Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε μάγκες τι γίνεται τις 2-3 τελευταίες μέρες;

του modder το πανηγύρι έχουμε στο παιχνίδι και δεν κάνουν τίποτα.

 

φαντάζομαι θα ηρεμίσουμε με το νεο dlc την άλλη εβδομάδα για λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω simple trainer με visual v graphics mod και το παιχνίδι είναι απόλαυση. Εβαλα και laferrari bugatti mods για αμάξια. Χαμός γίνεται από mods.

αναφέρομαι στο Online κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μάγκες τι γίνεται τις 2-3 τελευταίες μέρες;

του modder το πανηγύρι έχουμε στο παιχνίδι και δεν κάνουν τίποτα.

 

φαντάζομαι θα ηρεμίσουμε με το νεο dlc την άλλη εβδομάδα για λίγο.

Θα σου τυχε, εχω πανω απο μηνα να πετυχω με καθημερινα 3ωρα-5ωρα.

 

Ποιο dlc την αλλη εβδομαδα;

Nομιζα οτι κατι races ειπανε θα προσθεσουνε και δεν ειπανε και πότε.

 

To army dlc νομιζω αργει, κατα το πασχα το βλεπω και αν. Κανω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα ωραία βλέπαμε χτες και αναρωτιέμαι που θα πάει το παιχνίδι πλέον.

Προσωπικά έχω σταματήσει να κάνω την οποιαδήποτε δουλειά,μόνο βοηθάω αν θέλει κάποιος.

Δεν έχει νόημα να ρισκάρω το παραμικρό.

post-184642-0-80350700-1489149337_thumb.png

post-184642-0-65302900-1489149364_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικές ερωτήσεις γιατί έχω να μπω κάτι αιώνες. Έκανα την βλακεία και αγόρασα γραφεία με 5m και δεν έχω φράγκο να αγοράσω garage που αν καταλαβα καλα είναι must για το import export. Πως κανω τώρα λευτά; υπάρχει ακόμα το teamspeak;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικές ερωτήσεις γιατί έχω να μπω κάτι αιώνες. Έκανα την βλακεία και αγόρασα γραφεία με 5m και δεν έχω φράγκο να αγοράσω garage που αν καταλαβα καλα είναι must για το import export. Πως κανω τώρα λευτά; υπάρχει ακόμα το teamspeak;

είτε κάνε το ανταλλαγή με το φτηνότερο που υπάρχει(maze bank) είτε μιας και εισαι ceo κάνε private session και λίωσε σε headhunter και overseer εναλλάξ(ιδιαίτερα αν εχεις ελικοπτερο,βγαίνει πιο ευκολα το δευτερο)

Αλλιως μπαίνε σε sessions Και ζήτα απο ceo/mc αν έχουν δουλειά να κάνουν(crates/resupply/sell) να πάρεις κανένα ψιλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικές ερωτήσεις γιατί έχω να μπω κάτι αιώνες. Έκανα την βλακεία και αγόρασα γραφεία με 5m και δεν έχω φράγκο να αγοράσω garage που αν καταλαβα καλα είναι must για το import export. Πως κανω τώρα λευτά; υπάρχει ακόμα το teamspeak;

Θα μπω μετα τις 9 για πουλημα, οποτε αν θες αν εισαι μεσα για να παρεις 30k/στο καθενα.

 

Username: SabotazNi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπω μετα τις 9 για πουλημα, οποτε αν θες αν εισαι μεσα για να παρεις 30k/στο καθενα.

 

Username: SabotazNi

ωραιος την ώρα που έχω να φύγω θα μπεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

έχω ξεκινήσει να μαζεύω και crates,απ ότι φαίνεται η γεμάτη μεγάλη αποθήκη δίνει λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος την ώρα που έχω να φύγω θα μπεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

έχω ξεκινήσει να μαζεύω και crates,απ ότι φαίνεται η γεμάτη μεγάλη αποθήκη δίνει λεφτά.

Ναι αλλα πληρωνεις καια υτη ειναι η μαλακια. Αν και γεματη η μεγαλη δινει 2.1κκ, πρεπει να ξοδεψεις κανα 500κ και γενικα θελει χρονο. Επισης, μην κανεις το λαθος και τα κανεις μονος σου, εχει και works για 3 ατομα και δεν αξιζει να πηγαινοερχεσαι μονος.

 

Νομιζω αξιζουν περισσοτερο τα mc business και τα car works.

 

 

Sorry αλλα λογω σχολης μειωθηκε αρκετα ο ελευθερος χρονος μου, και τελικα ισως ουτε σημερα να μην μπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία ερώτηση επειδή γνωρίζετε τα τις κάρτας. έχω μία rx7 260 1gb σε i7 4970 με 32gb ram. το ξέρω η κάρτα είναι χώμα. Το τρέχω στα 1600χ900 , τι καλύτερες ρυθμίσεις προτείνετε στα settings? για να πάρω όσο καλύτερα μπορώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία ερώτηση επειδή γνωρίζετε τα τις κάρτας. έχω μία rx7 260 1gb σε i7 4970 με 32gb ram. το ξέρω η κάρτα είναι χώμα. Το τρέχω στα 1600χ900 , τι καλύτερες ρυθμίσεις προτείνετε στα settings? για να πάρω όσο καλύτερα μπορώ?

 

Gaming Evolved για να σου το ρυθμίσει για 60fps κι από εκεί και πέρα μόνος σου, αλλάζοντας ένα τη φορά, μέχρι να βρεις το ιδανικό για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...