Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ticket το ανοιξα πριν απο λιγο.. οπου εγραψα ακριβως τι επαθα και απο κατω μου ζητουσε τα αρχεια, ομως εγω πατησα κανονικα Submit με πηγε κανονικα στην επομενη σελιδα.. και τωρα βλεπω μονο το μηνυμα μου και κανενα reply.. αλλα απο κατω εχει παλι την μπαρα που γραφει DROP FILES HERE TO UPLOAD αλλα δεν γραφει ποια αρχεια.. ελπιζω να γινομαι κατανοητος.. και ελπιζω να μου ζητησουν ποια αρχεια θελουν να τους τα στειλω..

 

Δεν νομίζω ότι σου ζητάει κάτι συγκεκριμένο, λογικά είναι η κλασική φόρμα που έχει την επιλογή να στείλεις εσύ κάποιο αρχείο αν θες. Ένα screenshot ας πούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε αν τους τα εξήγησες όπως τα εξήγησες κι εδώ, δεν σε βλέπω καλά.

Προσπάθησε να είσαι πέρα του δέοντος αναλυτικός όταν γράφεις στο ίντερνετ και μάλιστα σε κάποια εταιρεία που δεν θα κάτσει ώρες πάνω από το email σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς???Τι είναι αυτο?

μετρικό ειναι το σύστημα που χρησιμοποιούμε εμεις(η στην ευρώπη)

δηλαδη

χιλιομετρα,μετρα,κιλα κλπ

το imperial ειναι το "αμερικάνικο" δηλαδη μιλια,ιντσες κλπ.

 

Το ticket το ανοιξα πριν απο λιγο.. οπου εγραψα ακριβως τι επαθα και απο κατω μου ζητουσε τα αρχεια, ομως εγω πατησα κανονικα Submit με πηγε κανονικα στην επομενη σελιδα.. και τωρα βλεπω μονο το μηνυμα μου και κανενα reply.. αλλα απο κατω εχει παλι την μπαρα που γραφει DROP FILES HERE TO UPLOAD αλλα δεν γραφει ποια αρχεια.. ελπιζω να γινομαι κατανοητος.. και ελπιζω να μου ζητησουν ποια αρχεια θελουν να τους τα στειλω..

όταν και ΑΝ σου απαντήσει κάποιος,γιατί πρέπει να εισαι τέρμα αναλυτικός σε αυτό που γράφεις θα σου πουν τι χρειάζονται.

αλλη φορά καλό θα ήταν να μην βιάζεσαι σε τέτοια θέματα,δεν θα βρεις άκρη.

Πέρα του οτι έχουν άθλιο support,αν δεν τους βοηθάς με αυτά που λένε εξαρχής,δεν βοηθάνε μετά.

 

εδώ σε μένα με σεντόνια απαντήσεων και εικόνων που ζητούσαν είχα 1 απάντηση ανα 24ώρες απο αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ σε μένα με σεντόνια απαντήσεων και εικόνων που ζητούσαν είχα 1 απάντηση ανα 24ώρες απο αυτούς.

 

Λογικά το support τους δέχεται heavy load παιδιά. Και λογικό είναι, μιλάμε για game με το οποίο ασχολούνται εκατομμύρια χρήστες. Δεν έχει τύχει να στείλω ticket μέχρι τώρα, αλλά 1 απάντηση/24 ώρες μου μοιάζει μια χαρά, υπάρχουν άλλοι που σου απαντούν μετά από κάνα μήνα και δεν έχουν το traffic της rockstar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα νέος παίχτης στο online ψάχνω άτομα να παίξουμε μαζί heist και έναν ελληνικό server....

To όνομα στο online είναι Alvo_Gr...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα νέος παίχτης στο online ψάχνω άτομα να παίξουμε μαζί heist και έναν ελληνικό server....

To όνομα στο online είναι Alvo_Gr...

δεν υπάρχει ελληνικός server,γενικότερα δεν υπάρχουν servers,μόνο crews.

sessions υπάρχουν μόνο με παίκτες,σε βάζει αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω επανεγκατάσταση μετά από ~2 χρόνια περίπου. Πολλά τα Γιγα-μπάϊτς για 1.2ΜΒ/δ διαμεταγωγή!

σε αυτό δυστυχώς δεν φταίει το παιχνίδι,ούτε ο κάθε developer αλλα οι άθλιες ταχύτητες στην χώρα μας που βρίσκονται στην εποχή του 2007-2008.

Αν θυμάμαι καλά ειναι στα 70γιγα το παιχνίδι πλεον με ολα τα εξτραδάκια,Μπορεί και παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό κάντε ένα backup σε κάποιο εξωτερικό δίσκο μέσω του Steam και την επόμενη φορά θα χρειάζεται μόνο τα updates. Το πήρα το μάθημα μου πέρσι, όταν προσπαθώντας να απεγκαταστήσω ένα πρόγραμμα, έσβησα το GTAV. Doh!  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ενα ελληνικό crew ολο με ρώσους παίζω

εαν αναζητήσεις μέσα στο find crews θα βρεις αρκετά.

Το θέμα είναι οτι στα περισσότερα ανοιχτά έχουν μπεί διάφοροι τυχαίοι κλπ που παιζουν κ αυτοί μόνοι τους.

Στις κλειστές κοινότητες είναι άτομα που γνωρίζονται μεταξύ τους(πχ clans και απο αλλα παιχνίδια κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν αναζητήσεις μέσα στο find crews θα βρεις αρκετά.

Το θέμα είναι οτι στα περισσότερα ανοιχτά έχουν μπεί διάφοροι τυχαίοι κλπ που παιζουν κ αυτοί μόνοι τους.

Στις κλειστές κοινότητες είναι άτομα που γνωρίζονται μεταξύ τους(πχ clans και απο αλλα παιχνίδια κλπ)

Λέω άμα θέλετε και εσείς να κάνουμε ένα Crew από το insomnia το ονομάσουμε Insomnia και  να παίζουμε όλοι μαζί σαν ιδέα το λέω.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...