Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χιονίζει, Πωω...

 

Edit: ανοίγω τηλεόραση και παίζει Stan. Πωω^2

 

Μέρες

Επίσης,

Judge 1080p best present for Sellers,Fury 1080p Και επιτέλους nightcrawler(αν και μάλλον θα περιμένω).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαιπερ που χιονίζει

  

 

 

East attika

 

Επίσης,

Judge 1080p best present for Sellers,Fury 1080p Και επιτέλους nightcrawler(αν και μάλλον θα περιμένω).

Nightcrawler?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φούρνος γκρεμίστηκε. Ή κάπου χιόνισε: o V. έδωσε έστω και γενικές συντεταγμένες... βραβείο "Ι saw what you did there" σε Spect.

 

Επίσης, με τέτοιο ψόφο πρέπει να βγω για τράπεζα + λένε θα γίνεται πανικός με τους...πανικοβλη/αμένους. Πόσα βάλιουμ να πάρω να το αντέξω.

 

Καλημέρες, Ι guess.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίρνει μπρος η μηχανή, ρίχνω την μπαταρία της από την υπερπροσπάθεια, αλλάζω μπουζί (που για να το φτάσεις πρέπει να ξηλώσεις την μισή μηχανή@#$@), την συνδέω στην μπαταρία του αυτοκινήτου, δουλεύει, fuck ye, who's your daddy στην μέση του δρόμου κλπ.

 

Κάνω 2 χιλιόμετρα, σπάει η ντίζα του συμπλέκτη. Πίνω ένα μόσιον χορηγό θετικής ενέργειας και δεν το βάζω κάτω γιατί είμαι brutal αρσενικό που πιάνουν τα χέρια του και το έχει μόλις αποδείξει.

Πάω να πάρω το αμάξι, λάστιχο!

ΦΑΚ ΓΙΟΥ ΡΕ ΓΚΑΝΤ. ΦΑΚ ΓΙΟΥ. ΜΑΔΕΡΦΑΚΕΡ.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην του λες τέτοια και είναι τιμωρός, μην έχουμε άλλα. Κλειδώσου σήμερα μέσα, duck και κάτω από το τραπέζι.

Βασικά, πάρε κουραμπιέδες και μελομακάρονα δίπλα σου και ξαναβγαίνεις με το νέο έτος, για καλό και για κακό.

Οι προσευχές μας θα είναι μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίρνει μπρος η μηχανή, ρίχνω την μπαταρία της από την υπερπροσπάθεια, αλλάζω μπουζί (που για να το φτάσεις πρέπει να ξηλώσεις την μισή μηχανή@#$@), την συνδέω στην μπαταρία του αυτοκινήτου, δουλεύει, fuck ye, who's your daddy στην μέση του δρόμου κλπ.

 

Κάνω 2 χιλιόμετρα, σπάει η ντίζα του συμπλέκτη. Πίνω ένα μόσιον χορηγό θετικής ενέργειας και δεν το βάζω κάτω γιατί είμαι brutal αρσενικό που πιάνουν τα χέρια του και το έχει μόλις αποδείξει.

Πάω να πάρω το αμάξι, λάστιχο!

ΦΑΚ ΓΙΟΥ ΡΕ ΓΚΑΝΤ. ΦΑΚ ΓΙΟΥ. ΜΑΔΕΡΦΑΚΕΡ.

κι έλεγα μετά εγώ για γκαντεμιά που έσπασε το πηνίο ένα ωραίο σαββατιάτικο βράδυ στη νάουσα της πάρου, που δεν υπήρχε οδική ούτε κάποιος άγιος άνθρωπος να μας φορτίσει έστω λίγο να φτάσουμε μέχρι το δωμάτιο έστω. όλο το ποταμό κουβαλητή τη πήγαμε. άλλος,όχι εγώ. εγώ φορούσα τακούνια. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην του λες τέτοια και είναι τιμωρός [..]

 

Τον προκαλώ σε duel, να μετρηθούμε να τελειώνει η υπόθεση!

 

tumblr_mxqkwlhgOe1rz6vhco1_500.gif

 

 

 

κι έλεγα μετά εγώ για γκαντεμιά που έσπασε το πηνίο ένα ωραίο σαββατιάτικο βράδυ στη νάουσα της πάρου, που δεν υπήρχε οδική ούτε κάποιος άγιος άνθρωπος να μας φορτίσει έστω λίγο να φτάσουμε μέχρι το δωμάτιο έστω. όλο το ποταμό κουβαλητή τη πήγαμε. άλλος,όχι εγώ. εγώ φορούσα τακούνια. :D

 

 

Τα λέω εγώ για τα τακούνια, δε με ακούνε, καλά να πάθει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...