Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αι χεσε μας avira εχω χασει μια μερα απο τη ζωη μ για να ψαχνω για ενα κρυμμενο αρχειο που δεν βλεπει και τα μισα αντιβαιρους/καθαριστικα βρηκαν μονο κατι χαζομαρες.τα νευρα μ!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

έχω κλείσει ραντεβού στις 30 να βγάλω δυο ελιές και περίμενα 2 μήνες , αν πάρει καμια παράταση ή κάτσει κάπως να ακυρωθεί θα πάω στο περίμενε + 2 μηνες 

θα τους μπηδήξω , έτσι μ το είχαν κάνει με ενα ραντεβού με ενδοκρινολόγο κ έπρεπε να σκάσω 60ρι να πάω έξω γιατι δεν έχει άλλους συμβεβλημένους με ΕΟΠΥΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χιόνι και καιρός ότι πρέπει για χουχούλιασμα,αν και δυστυχώς πρέπει να κάνουμε την επανεκπαίδευση για την δουλειά και έτσι χουχουλιάζουμε εν την βιβλιοθήκη... -_-

 

 

Κατά τα άλλα δύο,τρεις μέρες δεν είδα ειδήσεις και έγινε ο κακός χαμός.

Φωτιές σε πλοία,χαμοί σε αεροπλάνα και το χειρότερο εκλογές.Μέχρι και το ΒΒΣ είχε πρωτοσέλιδο για το θέμα. 

Ήδη "φίλοι" και γνωστοί από φατσοβιβλίο θέλουν να γυρίσω για να ψηφίσω δια το καλό του τόπου...

Έλεος.

 

 

In other news τώρα,

τι γαμάτα είναι τα ferrero rocher,είχα να φάω χρόνια και τα πήρα σήμερα λόγω προσφοράς και τσάκισα-γουρούνιασα πέντε έξι.

Δεν τα βλέπω να αντέχουν την νύκτα... :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τς πουσταραδες εκει ζνγκούγκλ! ΜΙΑ αναζήτηση έκανα για ξενοδοχείο/δωμάτια και ΑΜΕΣΩΣ τα google ads πιάσαν δουλειά...

 

post-202120-0-24917500-1419872941_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους έφτανε ο πόνος, τους κατσαδιάζουν κιόλας. Έμετος.

 

http://www.dailymotion.com/video/x2dj8be_%CE%B5%CF%80i%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B7%CF%83-%CF%80%CE%BBoio%CF%85_news

ο επιβάτης φταίει που δεν τον άρχισε σε τίποτα παναγίες 

 

μπαινω incognito γιατι δεν θελω να βαζω τον αδερφο μου να ξαναλογκάρει fb, mails κλπ. ΝΑΙ αυτος ειναι ο  MONOΣ λογος! :D

και εγώ inco μπαίνω απο ff για να μη χρειάζεται να διαγράφω το ιστορικό απο εξ εν εξ εξ ντοτ κομ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας να πάρεις μέρος σε διαγωνισμό για ταμπλέτες και μαλακιες και ζητάνε αριθμό ταυτότητας ή διαβατηρίου....λολ μήπως να βάλω και το αφμ?αμκα/αμα?ότι να ναι....

 

υγ. Ακόμα δεν βρήκα το γ@$##μενο το κρυφό αρχείο.why God why?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ακομα και με το ποιο απλό vst μπορεις να κανεις τα παντα.

 

#I am impressed

 

in other news

 

η stavi ψαχνει τον adejo...

 

#δεν εχω λογια

Επεξ/σία από viper2005
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η stavi ψαχνει τον adejo...

 

#δεν εχω λογια

 

Γιατί τον ψάχνει; Πόσο καιρό τον ψάχνει; Tι το ιδιαίτερο έχει αυτός; Kαι το βασικότερο.. Κεσύ που το ξέρεις? Κρυφομόντ ή μήπως ... κρυφοΧαλ??? :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...