Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλεξ το ειδα καθυστερημενα.

Απο οσο ξερω οι αλλοι πεθανανε στο gta, μονος εχω μεινει απο την παρεα που θυμασαι, (γιαννης, γαβρος, εξτρημ, πανος 1 και 2 , γκορντον και λοιποι)  ωστοσο κραταει ακομα πολυ κοσμο το παιχνιδι και ελληνες ακομα περισσοτερους.

 

javanoob ειναι το gamertag αν με ψαξεις. Στειλε και μηνυμα με το request να καταλαβω οτι εισαι εσυ.

εγώ επιστρέφω την πέμπτη λογικά ίσως και παρασκευή και μετα ισως να μπαίνω για καμια ώρα μέχρι τις 16/6.

απο εκει και μετά θα ξενυχτάω μεσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειπα οτι εχει σχεση, αλλα το οτι ειναι αχριστο σαν προγραμμα

ειναι ενας ευκολος και γρηγορος τροπος να καθαριζεις την registry και τον δισκο σου αχρηστα/προσωρινα αρχεια

ειδικα αμα εχεις ssd που ειναι μικρος σε χωριτικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να με βοηθήσετε κάπου, σήμερα αγόρασα το gta v ηλεκτρονικά το κωδικό μόνο δηλαδή μέσω paypall για να φτιάξω λογαριασμό σε ένα φίλο μου στο λάπτοπ να παίζουμε μαζί online, το θέμα είναι για να μη κάθετε να κατεβάζει 65-70 gb μαζί με τα update, είναι εφικτό να αντιγραψω ολόκληρο το φάκελο από το pc μου στο λάπτοπ του που τα έχω εγκατεστημενα αν χρειαστεί να του κάνω εγκατάσταση και από τα original δισκάκια που έχω και τέλος απλός να βάλει τα δικά του στοιχεία και να παίζει κανονικά, γίνετε κάτι τέτοιο ή μήπως υπάρχει πιθανότητα να φάω ban λόγω ότι μπορεί κάποια αρχεία να είναι ξεχωριστά για το δικό μου λογαριασμό και να μη μεταφεροντε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να με βοηθήσετε κάπου, σήμερα αγόρασα το gta v ηλεκτρονικά το κωδικό μόνο δηλαδή μέσω paypall για να φτιάξω λογαριασμό σε ένα φίλο μου στο λάπτοπ να παίζουμε μαζί online, το θέμα είναι για να μη κάθετε να κατεβάζει 65-70 gb μαζί με τα update, είναι εφικτό να αντιγραψω ολόκληρο το φάκελο από το pc μου στο λάπτοπ του που τα έχω εγκατεστημενα αν χρειαστεί να του κάνω εγκατάσταση και από τα original δισκάκια που έχω και τέλος απλός να βάλει τα δικά του στοιχεία και να παίζει κανονικά, γίνετε κάτι τέτοιο ή μήπως υπάρχει πιθανότητα να φάω ban λόγω ότι μπορεί κάποια αρχεία να είναι ξεχωριστά για το δικό μου λογαριασμό και να μη μεταφεροντε?

Κάνε το και το πολύ πολύ να κάνεις έξοδο και είσοδο με το λογαριασμό του φίλου σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να με βοηθήσετε κάπου, σήμερα αγόρασα το gta v ηλεκτρονικά το κωδικό μόνο δηλαδή μέσω paypall για να φτιάξω λογαριασμό σε ένα φίλο μου στο λάπτοπ να παίζουμε μαζί online, το θέμα είναι για να μη κάθετε να κατεβάζει 65-70 gb μαζί με τα update, είναι εφικτό να αντιγραψω ολόκληρο το φάκελο από το pc μου στο λάπτοπ του που τα έχω εγκατεστημενα αν χρειαστεί να του κάνω εγκατάσταση και από τα original δισκάκια που έχω και τέλος απλός να βάλει τα δικά του στοιχεία και να παίζει κανονικά, γίνετε κάτι τέτοιο ή μήπως υπάρχει πιθανότητα να φάω ban λόγω ότι μπορεί κάποια αρχεία να είναι ξεχωριστά για το δικό μου λογαριασμό και να μη μεταφεροντε?

Γινεται κανονικα, το εχω κανει πανω απο 2 φορες νομιζω.

Copy το μεγαλο φακελο paste στο σκληρο που το θες, επειτα εγκατασταση απο τα δισκακια στο ιδιο directory, παιρνει λιγοτερο απο 10 λεπτα απο οτι θυμαμαι, και λιγο update που θα κανει οταν το πρωτοφορτωσεις.

Υπαρχει τροπος να μην βαλεις καθολου δισκακια αλλα χρειαζεται αντιγραφη και αλλους φακελους πλην του μεγαλου, δεν τους θυμαμαι, στο google ειχα βρει την λιστα, ψαξτο λιγο.

 

Ξεχωριστα αρχεια δεν υπαρχουν, ολα κοινα ειναι μονο το log in αλλαζει. Μπορεις να κανεις log in και με το δικο σου χωρις κινδυνο απλα οχι ταυτοχρονα στα 2 pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω τα δισκακια, το εχω κανει ακριβως το ιδιο στο δικο μου pc μετα απο φορματ αλλα δε το εχω δοκιμασει ποτε σε αλλο pc, ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι normal να βαραει 68-70 βαθμους η cpu τωρα καλοκαιρι με το συγκεκριμενο game με το setup μου χωρις overlock σε stock τιμες ο 6700k?

