Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α ναι? Εχω γενικα να παιξω τελικο heist πανω απο χρονο οποτε δεν ξερω τι λειτουργει απο κολπακια πλεον.

εσύ δεν μπαίνεις καθόλου πλέον;

καθόμαστε και λίωνουμε με χαβανέζο και λεονιδα και βγάζουμε τρισεκατομμύρια κάθε μέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ δεν μπαίνεις καθόλου πλέον;

καθόμαστε και λίωνουμε με χαβανέζο και λεονιδα και βγάζουμε τρισεκατομμύρια κάθε μέρα!

Δυστηχως η σχολη με εχει γ***σει αυτο το 6μηνο. Εχουμε εργασιες σε καθε μαθημα, και πολλες απο αυτες ειναι και ομαδικες και οποτε πρεπει να βρισκομαστε και εκτος. Τον υπολοιπο χρονο βλεπω καμια ταινια/σειρα κτλ... Εχω φτασει σε σημειο γενικα να κοιμαμαι 12 και να ξυπναω 7-8 :P

 

Και το Πασχα δεν θα μπω καθολου μιας και δεν θα παρω μαζι μου τον σταθερο, οποτε ισως μετα το Πασχα. Μπορει ομως να μπω και καποια στιγμη μεχρι την Τεταρτη για λιγο (φευγω πεμπτη)

 

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα σήμερα 2 φορές και αφού βγήκα από το σπίτι και πήρα αμάξι κόλλισε τελείως και μου έβγαλε blue screen με SYSTEM THREAD EXCEPTION HANDLED. Το ξανά άνοιξα και ξανά έβγαλε blue screen αλλά δεν θυμάμαι τι έλεγε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blue screen; Τι διαλο, win XP τρεχεις;

 

Αν η gpu σου κανει throttling δεν αρεσει καθολου στο παιχνιδι.

Αν στο συνεχισει δοκιμασε να κανεις underclock στην καρτα.

Φερτην το λιγοτερο στα εργοστασιακα ρολογια της original εκδοσης μιας και βλεπω οτι εχεις εκδοση OC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ξεκινάω τα "delivery vehicles";

Πρέπει να αγοράσω warehouse; Έχω το γκαραζ του σπιτιού που βάζω αυτοκίνητα.

Πρέπει να χω τελειώσει και όλα τα heists;

πρέπει να αγοράσεις ceo office και vehicle warehouse.

τα heists δεν παίζουν κανένα ρόλο στα free roam events όπως αυτό.

 

αγόρασα την κόκα εκεί που έχεις κ εσύ(αφού πούλησα την παραγωγή της προηγούμενης) και με το trade πήγε 610Κ η αγορα.

βάζω και τις αναβαθμίσεις,περνάνε οι ώρες,πάω να δω η παραγωγή είναι στα 86Κ

κάνω 2 supply runs ολα άψογα.

περνάει λίγο η ώρα με παίρνει τηλ ο LJT μας την έπεσε αστυνομία,ευτυχώς ειχα βγει με το kuruma γιατί εκανα headhunter με εναν φίλο.

 

Στο άλλο που είχα στην λίμνη τόσες φορές δεν είχε γίνει τίποτα :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποποοο τίποτα δεν ξέρω τελικά για το gta... Σαν χαζό τρέχω στους δρόμους :P

 

Πως κάνουμε free roam events? 

Γενικά πως μπορείς να την βγάλεις μόνος σου χωρίς team? βγαίνει? 

Μέχρι στιγμής έχω πάρει μια σκεπή και ένα παλιό datsun (όπως στο real life δλδ :P). Ε τώρα να παίζω την ζωή μου και στο gta δεν λέει XD

 

Πως βλέπω τα heist που έχω κάνει? και πως μπορώ να ξεκινήσω εγώ heist? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποποοο τίποτα δεν ξέρω τελικά για το gta... Σαν χαζό τρέχω στους δρόμους :P

 

Πως κάνουμε free roam events?

Γενικά πως μπορείς να την βγάλεις μόνος σου χωρίς team? βγαίνει?

Μέχρι στιγμής έχω πάρει μια σκεπή και ένα παλιό datsun (όπως στο real life δλδ :P). Ε τώρα να παίζω την ζωή μου και στο gta δεν λέει XD

 

Πως βλέπω τα heist που έχω κάνει? και πως μπορώ να ξεκινήσω εγώ heist?

Τα events που μπορείς να κάνεις μόνος σου είναι οι αγώνες(αυτοκινήτου, μοτοσυκλετών κλπ) και οι διάφορες προκλήσεις όπως πτώσεις με αλεξίπτωτο, survival κλπ.

Θα τα βρείς όλα κατηγοριοποιημένα στο pause menu, στα jobs ή στον χάρτη με τα εικονίδιά τους(λίγο ανακατεμένα στον χάρτη όμως).

Έχε υπ' όψιν πως τα φράγκα που βγάζεις απο αυτά είναι αμελητέα σε σχέση με τα κόστη των καλουδιών(σπίτια, customizing των αυτοκινήτων κλπ)

Αξίζει όμως να ασχοληθείς μαζί τους αρχικά ώστε να πάρεις το "κολλάει" των ικανοτήτων(βελτίωση της οδήγησης, πτήσης, χειρισμού των όπλων κλπ) οπότε και σιγά σιγά ν' αρχίσεις να παίρνεις μέρος σε ληστείες(heists) άλλων μέχρι να ξεκλειδώσεις τις δικές σου(εκεί είναι τα πρώτα άμεσα χοντρά φράγκα).

