Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δωράκι μισού εκατομμυρίου απ' την R* σε αυτούς που απλά θα μπουν online έστω 1 φορά μέχρι τις 30 Απριλίου και κάποια στιγμή μέσα στον Μάιο θα προστεθούν $425,000 στον τραπεζικό λογαριασμό του χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φτιαξα καινουργιο Pc και εχω την Gtx 1070 και στο gta v που οταν εχω off το vsync Κολλαει το Menu και μετα απο αρκετη ωρα και το game ενω οταν το εχω στο On Παιζει κανονικα, εχω κανει παρα πολλα πραγματα που μου ειπε η rockstar χωρις καμια λυση

 

ξερει κανεις τιποτα πανω σε αυτο; ευχαριστω

 

το προβλημα στο Gta v ειναι αυτο : https://www.youtube.com/watch?v=aintx3nUQR4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωράκι μισού εκατομμυρίου απ' την R* σε αυτούς που απλά θα μπουν online έστω 1 φορά μέχρι τις 30 Απριλίου και κάποια στιγμή μέσα στον Μάιο θα προστεθούν $425,000 στον τραπεζικό λογαριασμό του χαρακτήρα.

πανω λες μισο εκατομυρριο και απο κατω 425κ ;ρ αποφασισε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτιαξα καινουργιο Pc και εχω την Gtx 1070 και στο gta v που οταν εχω off το vsync Κολλαει το Menu και μετα απο αρκετη ωρα και το game ενω οταν το εχω στο On Παιζει κανονικα, εχω κανει παρα πολλα πραγματα που μου ειπε η rockstar χωρις καμια λυση

 

ξερει κανεις τιποτα πανω σε αυτο; ευχαριστω

 

Φίλε μου στα σχόλια του βίντεο που παρέθεσες έχει κόσμο με ακριβώς το ίδιο θέμα, το οποίο από ότι φαίνεται λύνεται αν ενεργοποιήσεις το vsync.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω λες μισο εκατομυρριο και απο κατω 425κ ;ρ αποφασισε

 

Τελευταία φορά που τσέκαρα, 425 χιλιάρικα ήταν σχεδόν μισό εκατομμύριο. Ok κι εγώ έχω OCD αλλά όχι κι έτσι.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος θελει αργοτερα το βραδυ για κανα pacific standard. Το final δινει 2,5kk και αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχω ενα ετοιμο με τα set ups ολοκληρωμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

 

Έχω καταφέρει, επιτέλους, να παίζω με το σύστημα της υπογραφής τα πάντα full στα γραφικά, με καπελάκι στα 30fps για ομαλότητα.

Πως καταφέρνω όταν πετάω με το αεροπλάνο να μην αργούν να εμφανίζονται οι δρόμοι και οι μακρινές αποστάσεις μπροστά μου;

Είναι το μόνο που δεν μπορώ να στρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...