Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης ήλπιζα να έβγαζαν ή έστω να υπήρχε μια μείωση χρόνου του cooldown στα vehicles όταν τα καλείς.

 

Είναι πολύ εκνευριστικό να πρέπει να περιμένεις 3 λεπτά για να μπορείς να καλέσεις το personal vehicle όταν πχ στο έχουν ρημάξει..

 

Pay to win φάση, να πουλήσουμε και καμιά Shark card παραπάνω.

 

 

σκέψου το αντίστοιχο,insurgent spamming συνέχεια..

κάπου κερδίζεις κάπου χάνεις.

Μιλάω φυσικά για την περιπτωση που το έχεις αγοράσει και το έχεις στο γκαράζ.

 

 

 

όσο για το warehouse,δεν χρειάζεται απλά να γεμίσεις την αποθήκη.

Αν σου βγάλει mid η standard,απλά ΔΕΝ βγαίνεις απο το CEO office και πας απ ευθείας σε new session.

πας παλι για source vehicle και θα βγάλει άλλο χωρις cooldown time κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να κατσω να φάω loading όταν σου προσφέρω πιο καλή λύση;

 

Εκτός αν σε ενοχλεί να έχεις full warehouse. Μια μέρα να κάτσεις (κάτι ώρες βασικά) και το έκανες.

 

To cooldown δεν είναι ούτε λεπτό, και συνήθως μέχρι να πάω στο γραφείο από την παράδοση πάω για source στο επόμενο vehicle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή τα έχω κάνει και τα 2,μπορώ να πω οτι ειναι μια η αλλη,απλά έχεις και μερικά αυτοκίνητα μέσα εσύ.

Μη νομίζεις και γω εχω ηδη τη μιση νομίζω γεμάτη και οταν βγάλω 3-4 τοπ,τα στέλνω και ψάχνω για άλλα μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον συμπληρώσεις 10 standard και 10 mid και 4 να στείλεις από τα top, θα σου βγάλει ακριβώς αυτα που πούλησες να ξαναβρείς.

 

Αυτό που λες το έχω κάνει και εγώ, αλλά δεν μου αρέσει να περιμένω τόσο loading, συν ότι καθς φορά που αλλάζεις session αν πας να πουλήσεις, τρως το cooldown στο warehouse ακόμα και να μην είχες πουλήσει όχημα. Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα αυτό.

 

 

ΥΓ. Για να σου απαντήσω όσο αφορά τα spamming insurgents που ανέφερες πιο πάνω. Το pick up insurgent είναι ακόμα πιο σπαστικό και ως Pegasus vehicle μπορείς να το καλεις και να σπας @@ αιωνίως, οπως με hydra etc. Το κανονικό insurgent αντιμετωπίζεται πανεύκολα και φαντάζομαι το ξέρεις. Ένα αυτόματο είναι και τον περνάς σουβλάκι τον άλλο μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά μεγάλα exports κάνω σε Invite only session,βγαίνουμε περνάει το global signal,παρκάρουμε τα αυτοκίνητα στην άκρη,περιμένουμε τα 4 waves απο εχθρούς και μετά πάμε με 20ΚΜ/Η στον προορισμό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν θέλω να πουλήσω είτε vehicle cargo απλά lagαρω σκοπίμως την σύνδεση μου και μένω μόνος στο session.

 

Μετά απλά πάμε με τα φιλαράκια με τα cargobobs και κάνουμε την παράδοση.Ουτε δολάριο ζημιά.

 

Προσπαθώ να κάνω ότι κάνω όσο το δυνατόν με το πιο γρήγορο και εύκολο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο skroutz στην Αθηνα ξεκινανε απο 35 ευρω στην Νεα Ερυθραια. Δεν συμφερει καθολου να το παρεις σε κουτι. Online μπορεις να το βρεις 15 ευρω κατω. Ψαξε στο google allkeyshop. Αγοραζεις με καρτα ή με paypal αν εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν θέλω να πουλήσω είτε vehicle cargo απλά lagαρω σκοπίμως την σύνδεση μου και μένω μόνος στο session.

 

Μετά απλά πάμε με τα φιλαράκια με τα cargobobs και κάνουμε την παράδοση.Ουτε δολάριο ζημιά.

 

Προσπαθώ να κάνω ότι κάνω όσο το δυνατόν με το πιο γρήγορο και εύκολο τρόπο.

τα τυχαία drops τα διορθώσανε στο cargobob?

απειρες φορές μου έχει πετάξει το όχημα ανευ λόγου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τυχαία drops τα διορθώσανε στο cargobob?

απειρες φορές μου έχει πετάξει το όχημα ανευ λόγου.

Πρέπει να κάνω αρκετές παραδόσεις για να σου πω. Εμένα συνήθως μου τύχαινε 1 στις 10 ή 20, όχι παραπάνω αλλά αποτελεί πρόβλημα.

 

Εχω παρατηρήσει ότι μου το έχει κάνει μόνο όταν υπάρχουν άτομα στο session. Όταν είμαι μόνος δεν θυμάμαι ποτέ να έχει φύγει αμάξι από τον γάντζο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τόσο καιρο, κάνα dlc δεν ακούστηκε;

ήδη έχει προστεθεί επιπλέον περιεχόμενο το οποιο θα ενεργοποιηθεί πλήρως τον επομενο καιρό.

απ οτι ακούγεται κατι military themed θα παίξει,νεες αποθηκες κλπ.

κρατάω μικρό καλάθι βέβαια.

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα υποστηρίζουν το παιχνίδι πάντως,ήδη είναι αρκετά χρόνια στην αγορα.

 

Αν πουν πχ οτι αυτο που θα βγαλουμε το 17 είναι και το τελευταιο δεν θα μου έκανε καμία εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει λόγος να βγει κάτι για single.

να το κάνεις τι;

το campaign τελείωσε,είδες τι γίνεται κλπ.

το ψωμί ειναι στο Online.

 

έχω την εντύπωση οτι και τα αυτοκίνητα που υπάρχουν με τις νέες ενημερώσεις θα πρέπει να τις έχεις στο campaign συνεπως αν έχεις κατεβάσει την ενημέρωση που βγήκε την προηγουμενη τρίτη ίσως και να τα έχεις στο story αλλα μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...