Ξεκλειδώνεις τις δικές σου αγοράζοντας ένα high class διαμέρισμα των οποίων το κόστος ξεκινάει απο 500.000 αν θυμάμαι καλά.

 

Μετά, μέσω των ληστειών θα μαζέψεις τα απαιτούμενα χρήματα για την πρώτη σου επιχείρηση(όπως οι "αποθήκες"). Απο 'κει και πέρα θα 'χεις μπεί για τα καλά στο club των μακροπρόθεσμων τεράστιων(αναλογικά) κερδών ώστε λίγο λίγο να αναπτυχθείς αφήνοντας τη φτώχια μια για πάντα πίσω σου :-)

 

Τι είναι heist? :P

Ότι το αγόρασα και δεν έχω ιιιδέα :ρ αχαχαχα

Είναι οι ληστείες τραπεζών.

Για το online κομμάτι του παιχνιδιού θα πάρεις μια ιδέα απο αυτά που έγραψα παραπάνω.

(το offline σε καθοδηγεί αυτό βήμα βήμα οπότε δεν πολυχρειάζεται επεξήγηση)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα events που μπορείς να κάνεις μόνος σου είναι οι αγώνες(αυτοκινήτου, μοτοσυκλετών κλπ) και οι διάφορες προκλήσεις όπως πτώσεις με αλεξίπτωτο, survival κλπ.

Θα τα βρείς όλα κατηγοριοποιημένα στο pause menu, στα jobs ή στον χάρτη με τα εικονίδιά τους(λίγο ανακατεμένα στον χάρτη όμως).

Έχε υπ' όψιν πως τα φράγκα που βγάζεις απο αυτά είναι αμελητέα σε σχέση με τα κόστη των καλουδιών(σπίτια, customizing των αυτοκινήτων κλπ)

Αξίζει όμως να ασχοληθείς μαζί τους αρχικά ώστε να πάρεις το "κολλάει" των ικανοτήτων(βελτίωση της οδήγησης, πτήσης, χειρισμού των όπλων κλπ) οπότε και σιγά σιγά ν' αρχίσεις να παίρνεις μέρος σε ληστείες(heists) άλλων μέχρι να ξεκλειδώσεις τις δικές σου(εκεί είναι τα πρώτα άμεσα χοντρά φράγκα).

Ξεκλειδώνεις τις δικές σου αγοράζοντας ένα high class διαμέρισμα των οποίων το κόστος ξεκινάει απο 500.000 αν θυμάμαι καλά.

 

Μετά, μέσω των ληστειών θα μαζέψεις τα απαιτούμενα χρήματα για την πρώτη σου επιχείρηση(όπως οι "αποθήκες"). Απο 'κει και πέρα θα 'χεις μπεί για τα καλά στο club των μακροπρόθεσμων τεράστιων(αναλογικά) κερδών ώστε λίγο λίγο να αναπτυχθείς αφήνοντας τη φτώχια μια για πάντα πίσω σου :-)

 

Είναι οι ληστείες τραπεζών.

Για το online κομμάτι του παιχνιδιού θα πάρεις μια ιδέα απο αυτά που έγραψα παραπάνω.

(το offline σε καθοδηγεί αυτό βήμα βήμα οπότε δεν πολυχρειάζεται επεξήγηση)

200K είναι το φτηνότερο high end apartment,del perro heights apt.7

 

Ποποοο τίποτα δεν ξέρω τελικά για το gta... Σαν χαζό τρέχω στους δρόμους :P

 

Πως κάνουμε free roam events? 

Γενικά πως μπορείς να την βγάλεις μόνος σου χωρίς team? βγαίνει? 

Μέχρι στιγμής έχω πάρει μια σκεπή και ένα παλιό datsun (όπως στο real life δλδ :P). Ε τώρα να παίζω την ζωή μου και στο gta δεν λέει XD

 

Πως βλέπω τα heist που έχω κάνει? και πως μπορώ να ξεκινήσω εγώ heist? 

επειδή σε έχω δει πολλές φορές μέσα,ελα σε μένα που κάνω γενικότερα public solo sessions και μετά μπαίνουν και οι φίλοι απο εδω και πουλάμε τα καλούδια μας.

Ο γρηγορότερος τρόπος για 20-23Κ ειναι να κάνεις με κάποιον headhunter,όποτε έχεις καιρό ελα σε μένα να το δεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200K είναι το φτηνότερο high end apartment,del perro heights apt.7

 

επειδή σε έχω δει πολλές φορές μέσα,ελα σε μένα που κάνω γενικότερα public solo sessions και μετά μπαίνουν και οι φίλοι απο εδω και πουλάμε τα καλούδια μας.

Ο γρηγορότερος τρόπος για 20-23Κ ειναι να κάνεις με κάποιον headhunter,όποτε έχεις καιρό ελα σε μένα να το δεις.

Κατακουζίνα εσύ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα high end apartment, τώρα πως κάνω heist? :P

Μπαίνω στο δωματιο και μου λέει μονο για το q που είναι για quick

θα σε πάρει ο lester τηλέφωνο.

φίλους έχεις για να βγει η θα περιμένεις απο τον κάθε τυχαίο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...