Προς το περιεχόμενο

Το Match.com αναλαμβάνει να σας βρει ένα ταίρι που να μοιάζει στον/στην πρώην σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλιστα και όλως τυχαίως το γραφείο θα φέρνει σε επαφή τους πελάτες με κάτι ρωσιδάκια μπουκιά και συχώριο που όλες κάπως θα μοιάζουν αλλά και να μη μοιάζουν κλαιν....

Γενικά ο γαμπρός για να δίνει 5000 είναι απελπισμένος με γκαφρά και πρέπει κάτι να πηδήξει. Από εκεί και πέρα το σαιτ δεν φέρνει ευθύνη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγω θα δωσω τις 4 πρωην μου για να μου βγαλει τον θετικο μεσο ορο.

Η θα μου βγαλει μια ξανθια με ωραιο κορμι που θα πηδ...ε σαν που...να στο κρεβατι και θα ειναι πολυ ερωτευμενη μαζι μου,

η μια μετριου κορμιου μαυρομαλλα που θα ειναι μαζι μου γιατι δεν εχει κατι καλυτερο να κανει και στο κρεβατι θα παιζει τον ρολο την πλαστικης κουκλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να ειναι πρωην υπαρχει λογος....δεν θελουμε να επαναλαβουμε τα ιδια λαθη.... ;)

 

Υπάρχουν και πώην που ΜΑΣ άφησαν οπότε θέλουμε να τις ξαναβρούμε ξέρω γω :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σε παρατησε 1 δεν θες 100... Σε καθε αντρα αναλογουν 4 γυναικες... :P οποτε σε αφησε 1 βρες 2 εσυ ;-) δοξα το θεο γυναικες τριγυρω πολλες παρα πολλες οπως ελεγαν καποτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις δεσποινίδες, δε νομίζω πως χρειάζεται ο πρώην. Ο μπαμπάς είναι ποιο αντιπροσωπευτικό του τι ψάχνουν ...

You are so right!!! Να  προσθεσω το "τοσο καλος μ@..ς οσο ο πατερας τους για να θεωρουν τον εαυτος τοσο  εξυπνες οσο οι μαναδες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 5000 χιλιάδες αγοράζεις εκείνη τη γιαπωνέζικη συνθετική κούκλα που είναι διαθέσιμη όποτε εσύ θες. Αλλάζει κ κεφάλια γι αυτούς που βαριούνται, με το αζημιώτο φυσικά. Η μόνη λύση γι αυτούς που έχουν βαρεθεί τη γκρίνια. Εγγυημένη ησυχία. Πωπω μλκ μου αν σκεφτόντουσαν έτσι οι πατεράδες μας δεν θα υπήρχαμε ούτε οι μισοί. Ήρωες οι προηγούμενες γενιές...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 5000 χιλιάδες αγοράζεις εκείνη τη γιαπωνέζικη συνθετική κούκλα που είναι διαθέσιμη όποτε εσύ θες. Αλλάζει κ κεφάλια γι αυτούς που βαριούνται, με το αζημιώτο φυσικά. Η μόνη λύση γι αυτούς που έχουν βαρεθεί τη γκρίνια. Εγγυημένη ησυχία. Πωπω μλκ μου αν σκεφτόντουσαν έτσι οι πατεράδες μας δεν θα υπήρχαμε ούτε οι μισοί. Ήρωες οι προηγούμενες γενιές...

Πως λεμε modular psu ε αυτη η κουκλα ειναι modular αλλα στα κεφαλια χαχαχαχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να πας και να δώσεις 5000 έτσι γιατί απλά θες να βρεις την πρώην σου ή κάποια που να της μοιάζει είναι ολίγον τι ηλίθιο. Πρώην πρώην. Νυν νυν . Και αν είναι 2 τόσο το καλύτερο. Δεν πας και για γάμο.  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, βρήκαν οι άνθρωποι έναν τρόπο να τα παίρνουν χοντρά από όσους/ες είναι κολλημένοι με τους/τις πρώην τους!

Τσακάλια να τους πείτε και να τους βγάλετε και το καπέλο! Μετά να τους βρίσετε που το σκέφτηκαν πριν από εσάς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πραγματική καινοτομία για ένα ιστότοπο γνωριμιών θα ήταν να σού βρίσκει μια ελληνίδα 10 φορές λιγότερο γκρινιάρα και 10 φορές καλύτερη στο κρεβάτι από την προηγούμενη. :P

Φιλαράκο , πες καμιά άλλη καλή ταινία sci-fi να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...