Προς το περιεχόμενο

Το Match.com αναλαμβάνει να σας βρει ένα ταίρι που να μοιάζει στον/στην πρώην σας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Για να χρησιμοποιήσει ένας/μία αυτή την υπηρεσία, πρέπει να είναι τουλάχιστον απελπισμένος. Με κύριο στοιχείο την εξωτερική εμφάνιση, και μάλιστα του/της πρώην, δεν πιστεύω ότι υπάρχει σοβαρότητα για την σύναψη σχέσης μέσω ανάλογης υπηρεσίας από το internet.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πραγματική καινοτομία για ένα ιστότοπο γνωριμιών θα ήταν να σού βρίσκει μια ελληνίδα 10 φορές λιγότερο γκρινιάρα και 10 φορές καλύτερη στο κρεβάτι από την προηγούμενη. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είσαι στο βουνό οκ, ας σου βρει ίδια γκόμενα το site, αλλά αν ζεις σε κανά Manhattan τότε είναι απλώς ανόητο να ξοδέψει κάποιος τα λεφτά του σε τέτοια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μονος που καταλαβαινει οτι οταν λεει ΣΑΝ την πρωην , εννοει προφανως ΜΟΝΟ εμφανισιακα?

 

σιγα μην παραθεσεις τα κουσουρια της πρωην για να σου βρουν μια ιδια σπασαρχιδω.

 

τελος "για καποιο λογο ειναι πρωην" σημαινει οτι ολοι ειστε αλανθαστοι και το φταιξιμο του "χωρισμου" ηταν αποκλειστικη ευθυνη της πρωην ? for real ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, εντάξει οι ανθρωποι ειναι πολυ μπροστά.

Σου λέει: εχεις σκαλώσει τόσο άσχημα που σ'έχει φάει η μαύρη κατάρα και "πιστεύεις" οτι αν είχες έστω μια ευκαιρία ακόμα η ζωή σου θα ήταν παράδεισος. Οπότε δώσε τώρα λαμάκα 5000 για να σου αποδείξω οτι έτσι κι αλλιώς πάλι στο ίδιο αποτέλεσμα θα βρισκόσασταν και με την δεύτερη ευκαιρία. Πολύ μπροστά. Πολύ. Μπροστά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τετοιες φασεις τις εχω δει σε ταινιες.

 

γραφεια συνοικεσιων για πλουσιους που κανονιζανε παρτυ/γνωριμιες με ..πλουσιες κυριες.

Ο λογος υπαρξης ενος τετοιου γραφειου ηταν οτι οι πλουσιοι δεν ειχανε χρονο και καλα για να "χτισουν" μια γνωριμια με καποια που τους ταιριαζε.

Απο την αλλη το οτι οι ...υποψηφιες ηταν πλουσιες εξασφαλιζε οτι δεν θα τον ηθελε η αλλη για τα λεφτα του και μονο...

Οποτε ολα τα "διαδικαστικα" τα εκανε το γραφειο και εσυ (ο πλουσιος) πηγαινες στο παρτυ και εκανες κονε με τα γκομενακια εκει...αν ταιριαζες με καποιαν ειχε καλως..αλλιως...repeat..

 

Οπως ειπα..ταινια ηταν...τωρα στην real life.κατι τετοιο για εναν μεσο-μισθου ανθρωπο με πιο ρεαλιστικη καθημερινοτητα προφανως και δεν εχει καποιον λογο υπαρξης μια τετοια υπηρεσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου είπε οτι θελω κάποια σαν την πρώην μου? Τα λαθη δεν επαναλαμβάνονται , γιαυτό και είναι "πρωην" , υπάρχει λόγος....

συμφωνω απολυτως!εντελως χαζη υπηρεσια... εγω θα πληρωνα 5000$ για να μην μοιαζει με την πρωην μου...  αυτο θα ηταν μια καλη υπηρεσια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...