιτάω και βλέπω οτι ανέβηκε η τιμη κατα 10 ευρώ, κάνω κλικ και βλέπω οτι απο τους 20 πωλητές μείνανε μόνο 4...

 

What.the.fuck.is.happening?

 

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για βιογραφικό. Είναι χρήσιμο να γράψει κάποιος οτι έχει πολύ καλή εξοικείωση με την τεχνολογία? Και αν ναι, πως μπορεί να το περιγράψει? Δηλαδή λες ασχολούμαι χρόνια με τεχνολογία υπολογιστών και τέτοιες αρχιδιές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ. Γνώση υπολογιστών: Άριστη

(τώρα να σου πω την αλήθεια δεν έχω δει πουθενά να γράφουν για γνώση gadget, tablet κλπ :P)

Επίσης, αναφέρεις αν έχεις πιστοποιητικό ECDL ή κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είμαι στους top 20 greek trackmaniacs, έχω βγει πρώτος σε πανελλήνιο τουρνουά unreal tournament κτλ. Ξες τώρα. Παρόμοια πράγματα θέλουν.

 

Υ.Γ. Νένυα αγάπη μου τώρα που σε βρήκα. Επειδή θα πάρω καλό μπουφάν για την ορειβασία-σκι. Με βάση την αστείρευτη ομορφάδα μου που σε έχει εντυπωσιάσει. Τι χρώμα να το πάρω; Τι θα με πηγαίνει;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούρο πράσινο ή σκούρο μπλε ρε όμορφο πιθηκι. Μην σε δω με κανα φουξια ε! Αν θες πιο φωτεινό συνδυασμό, δες μπλε σκούρο με λίγο τιρκουαζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...