Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το doom δεν έχει 50+ για να μην πω 100 npcs σε απόσταση 1-2 στενών,συν καμιά 20αρια και βάλε παίκτες που κάνουν διάφορα.

απο εκει και πέρα όπως έγραψα και πριν,αν το gta ειναι unoptimised τα παιχνίδια της ubi τι είναι; :-D

H Ubisoft ειναι εταιρια για τα σκουπιδια απορω πως αγοραζουν τα παιχνιδια της 

Ειμαι της σχολης των Epic games οι πρωτοι διδαξαντες στο FPS 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , το ξεκινησα και εγω , μετα απο 1 χρονο που ειχα τερματισει το story  mode (στο θειο) .

Και αυτο διοτι το βρηκα σε τιμη χωμα (18€) .

Απλα στο online εχω χασει την μπαλα ,  ειμαι σε πολυ αρχικο σταδιο , εχω κανει 2-3 αποστολες  , οπου με παει το παιχνιδι . εχω αρπαξει ενα αμαξακι (hummer) και προσπαθω να δω τι γινεται .

Υπαρχει καποιο turtorial, για νεους στο online, η αν θελει καποιος να με ενταξει σε ομαδα του να κανω καμια δουλιτσα (χιχιχιχιχι) , δε ξερω ...... εχω διαβασει περιπου 10-20 σελιδες απο το thread αλλα δεν βγαζω ακρη ( newbie) .

To story  mode ειχε καποια συνοχη , εδω πως , που ποτε?

ευχαριστω και sorry για την ασχετοσυνη μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , το ξεκινησα και εγω , μετα απο 1 χρονο που ειχα τερματισει το story  mode (στο θειο) .

Και αυτο διοτι το βρηκα σε τιμη χωμα (18€) .

Απλα στο online εχω χασει την μπαλα ,  ειμαι σε πολυ αρχικο σταδιο , εχω κανει 2-3 αποστολες  , οπου με παει το παιχνιδι . εχω αρπαξει ενα αμαξακι (hummer) και προσπαθω να δω τι γινεται .

Υπαρχει καποιο turtorial, για νεους στο online, η αν θελει καποιος να με ενταξει σε ομαδα του να κανω καμια δουλιτσα (χιχιχιχιχι) , δε ξερω ...... εχω διαβασει περιπου 10-20 σελιδες απο το thread αλλα δεν βγαζω ακρη ( newbie) .

To story  mode ειχε καποια συνοχη , εδω πως , που ποτε?

ευχαριστω και sorry για την ασχετοσυνη μου .

https://www.google.gr/search?client=opera&q=gtav+online+guide&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , το ξεκινησα και εγω , μετα απο 1 χρονο που ειχα τερματισει το story  mode (στο θειο) .

Και αυτο διοτι το βρηκα σε τιμη χωμα (18€) .

Απλα στο online εχω χασει την μπαλα ,  ειμαι σε πολυ αρχικο σταδιο , εχω κανει 2-3 αποστολες  , οπου με παει το παιχνιδι . εχω αρπαξει ενα αμαξακι (hummer) και προσπαθω να δω τι γινεται .

Υπαρχει καποιο turtorial, για νεους στο online, η αν θελει καποιος να με ενταξει σε ομαδα του να κανω καμια δουλιτσα (χιχιχιχιχι) , δε ξερω ...... εχω διαβασει περιπου 10-20 σελιδες απο το thread αλλα δεν βγαζω ακρη ( newbie) .

To story  mode ειχε καποια συνοχη , εδω πως , που ποτε?

ευχαριστω και sorry για την ασχετοσυνη μου .

δώσε Nickname να σε κάνουμε add αν είναι,δουλίτσα υπάρχει πάντα,απλα δεν βγάζεις τόσα όσα θα βγάλει ο CEO/MC

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα. Μπαίνω online, μου δείχνει 6-7 παίκτες και μετά από λίγο τους πετάει όλους και μένω μόνος μου :( 

Και πολλές φορές όταν πάω να παίξω τρώω kick. Σήμερα που το έβαλα πρώτη φορά κατάφερα να παίξω μόνο ένα match με κάτι βαλίτσες και αυτό με έναν μόνο παίκτη. Και γενικά όταν μπαίνω να παίξω δεν βγάζει καθόλου άλλους για να κάνουμε αγώνα πχ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα. Μπαίνω online, μου δείχνει 6-7 παίκτες και μετά από λίγο τους πετάει όλους και μένω μόνος μου :(

Και πολλές φορές όταν πάω να παίξω τρώω kick. Σήμερα που το έβαλα πρώτη φορά κατάφερα να παίξω μόνο ένα match με κάτι βαλίτσες και αυτό με έναν μόνο παίκτη. Και γενικά όταν μπαίνω να παίξω δεν βγάζει καθόλου άλλους για να κάνουμε αγώνα πχ 

πιθανότατα έχεις υψηλό Ping είτε η επικοινωνία με το session που σε έχει βάλει δεν είναι καλή.

 

Γενικότερα αραιά και που υπάρχουν τέτοια θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανότατα έχεις υψηλό Ping είτε η επικοινωνία με το session που σε έχει βάλει δεν είναι καλή.

 

Γενικότερα αραιά και που υπάρχουν τέτοια θέματα.

