Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπήκα μετά από πολύ καιρό να παίξω online και αφού με σκοτώσει κάποιος και με κάνει spawn, μέσα σε 1 δευτερόλεπτο μαυρίζει η οθόνη και ξαφνικά αρχίζω και πέφτω απ' τον ουρανό μαζί με άλλους παίκτες! Ή με κάνει ξανά spawn στο άκυρο, δίπλα σε άλλους και ένας λακαμάς με ξανασκοτώνει. Με λίγα λόγια, δεν μπορούσα να παίξω και το έκλεισα. Τι φάση; Έχω χάσει κάτι; Σπαστικοί καραγκιόζηδες με χακεριά;

Που σαι ρε Πανε;

Mπορει και να ηταν mod, μπορει και lag, μπορει να ηταν bugged το session (ναι συμβαινει και αυτο με τοσα dlcs)

Session αλλαξες ή το εκλεισες στο 5αλεπτο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σαι ρε Πανε;

Mπορει και να ηταν mod, μπορει και lag, μπορει να ηταν bugged το session (ναι συμβαινει και αυτο με τοσα dlcs)

Session αλλαξες ή το εκλεισες στο 5αλεπτο;

 

Που σαι ρε... javaneze? Με ξέρεις;  :lol:

 

Το έκλεισα γιατί δεν είχα και χρόνο να συνεχίσω, ευτυχώς δηλαδή δεν πρόλαβε να μου σπάσει τα νεύρα για πολύ. Άρα απ' ότι κατάλαβα μάλλον δεν ήταν hack, απλά έκατσε στραβά το session. Αν το ξαναβρώ θα επανέλθω.

 

ΥΓ. Mods δεν έχω, είναι καθαρό setup αυτή τη στιγμή στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, παιδια μου ειχαν δωσει ban σε ενα παιχνιδι της rock star, σημερα το ξανα αγορασα, το ονομα μου ηταν StonebridgeGR ,  στον νεο λογαριασμο που εφτιαξα εβαλα ονομα -StonebridgeGR- , υπαρχει λετε προβλημα που ξανα χρησιμοποιω ξανα το ιδιο ονομα; στην ουσια δεν ειναι το ιδιο διοτι εχει τις δυο παβλες .. απλως ρωταω εδω αν ξερετε με σιγουρια διοτι μεσω της rockstar δεν μπορω να ανοιξω ticket, δεν φορτωνει η σελιδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σαι ρε... javaneze? Με ξέρεις;  :lol:

Eπεσα τοσο εξω;

Μεχρι τον ιουλιο του 16 επαιζα παρεα με δυο Πανους απο το insomnia, δεν εισαι ενας απο τους δυο;

Δεν εχεις javaneze στο friend list σου στο social club;

Γραψε ακυρο αν οχι.

 

 

καλησπερα, παιδια μου ειχαν δωσει ban σε ενα παιχνιδι της rock star, σημερα το ξανα αγορασα, το ονομα μου ηταν StonebridgeGR ,  στον νεο λογαριασμο που εφτιαξα εβαλα ονομα -StonebridgeGR- , υπαρχει λετε προβλημα που ξανα χρησιμοποιω ξανα το ιδιο ονομα; στην ουσια δεν ειναι το ιδιο διοτι εχει τις δυο παβλες .. απλως ρωταω εδω αν ξερετε με σιγουρια διοτι μεσω της rockstar δεν μπορω να ανοιξω ticket, δεν φορτωνει η σελιδα..

 

Να ανοιξεις τικετ για το αν εχεις προβλημα που ενα παρομοιο gamertag ειναι banned;

Γραφεις το μυθο φιλε :D

Οχι ρε δεν θα εχεις κανενα προβλημα, παιξε ανετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρμα όλα εκτός από τα advanced settings , εκεί τα κλέινεις όλα εκτός απο το high detail streaming while flying.

οταν παιζω gta v και εχω στο off το vsync κανει κατι κολληματα και οταν το εχω στο on ειναι οκ.τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν παιζω gta v και εχω στο off το vsync κανει κατι κολληματα και οταν το εχω στο on ειναι οκ.τι παιζει;

Σε τι αναλυση παιζεις με την 1070;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί υπάρχουν τόσοι κομπλεξαδες στο online? :(

Απ' αυτό παίρνεις μια γεύση απο το πως θα ήταν η κοινωνία αν δεν υπήρχαν οι κανόνες και οι νόμοι :rolleyes:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω παρατηρήσει ενα περίεργο bug στα γραφικά εδώ και καιρό.Αναφέρομαι στις ρυθμίσεις του Ambient Occlusion

με off η high έχουμε το παρακάτω αποτέλεσμα

 

post-184642-0-29911000-1492375394_thumb.png

 

ενω με Normal έχουμε

 

post-184642-0-19304600-1492375426_thumb.png

 

 

για όποιον δεν το βλέπει,υπάρχει μια "αυρα" γύρω απο τον παίκτη,μια θολάδα,ενα είδωλο,σε όλο το σώμα.Φαίνεται απο τους ωμους και πάνω.

 

το παρατήρησα στην πόρτα του vehicle warehouse,δεν έχω δει αν εμφανίζεται και αλλού,κυριως το βλέπω οταν ειναι σουρουπο η ξημερώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μαγκες Χριστος Ανεστη.

Μια ερωτηση. Τελειωσα το storyline στο pc με την επιλογη που

σκοτωνεις τον trevor

 

Θα εχω κανα θεμα ως προς το να παω το Game στο 100% ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...