Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω άμα θέλετε και εσείς να κάνουμε ένα Crew από το insomnia το ονομάσουμε Insomnia και  να παίζουμε όλοι μαζί σαν ιδέα το λέω.... 

 

 

Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι ήδη υπάρχει.

https://socialclub.rockstargames.com/crew/noob_greek_players

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ τι μλκες εκει στην R,θα είχαν χ*στει στα λεφτά απο το RDR στον υπολογιστή αν το έβγαζαν,δεν καταλαβαίνω τι πρόβλημα υπάρχει.

Τα ίδια κάνουν και στο GTA και 2 χρονια μετα τσουπ πάρτο.

Άνετα ελιωνα ξανα το RDR στο pc με σωστά γραφικά,ακόμα και το online του άξιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω το σύστημα που εχω στην υπογραφή μου ενω παλια που ειχα το Gta v απο θειο δεν ειχα κολλήματα...

Τωρα που το αγόρασα εχω θεμα δεν με εμφανίζει τα κτήρια δρόμους και τα λοιπά...Αυτο το διορθώνω μεσα απο το task manager.. Αλλα εχω αλλο θεμα οταν τρέχω με το αμάξι χαλαει ο ήχος και κάθε 10 λεπτα μς κανει ενα στιγμιαίο πάγωμα για 1 δευτερόλεπτο και φτιάχνει....

Ξερετε πως μπορω να το διορθώσω η παω για αναβάθμιση...Το pc το εκανα καθαρο φόρματ ειναι πεντακάθαρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω το σύστημα που εχω στην υπογραφή μου ενω παλια που ειχα το Gta v απο θειο δεν ειχα κολλήματα...

Τωρα που το αγόρασα εχω θεμα δεν με εμφανίζει τα κτήρια δρόμους και τα λοιπά...Αυτο το διορθώνω μεσα απο το task manager.. Αλλα εχω αλλο θεμα οταν τρέχω με το αμάξι χαλαει ο ήχος και κάθε 10 λεπτα μς κανει ενα στιγμιαίο πάγωμα για 1 δευτερόλεπτο και φτιάχνει....

Ξερετε πως μπορω να το διορθώσω η παω για αναβάθμιση...Το pc το εκανα καθαρο φόρματ ειναι πεντακάθαρο...

 

Έχουμε ακριβώς το ίδιο σύστημα. Stuttering είναι αυτό το πάγωμα, μήπως τρέχεις διάφορα μαζί με το game στο background; Για να λες για ήχο, μήπως κάνει conflict ο driver της μητρικής (Realtek ή ότι είναι) με αυτόν της AMD. Έχεις κάνει clean install τους τελευταίους 17.4.3 και να διαλέξεις έναν από τους 2; http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+10+-+64

 

Δοκίμασε και μια ανασυγκρότηση στο δίσκο και τσέκαρε τον αν είναι εντάξει από υγεία. Απ' τη μητρική δεν μπορείς να πας cpu & ram πιο πάνω όπως εγώ; Για να πάρεις λίγες επιδόσεις περισσότερο. Για το ότι δεν φορτώνει τα textures, πας στο task manager και βάζεις priority high στο GTAV.exe και στη συνάφεια ξε-τσεκάρεις τον πυρήνα 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πρόβλημα με svhost έτρωγε πολύ Cpu έκανα φόρματ καθαρό...Εχω 2 δίσκους μεσα εναν ssd και ενα WD Black στον WD Black εχω το gta v...Δεν ειχαν καθίσει καλα το Windows και ετσι δεν εκανε update Windows...εσυ τη ρυθμίσεις έχεις???Κολλήματα έχεις???

Τωρα επειδη εκανα επιδιόρθωση Windows θα ξανα κατεβασω τους driver της καρτας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πρόβλημα με svhost έτρωγε πολύ Cpu έκανα φόρματ καθαρό...Εχω 2 δίσκους μεσα εναν ssd και ενα WD Black στον WD Black εχω το gta v...Δεν ειχαν καθίσει καλα το Windows και ετσι δεν εκανε update Windows...εσυ τη ρυθμίσεις έχεις???Κολλήματα έχεις???

Τωρα επειδη εκανα επιδιόρθωση Windows θα ξανα κατεβασω τους driver της καρτας....

 

Για να πάρεις μια σωστή σειρά στα settings, βάλε το Gaming Evolved και βάλτο να στο ρυθμίσει για 60fps. Από εκεί και πέρα, αν δεν σε ικανοποιεί το αποτέλεσμα (για μένα είναι ok), ανεβάζεις μόνος σου μετά ένα-ένα και βλέπεις τι επιπτώσεις έχει, μέχρι να βρεις το ιδανικό αποτέλεσμα για σένα. Μην πειράξεις τίποτα μόνο στα Advanced γιατί δε τα σηκώνει (long shadows και τέτοια).

 

Αν δεν έχουν καθίσει καλά τα Windows (φαντάζομαι με creators upgrade?) θα σου έλεγα να ξανακάνεις φορμάτ, όχι επιδιόρθωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα 10αρια κόλλησα Bit CoinMainer Ιο έκανα ολικο φόρματ και τους 2 δίσκους μετά δεν μου άνοιγε το Search τον Windows οπως και δεν άνοιγε την καρτελα τον Windows Όταν πατουσα το σημα τον Windows και δςβ εκανε update...Εκανα επιδιόρθωση τωρα δουλευει κανονικά και εκανα ολα update τon Windows...Τωρα θα δω πως πάει...

Αρα κατεβάζω τους Driver της Gpu και το evolve???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα 10αρια κόλλησα Bit CoinMainer Ιο έκανα ολικο φόρματ και τους 2 δίσκους μετά δεν μου άνοιγε το Search τον Windows οπως και δεν άνοιγε την καρτελα τον Windows Όταν πατουσα το σημα τον Windows και δςβ εκανε update...Εκανα επιδιόρθωση τωρα δουλευει κανονικά και εκανα ολα update τon Windows...Τωρα θα δω πως πάει...

Αρα κατεβάζω τους Driver της Gpu και το evolve???

 

Αν δεν είχες κάνει τα updates και είχες και προβλήματα, να λες πάλι καλά που σου έπαιζε κιόλας. Βάλε τους τελευταίους drivers της AMD με καθαρή εγκατάσταση (αν και θα προτιμούσα να κάνω ξανά φορμάτ, όχι επιδιόρθωση όπως είπα) και αν χάνεσαι με τα settings και δεν ξέρεις τι είναι καλύτερο, βάλε και το Gaming Evolved να σου δώσει μια σειρά κι από εκεί και πέρα βλέπεις πως πάει και πειράζεις αναλόγως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης αν έχεις το game απο steam,κάνε μια επιδιόρθωση.αλλιως δες αν ρίξεις τα ρολόγια της κάρτας φτιάχνει.

(καταραμένη amd,το ρημάδι το θέμα με τους drivers πνίγει κάρτες,ο λόγος που έφυγα απο amd gpu's)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...