Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Μας έπιασαν οι πόνοι ...

Απ΄το πολύ κατσικάκι ... :rolleyes:

 

attachicon.gifhnw.gif

Καλά το χοιρινό το γεμιστό με τα τυριά που έφαγα τρεις κομμάτες, καλά οι πατάτες οι γεμιστές ,τα τζατζίκια , οι τυρόπιτες κ ολα αυτά τα μπινελίκια με ψωμί καψαλισμένο στα κάρβουνα , αλλα μετά έκανα ενα mix βασιλόπιτα , γαλακτομπούρεκο , τσουρέκι σοκολάτα , κεικ σοκολάτα μια κρέμα που δεν ξέρω τι ηταν , έμοιαζε με τη γέμιση του kinder bueno και απο πάνω τα πότισα με σιρόπι γαλακτομπούρεκου . Μια πιατέλα γκάυλα

 

να σου πω ποιο πολυ ευχαριστιέμαι αν τρώω μια φορά το μήνα και να χεστώ παρά κάθε τρεις κ λίγο

απο ενα σημείο κ μετά δεν παίρνω ευχαρίστηση

Το γκαύλα νομίζω τονίζεται στο ύψιλον και όχι στο ά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε λινκ.

κι εγώ όλο με πονοκέφαλο είμαι τις τελευταίες μέρες, αλλά δεν ξέρω σίγουρα αν φταίει το πολύ κρασί ή ο πολύς ύπνος. Το φαγητό μου κυμάνθηκε σε λογικά για την εποχή επίπεδα.

Αδερφέ, ειναι η διαφορά θερμοκρασίας. Αυτό μου λέω τελειώνοντας τον αγλέορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9,5 ώρες στο ντουλειά με 3 βαθμούς και τον αέρα να λυσομανάει και να κάνει ξαφνικές ριπές που και που και έπρεπε να βάλεις τα πόδια κόντρα για να μην πέσεις. Με το κούτελο να έχει σχεδόν μουδιάσει.

 

Και εκεί κατά τις 9,30 που λες θα χτυπήσω 2 πιτόγυρα να στανιάρω είναι όλα κλειστά και την βγάζεις με μπαγιάτικο σάντουιτς από το περίπτερο.

 

Και όχι μόνο αυτό αλλά 2 του μήνα που ήθελα να πάρω κάτι πράγματα για μια δουλειά λογικά θα είναι όλοι κλειστοί το σπιτάκι τους μέσα. Χαραμοφάιδες.

 

Και όχι μόνο αυτά, αλλά κέρδισα και το κωλοφλουρί. Γαμώ τις γιορτούλες είπα; Δεν είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ τις γιορτούλες σύντροφε cthulhucarbide.

 

Βαριέμαι απίστευτα, έχω να ετοιμάσω 2 εκπομπές για το ραδιοφωνικό σεμινάριο που κάνω και έχω κολλήσει γιατί ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με το μπουρου-μπουρου,

Ευτυχώς αύριο άδεια από την σημαία...

Και η γάτα ρέκλα όλη μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή και σκάρφη ...

 

Σκαρφίζεται τα πάντα για να τα κάνει όλα ...τάνα.  Φυτό με μυαλό.. απαντάται και ως κάρπη, καρπί ή γαλατσίδα πέρα απ' το γνωστό αλλέβουρας, ενίοτε και σλέβουρας.  ΧD

 

 

 

 

 

O Ζουράρις τα λέει καλύτερα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ πριν καιρο κιολας το ειχα ψαξει , αλλα δεν ηξερα τι ειναι ο Αγλεωρας

 

Γκουγκλαρετε

 

Σο φακιν λέημ όμως. Δεν πρόκειται να ξαναχρησιμοποιήσω την φράση, άπειρη ξενέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...