Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

βασικά βρήκα γαλακτομπούρεκο τούμπανο full σπιτικό , ενα γλυκό φάση τσουρέκι ? κέικ ? δεν ξέρω αλλα φαίνεται special , έχει περίεργη συσκευασία , λες και κάνεις unboxing κονσόλας , βασιλόπιτα , ενα γλυκό που ξεχνάω το όνομα του και κάτι άλλα 
στο φούρνο ψήνεται ενα μπούτι γουρουνόπουλου γεμιστό με τυριά κ δεν ξέρω τι άλλο , ειναι massive μέγεθος. Πατάτες σε αλουμινόχαρτο στην θράκα της ξυλόσομπας , ψωμί ξυλόφουρνου,  
τυρόπιτα με σπιτικό φύλο γαμάουα , χοντρό και καλοψημένο όπως μου αρέσει
και τόσα άλλα που δεν τα είδα γιατι όταν μαγειρευει η μάνα δε θέλει να μπλέκονται στα πόδια της , αφού μαγειρευει τόσο καλά χαλάλι , δε θυμώνω αχαχααχαχ
θα φάω απόλα, έχω όρεξη μμμμμ 

εντομεταξύ σήμερα ηταν μια 15χρονη? με τη μάνα της στο λεωφορείο 
εγώ αραγμένος σε δυο καθίσματα απολάμβανα music "ταξιδεύοντας" όπως κάνω πάντα στα λεωφορεία . το πιτσιρίκι ηταν αντίκρυ μου σε ακριβώς μπροστά ανάποδο κάθισμα αριστερά και η μάνα της μπροστά κάθισμα δεξιά. Πίσω δεν υπήρχε άλλος. Πέρα απ το κλασικό ενδιαφέρον που δείχνουν τα πιτσιρίκια στους μεγαλύτερους άρχισε κάτι περίεργες κινήσεις και η μάνα της τα πήρε στο κρανίο. Γύριζε και με κοίταζε λες και έκανα κάτι και εγώ κοίταζα μονίμως έξω, δεν έδινα σημασία. Σε μια φάση λεω , ρε λες να κοιτάει εμένα? λολ 
κοιτάω κ εγώ και με κοιτάει και μου χαμογελάει πετώντας το μαλλί δεξιά (dat cliche tho)
γυρνάει η μάνα της και με αγριοκοιτάει λες και δε ξέρω κ εγώ τι 
βγάζω το ένα ακουστικό και της "καλή πρωτοχρονιά"
νευριάζει χειρότερα κ γυρνάει μπροστά , της λέει θα σε ξεμαλλιάσω 

wtf.jpg

ωραία μάνα , θα καταφέρει την κορούλα της να γίνει soon ξεκώλι απο αντίδραση 
τελικά θα έπρεπε να περνάνε ενα σεμινάριο συμπεριφοράς οι γονείς ... ίσως σε 100-200 χρόνια να γίνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χιόνι και καιρός ότι πρέπει για χουχούλιασμα,αν και δυστυχώς πρέπει να κάνουμε την επανεκπαίδευση για την δουλειά και έτσι χουχουλιάζουμε εν την βιβλιοθήκη... -_-

 

 

Κατά τα άλλα δύο,τρεις μέρες δεν είδα ειδήσεις και έγινε ο κακός χαμός.

Φωτιές σε πλοία,χαμοί σε αεροπλάνα και το χειρότερο εκλογές.Μέχρι και το ΒΒΣ είχε πρωτοσέλιδο για το θέμα. 

Ήδη "φίλοι" και γνωστοί από φατσοβιβλίο θέλουν να γυρίσω για να ψηφίσω δια το καλό του τόπου...

Έλεος.

 

 

In other news τώρα,

τι γαμάτα είναι τα ferrero rocher,είχα να φάω χρόνια και τα πήρα σήμερα λόγω προσφοράς και τσάκισα-γουρούνιασα πέντε έξι.

Δεν τα βλέπω να αντέχουν την νύκτα... :ph34r:

 

ετσι και τα πετυχεις αυτα θα τρελαθεις

 

αν κανεις τα πετυχει στην Αθηνα, ετσι και μου το σφυριξει, θα του κανω πολλα τσιμπουκια

 

Hanuta-Haselnuss-Schnitte-Doppelpack-44g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη χρονια

υγεια ,χαμογελα ,δυναμη ,τυχη ,φιλους ,καλες στιγμες ,μουσικαρες ,σκληρη δουλεια ,κουραγιο και ερωτες 

και οτι αλλο επιθυμειτε κουτσουνια μου

ελα, αγκαλιτσα και ματς μουτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι και τα πετυχεις αυτα θα τρελαθεις

 

αν κανεις τα πετυχει στην Αθηνα, ετσι και μου το σφυριξει, θα του κανω πολλα τσιμπουκια

 

Hanuta-Haselnuss-Schnitte-Doppelpack-44g

Στον Σκλαβενίτη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...