 

Η αλήθεια είναι πως η γραμμή μου σήμερα είχε θέματα. Πιο παλιά σε παιχνίδια ήμουν στα 60 ping αν θυμάμαι καλά... Ελλάδα 

 

Γενικά ο σκοπός του online ποιος είναι? Πως μαζεύεις λεφτά? υπάρχει κανένα ελληνικό tutorial γιατί τα εγγλέζικα δεν τα δουλεύω καλά :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως η γραμμή μου σήμερα είχε θέματα. Πιο παλιά σε παιχνίδια ήμουν στα 60 ping αν θυμάμαι καλά... Ελλάδα 

 

Γενικά ο σκοπός του online ποιος είναι? Πως μαζεύεις λεφτά? υπάρχει κανένα ελληνικό tutorial γιατί τα εγγλέζικα δεν τα δουλεύω καλά :P

http://www.gameworld.gr/component/content/article/190-games/9554-grand-theft-auto-v

 

Λιγο πιο πανω απο την μεση της σελιδας εχει για το gta online.

Γενικα οδηγους στα ελληνικα μην περιμενεις. Αν τιποτα δες κανα βιντεο μετα αλλα και παλι πρεπει να χασεις αρκετα λεπτα.

 

Σαν ιδεα ειναι οτι ανεβαινεις lvl για να ξεκλειδωσεις διαφορα αντικειμενα και να μπορεις να κρατας πιο πολλα ammo και περισσοτερο hp. Παιρνεις ενα καλο σπιτι για heists και τα κανεις ολα επειδη και αυτα ξεκλειδωνουν διαφορα πραγματα. Μετα εχεις επιλογες CEO ή MC για να αγορασεις επιχειρησεις στην πολη και να κανεις works και missions.

 

Κατεβαζω 718 mb αλλα δεν βρισκω κατι για αυτο το Update. Στο Overclock.net ειδα ενα ποστ που καποιος ηξερε απο καπου οτι θα εχει Patch σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κατεβαζω 718 mb αλλα δεν βρισκω κατι για αυτο το Update. Στο Overclock.net ειδα ενα ποστ που καποιος ηξερε απο καπου οτι θα εχει Patch σημερα.

PROGEN GP1

μπηκαν τα νεα vehicle races

επισης

σε αυτο το patch εινα αλλα 2 αυτοκίνητα αλλα θα ενεργοποιηθούν πιο μετα

 

 

και το βασικότερο,για λίγο καιρό αντιο modders!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://community.eu.playstation.com/t5/Grand-Theft-Auto/GTA-V-March-14-2017-1-22-Patch-notes/m-p/24989300

 

Δεν διάβασα πουθενά να φτιάχνεται το bug με το hook του cargobob που αφήνει randomly τα οχήματα να πέφτουν..

 

 

Επίσης ήλπιζα να έβγαζαν ή έστω να υπήρχε μια μείωση χρόνου του cooldown στα vehicles όταν τα καλείς.

 

Είναι πολύ εκνευριστικό να πρέπει να περιμένεις 3 λεπτά για να μπορείς να καλέσεις το personal vehicle όταν πχ στο έχουν ρημάξει..

 

Έβγαλαν το rank σε rhyno Buzzard κτλ, για το buzzard είμαι απολυτα σύμφωνος, μιας που θα βοηθήσει πολλούς νέους παίχτες να κάνουν μπίζνα. Είναι εργαλείο το συγκεκριμένο heli. Για το rhyno δεν είμαι σύμφωνος καθώς χάνει και όλη την αξία του σιγά σιγά το rank. Ποιος ο λόγος να ανέβεις αν σου τα δίνει όλα έτσι;

 

Pay to win φάση, να πουλήσουμε και καμιά Shark card παραπάνω.

 

Με την ίδια λογική αφήστε ξεκλείδωτα τα Hydra, Valkerye και Savage, χωρίς να χρειάζεται να κάνω τα heist.

 

Πάντως σε γενικές γραμμές φαινεται Οκ το update και περιμένω να δω τα new cars ασχέτως αν είμαι πλήρως happy με το ETR1 μου.

 

ΥΓ. Ελπίζω να μην διορθωσαν αυτό με το vehicle warehouse. Το έχω κάνει να μου βγάζει μόνο top range, μην μου την χαλάσουν τώρα.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε?

Οκ, θα το εξηγήσω xD.

 

Όταν συμπληρώσεις 32 οχήματα στο warehouse και συγκεκριμένα 10 standard 10 mid και απο 8 έως 11 top, σου βγάζει πάντα top range όχημα να κλέβεις.

Πιάνει ή τουλάχιστον έπιανε μέχρι και πριν το update. Δεν το έχω δοκιμάσει με το latest update.

 

Απαραίτητη προϋπόθεση να μην έχεις κάποιο duplicate όχημα ήδη στο warehouse. Βέβαια μετά τα 32 οχήματα συνήθως αρχίζει να σου δίνει τα ίδια οχήματα με άλλα plates. Εγώ το κάνω αυτο από τότε που βγήκε το vehicle warehouse. Μόνο με top ασχολούμαι. Είναι ένας καλός τροπος να συμπληρώσεις εύκολα collection, καθώς ότι πουλάω μου το δίνει πίσω ξανά όταν κάνω search για νέο όχημα.

 

Πχ πουλάω το Tyrus; Πάω στο γραφείο να ψάξω για άλλο και μου βγάζει το ίδιο. Πετυχαίνει 100% κάθε φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...