Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε ειναι ενας που με εχει πριξει και με κανει focus σε ολα τα sessions. Τον εχω κανει block και ομως παλι βρισκει τροπο να μπει στο session Που ειμαι και εγω. Πως το σταματαω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι με το φιλο μου και θελουμε αλλα δυο ατομα για heists.

ολα;

ποια σας έχουν μείνει;

pasific standard δεν,μου βγήκε η πίστη να το περάσω,δεν ασχολούμαι ξανά με το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@evoracing

αν το δεις πες μας nickname τώρα που έχουμε πρόσβαση στο κωλοπαιχνιδο να λιώσουμε.

 

ακυρο,στραβωμάρα μου το έψαχνα σε πιο πίσω σελίδες :lol:

Το κωλοπαιχνιδο στο PC της υπογραφής και χτες και σήμερα μου πέταξε blue screen με memory management...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα;

ποια σας έχουν μείνει;

pasific standard δεν,μου βγήκε η πίστη να το περάσω,δεν ασχολούμαι ξανά με το ίδιο

Στην αρχή είμαστε εκεί που κλέβεις ελικόπτερο για να παρεις κάποιον φυγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή είμαστε εκεί που κλέβεις ελικόπτερο για να παρεις κάποιον φυγα

ελικόπτερο η αεροπλάνο;

ελικόπτερο έχει το valkyrie απ το λιμάνι για το humane labs raid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pasific standard δεν,μου βγήκε η πίστη να το περάσω,δεν ασχολούμαι ξανά με το ίδιο

Tι δεν; Μονο αυτο αξιζει Χρηστο, εκει ειναι ολα τα λεφτα.

Αν εχεις καλο team βγαζουν και οι 4 παικτες ~400Κ σε λιγοτερο απο 2ωρο με 60-20-20-20 split.

Πρεπει να το εχω παιξει πανω απο 2000 φορες και βγαλει ανετα πανω απο 50Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι δεν; Μονο αυτο αξιζει Χρηστο, εκει ειναι ολα τα λεφτα.

Αν εχεις καλο team βγαζουν και οι 4 παικτες ~400Κ σε λιγοτερο απο 2ωρο με 60-20-20-20 split.

Πρεπει να το εχω παιξει πανω απο 2000 φορες και βγαλει ανετα πανω απο 50Μ.

κόντευα να σπάσω πληκτρολόγια οταν πριν την γέφυρα για το άλμα έχουμε πέσει απο κάτω,όταν ο κάθε χαζός παίρνει τη μηχανή και φεύγει αντί να μπούμε σε ένα όχημα κλπ :-D

μια φορά κατάφερα να την βγάλω και μάλιστα ειχα μπει κατα τύχη σε εναν νομιζα ηταν για setup και το βγάλανε 3 άτομα σε κάτω απο 15 λεπτα(τη ληστεία στο τέλος μόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευα ολοι ηξεραν το κολπακι με το kuruma..... Μαλλον οχι :/

μονο για το prison break το ξέρω, και αυτό δεν το έχω δει κιολας μιας και παίζω Pilot η demolition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο για το prison break το ξέρω, και αυτό δεν το έχω δει κιολας μιας και παίζω Pilot η demolition.

Διπλα απο εκει που βρισκεις τις μηχανες για την ληστεια, στο σπιτι που μπορεις να αγορασεις μπορεις να βαλεις ενα Kuruma μεσα. Αυτος που εχει το σπιτι πρεπει να ειναι crowd control. Μπαινει αυτος, σας καλει μεσα και βγαινετε με Kuruma. Επισης, ακομα πιο safe ειναι μονο ενας να μαζεψει τα λεφτα και οχι και οι 2. Ετσι θα υπαρχει μονο ενας που θα το προστατευουν 3 ατομα και οχι 2 και 2. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=HqVG821_3hQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κόντευα να σπάσω πληκτρολόγια οταν πριν την γέφυρα για το άλμα έχουμε πέσει απο κάτω,όταν ο κάθε χαζός παίρνει τη μηχανή και φεύγει αντί να μπούμε σε ένα όχημα κλπ :-D

μια φορά κατάφερα να την βγάλω και μάλιστα ειχα μπει κατα τύχη σε εναν νομιζα ηταν για setup και το βγάλανε 3 άτομα σε κάτω απο 15 λεπτα(τη ληστεία στο τέλος μόνο)

Oποτε εχεις ορεξη το κανουμε και θα δεις ποσο ευκολο ειναι. Το μονο που χρειαζεται ειναι συνεννοηση, δλδ το λιγοτερο να μιλανε ολοι οι παικτες αγγλικα.

 

Πιστευα ολοι ηξεραν το κολπακι με το kuruma..... Μαλλον οχι :/

Δεν παιζει πια. Απο το import/export patchαρανε το να μπαινεις σε γκαραζ την ωρα της αποστολης γενικοτερα οποτε παει και αυτο.

Υπαρχουν αλλα ομως, riot van , chopper, npc αμαξια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,σκεφτομουνα να αγορασω το gta για το pc της υπογραφης,απλα εχω μια απορια,πριν λιγο καιρο που το ειχα δοκιμασει σε ps3 με ενοχλουσε πολυ το lag που ειχε στο χειρισμο,ακυρη βεβαια η συγκριση γιατι μπορει να φταιει και μονο το port,αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το τι ισχυει και για το pc port.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποτε εχεις ορεξη το κανουμε και θα δεις ποσο ευκολο ειναι. Το μονο που χρειαζεται ειναι συνεννοηση, δλδ το λιγοτερο να μιλανε ολοι οι παικτες αγγλικα.

 

Δεν παιζει πια. Απο το import/export patchαρανε το να μπαινεις σε γκαραζ την ωρα της αποστολης γενικοτερα οποτε παει και αυτο.

Υπαρχουν αλλα ομως, riot van , chopper, npc αμαξια ...

Α ναι? Εχω γενικα να παιξω τελικο heist πανω απο χρονο οποτε δεν ξερω τι λειτουργει απο κολπακια πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...