Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα ήρθε η μάνα σπίτι. Γαμώ.

Σφουγγάρισε το πάτωμα που είχα σφουγγαρίσει χθες, άνοιξε όλα ΌΛΑ τα παράθυρα για να στεγνώσει πιο γρήγορα...(και να πάθω πνευμονία) και πούμωσε το σπίτι από τα καθαριστικά επίπλων.

Jesus christ and Mary Magdalene

κ η δικιά μου τα ίδια , κάτι θα βρει να πει 

αλλα συνήθως δεν μου λέει γιατι είμαι λίγο απότομος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μαζέψει καμιά 4-5 noname 7αρι android tablet τα οποία έχουν σπασμένο touch και ή δεν συμφέρει ή δεν βρίσκουμε ανταλλακτικά. Με otg και ποντίκι δουλεύουν κανονικά. Τι στο διάλο να τα κάνω; Έχετε καμιά καλή ιδέα; 

 

1 πχ έχει hdmi έξοδο, σκέφτομαι να το πάρω σπίτι για ταινίες (με το ps3,ps4,xbox 360, chromecast, windows 8.1 tablet και Laptop να μπορούν να κάνουν την ίδια δουλειά και να είναι 0,7m μακριά)... τα άλλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζητάς κάποια άλλη πρόταση, πέρα από την κλασική απάντηση στην ερώτηση "τι να το κάνω αυτό;", ε;

 

Χάρισέ τα σε πιτσιρίκια το καλοκαίρι για να σκάβουν την άμμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορνίζες, κορνίζες.

 

 

Μπορείς να τα κάνεις ντεκόρ στο μαγαζί: Πάρε μεγάλα μπετόκαρφα και κάρφωσέ τα στον τοίχο πίσω από το γραφείο σου! Ε; Καρφί στο κέντρο όμως. Γαμάτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μέχρι και κορνίζες σκέφτηκα να τα κάνω

Κορνίζα το ταμπλετ ;

Το σκέφτομαι σοβαρά εγώ πάντως. Γιατί να δώσω 50-60 ευρώ για μία ψηφιακή κορνίζα και όχι για ένα κινεζοταμπλετ?την ίδια δουλειά και καλύτερο vfm με περισσοτερες δινατοτητες.Κοίταζα μερικά στο παμπλικ σήμερα και μπορώ να πω ότι ψήνομαι σταθερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...