Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελει πολυ περισσοτερη δουλεια για να βγει ενα dlc για single player, σε σχεση με το να βγαλουν κατι νεο αλλα μεμονωμενο για το online κομματι. Καινουργιοι χαρακτηρες, αποστολες με νοημα που συνδεονται η μια με την αλλη, καινουργιο story με ο,τι αυτο περιλαμβανει. Και απο την στιγμη που βλεπουν οτι το ονλαιν ειναι αρκετα κερδοφορο εχουν ριξει ολο το βαρος εκει, λογικο το βρισκω.

Παρ'ολα αυτα συμφωνω οτι ενα single player dlc-expansion θα μου αρεσε και μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ, στο προηγούμενο τα δύο single player dlc ήταν υπέροχα. Γιατί όχι και σε αυτό;

Δεν εχει σημασια στο προηγουμενο. Τωρα εισαι στο GTAV, του οποιου το Online τα σπαει και θα συνεχισουν να βελτιωνουν μονο αυτο αφου εχει αρκετο κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο εγώ έχω θέματα συνδεσιμότητας σήμερα;

προσπαθώ εδω και καμια ώρα να μπω αλλα δεν.

 

προσβαση στο rockstar account μου έχω κανονικά απο browser και στο game με βάζει και μόλις μου πει οτι συνδέθηκα με πετάει και μου ζητάει να συνδεθώ ξανά και η ιδια λούπα.

 

Στην αρχή τα έκανα πάνω μου για hacked account αλλα ευτυχώς εχω πρόσβαση κανονικότατα απο browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου πετάει μήνυμα "You have been logged out because your account (...) has logged in elsewhere." Άλλαξα και τον κωδικό μήπως μπήκε κάποιος αλλά πάλι με το που συνδέομαι σε δευτερόλεπτα μου πετάει το μήνυμα! Το έχει πετύχει κάποιος και πως λύνεται το πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου πετάει μήνυμα "You have been logged out because your account (...) has logged in elsewhere." Άλλαξα και τον κωδικό μήπως μπήκε κάποιος αλλά πάλι με το που συνδέομαι σε δευτερόλεπτα μου πετάει το μήνυμα! Το έχει πετύχει κάποιος και πως λύνεται το πρόβλημα;

ελα οκ το ιδιο έχουμε.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

πριν καμια ώρα ήταν χειρότερα πάντως,με πετάγε απ τον client,τώρα με πετάει με το που δείξει μια τους φίλους.

κάποια μαλακία έχουν κάνει πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα οκ το ιδιο έχουμε.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

πριν καμια ώρα ήταν χειρότερα πάντως,με πετάγε απ τον client,τώρα με πετάει με το που δείξει μια τους φίλους.

κάποια μαλακία έχουν κάνει πάλι.

Και μένα το ίδιο. Τουλάχιστον δεν το έχω μόνο εγώ άρα είναι θέμα της rockstar. Μακάρι να το φτιάξουν γρήγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εφτιαξε;

 

Αν οχι ριχτε εδω μια ματια μην βοηθηθειτε καπως https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/203680457-You-have-been-signed-out-because-your-account-is-logged-in-elsewhere

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εφτιαξε;

 

Αν οχι ριχτε εδω μια ματια μην βοηθηθειτε καπως https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/203680457-You-have-been-signed-out-because-your-account-is-logged-in-elsewhere

είναι παλιά τα συγκεκριμένα η αλήθεια ειναι.

εχω σβήσει αρχεία,τα κάνει μετά κανονικά ενημέρωση και στα 10" με έχει πετάξει απ το rockstar account.

απο browser είμαι κανονικά μέσα όμως και βλέπω τις επαφες κλπ,ούτε λεφτά μου έχουν φύγει ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις τελευταιες μέρες πάντως,σε μένα μου έλεγε οτι δεν μπορούσε να φορτώσει το προφίλ,μερικές φορές με πέταγε στο single player,ολα τα transactions αργούσαν.

πχ ηθελα λεστερ,πατούσα χτυπαγε το σηκωνει,επιλέγω για την αστυνομια και ελεγε δεξια transaction pending και μπορεί να έκανε και 30" για να το πάρει.


έστειλα στο twitter της R η οποια απαντησε σε δευτερολεπτα να δημιουργησω ticket για να εξετάσουν το προβλημα.

ευχομαι να μην βρουν τα λεφτα απο modders που εχω ΧΑΧΑΧΑΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν ειναι και το καλυτερο patch. Μεσα σε office/warehouses κτλ εχω frame drops, το weapon wheel συχνα μου βγαζει αλλο οπλο απο αυτο που επιλεγω με αποτελεσμα να καθυστερω πολλες φορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν ειναι και το καλυτερο patch. Μεσα σε office/warehouses κτλ εχω frame drops, το weapon wheel συχνα μου βγαζει αλλο οπλο απο αυτο που επιλεγω με αποτελεσμα να καθυστερω πολλες φορες...

ω ρε συ το έχω παρατηρήσει και γω με τα όπλα και λεω τι διαολο χαζος ειμαι αφου αυτο επιλέγω.

όπως και να έχει περιμένω απάντηση(φαντάζομαι)

το μόνο που με νοιάζει είναι να μη μου πάρουν αυτά που έχω αν βρουν υποπτη δραστηριότηταΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...