 

Σε κανενα παιχνιδι δε μου βαραει τοσους βαθμους και παιζω πολυ βαρια games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το παιχνίδι ζορίζει αρκετά τον επεξεργαστή 

 

από κει και πέρα είναι θέμα ξεσκονίσματος αν έχεις να κάνεις καιρό και κουτιού και λοιπών φουρφουριών 

 

εγώ βαράω τόσο αλλά με overclock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια το ξεσκονιζω-καθαριζω εξονυχιστικα τον τελευταιο καιρο 1 φορα το μηνα αλλα δε παιρνει χαμπαρι με το gta βαραει κοκκινο η θερμοκρασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι normal να βαραει 68-70 βαθμους η cpu τωρα καλοκαιρι με το συγκεκριμενο game με το setup μου χωρις overlock σε stock τιμες ο 6700k?

 

Σε κανενα παιχνιδι δε μου βαραει τοσους βαθμους και παιζω πολυ βαρια games.

 

Όπως σου είπε ο logistoulis είναι cpu intensive το gtav. Αλλά και να μην ήταν, οι θερμοκρασίες είναι μια χαρά για τέτοια εποχή, δεν έχεις να φοβάσαι κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το έχουν ξεσκίσει με τα money hacks στο online, μπαίνεις και μέχρι να φορτώσει το session έχεις 25 εκατομμύρια. Πάλι καλά που δεν δίνουν κ XP. Και έλεγα κ γω οκ έχω να παίξω καιρό αλλά πώς γίνεται οι 15 lvl να οδηγούν αμάξια των 2,5mil

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς γίνεται οι 15 lvl να οδηγούν αμάξια των 2,5mil

Δεν χρειάζεται να εισαι μεγάλο lvl για να βγάλεις χρήματα αν ξέρεις τι πρέπει να κάνεις και έχεις παρέα.

με 3 αλλους φιλους σου ξεσκίζεστε στο Pacific heist,παίρνει ΜΟΝΟ ο συγκεκριμένος τα χρήματα και αγοράζει cocaine business ,εδω και πολύ καιρό δίνει τρομερά λεφτά.

με 4 επι 525Κ βγήκαν τα χρήματα.Και 2 φορές να παίξεις το pacific για να πάρεις την κοκα μεσα στην πόλη βγήκαν τα χρήματα.

Συμφωνώ βέβαια ότι είναι μικρό λεβελ για να έχει καταφέρει κάτι τέτοιο αλλα δεν είναι αδύνατον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν χρειάζεται να εισαι μεγάλο lvl για να βγάλεις χρήματα αν ξέρεις τι πρέπει να κάνεις και έχεις παρέα.

με 3 αλλους φιλους σου ξεσκίζεστε στο Pacific heist,παίρνει ΜΟΝΟ ο συγκεκριμένος τα χρήματα και αγοράζει cocaine business ,εδω και πολύ καιρό δίνει τρομερά λεφτά.

με 4 επι 525Κ βγήκαν τα χρήματα.Και 2 φορές να παίξεις το pacific για να πάρεις την κοκα μεσα στην πόλη βγήκαν τα χρήματα.

Συμφωνώ βέβαια ότι είναι μικρό λεβελ για να έχει καταφέρει κάτι τέτοιο αλλα δεν είναι αδύνατον.

Σοβαρα τωρα μπορεις να κερδισεις 525Κ απο αποστολη? Τι αποστολη ειναι αυτη με τη κοκα πρωτη φορα την ακουω, για δωσε λεπτομερειες πως να κανω join ή host γιατι ειχα καιρο να παιξω gta και εχω μεινει λιγο πισω.

 

edit: Παντως εμενα το συγκεκριμενο βιντεο που ειδα πως το κανει ακριβως για glitch μου φαινετε και μαλον ρισκαρεις και λιγο για ban λογω οτι λεει πως πρεπει να αλλαξεις ντυσιμο για να πιασει και επειτα κανεις find new session χωρις να εχεις κανει τιποτα σου αυξανοντε τα λεφτα οποτε δε νομιζω να ειναι και τοσο ''νομιμο'' αυτο.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

όχι εννοει το Pacific Bank Heist, παιζεις με 4, τα παίρνει όλα ένας (last step με τραπεζα) και βγαίνει σε χρόνο ρεκόρ, εμένα τις προάλλες ενας έκανε όλο το τρέξιμο, μας λέει καθίστε τράπεζα, σκαει μετά με περιπολικό και κομπλέ (πάνω κάτω σου λεω τώρα). 

 

Αλλά θες δεν θες γίνεται της π!@$!@%ας εκει μέσα, τώρα πάλι ενας τύπος έκανε όλο τον server spawn στον αέρα και σκάσανε κάτω σαν καρπούζιa, ένας άλλος προχθές έκανε spawn όλο τον server σε ένα βουνό και πέταξε μια μπαζουκιά και τέλος (είχα και passive αλλά σιγά μην κώλωνε).

 

Κάθε 10 λεπτά βλέπεις και απο ένα βλαμμένο να λέει (modders money plz!11!!) και αν είναι κανας καθυστέρας μέσα αρχίζει και μοιράζει εκατομμύρια με το φτυάρι, σε όποιον είναι Online εκείνη την στιγμή (εμένα με έπιασε σε loading μετά απο heist) και με το που μπαίνει βλέπω τα λεφτά να μπαίνουν σαν κοντέρ F1.

 

--

 

Αποτέλεσμα, πας να κάνεις ενα warehouse mission κύριος και σκάει βλαμμάδι με rank χώμα με τούμπανα ελικόπτερα/αεροπλάνα και σε κατεβάζει. Επειδή δεν έχει τπτ καλύτερο να κάνει, έχει όλα τα λεφτά το μόνο που μένει είναι να σπάει μπάλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...