Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημέθρες :"3
έχω κοιμηθεί κανα 3ωρο και θα πάω για δουλειά , μακάρ να βρω ανοιχτό το μαγαζί που παίρνω καφέ να πάρω κανα δυο espresso διπλούς μπας κ έρθω στα ίσια μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

=]

 

 

 

Εσύ κάτσε κοιτα φωτογραφίες και αναμοχλευε αναμνήσεις οσο αυτή θα μπουκωνεται απο άλλους.

 

Ρε μαλακά τι είπες στον άνθρωπο χρονιάρες μέρες...

:-)

 

Μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιιιιιιιι, ξύλο.

FMA & Steins τα μόνα που με έχουν κάνει σκατά όταν τα τελείωσα.I still feel.Νομίζω θα παίξω και το novel και μετά θα ξεχαστώ με Nisekoi,Noragami.

 

Τώρα μπορείς να με δείρεις ελεύθερα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

OLD RULE: Fight off home intruders.

NEW RULE: Go downstairs if she hears something, anything.

Here's a telling story: Once, I farted in bed with my new boyfriend. Quelle horreur! Fortunately my fart happened to sound exactly like a creaky old door opening, and fortunately, to the power of a billion, my front door happened to be a creaky old door. So I played it off: "Oh shit, did you hear that? I think that was someone opening the door!" Without hesitation, my dude jumped out of bed, grabbed a bat from the closet, and tiptoed down the stairs to check out the situation. And I was really grateful he did that. Not only because it bought time for the smell to dissipate, but also because it is really nice having someone there to protect you from danger. Even today. Yes, this contradicts that whole women-don't-need-saving thing, but chances are, you're bigger than us—thus you have to be the one who gets killed first.

Γυναίκες......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...