Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αυτο το αεροπλάνο πως το πιλοτάρεις , πατάω τα κλασσικά κουμπιά w . s . d . e αλλα συνέχεια προς τα κάτω πάει

numpad αλλιως controller.

που μεταξύ μας χωρις controller δεν μπορείς να πιλοτάρεις σωστά.

Στο τηλέφωνο του χαρακτήρα σου, στις επαφές συμπεριλαμβάνονται και οι παίκτες που βρίσκονται στον ίδιο server, επιλέγοντας μια(έναν φίλο σου ας πούμε) μπορείς να του στείλεις sms.

 

Τα invites σου έρχονται στο τηλέφωνο με sms, στο ίδιο στύλ ακριβώς με τις ειδοποιήσεις για jobs(πχ απο Lester).

ούτε το ένα βλέπω ούτε το άλλο.

στο πρώτο κομμάτι

αν πατήσω απο τις επαφές σε κάποιον παίκτη μου λεει

1)view profile

2)highlight player

3)Κάτι αλλο που δεν θυμαμαι

να στείλω μηνυμα δεν έχει.

Ο μόνος τροπος να στειλω μηνυμα σε κάποιον ειναι πηγαίνοντας στο 1)και μπαινοντας στο προφιλ εχει να στειλεις PM.

 

για το δευτερο κομμάτι

οταν μου στέλνει φίλος ΠΜ,δεν υπάρχει τρόπος να το δω απο το κινητό αν δεν παω home,γρανάζι,messages

Επίσης αν μου στείλει multiplayer request και δεν το δω πανω δεξιά δεν υπάρχει πουθενά σαν ειδοποίηση μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτο το αεροπλάνο πως το πιλοτάρεις , πατάω τα κλασσικά κουμπιά w . s . d . e αλλα συνέχεια προς τα κάτω πάει

controller all the way. Γενικα το παιχνιδι ειναι διαφορετικο με ολα τα κουμπια σε αποσταση αναπνοης.

Εχω το dualshock 4.

 

*Παιζεις Online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

controller all the way. Γενικα το παιχνιδι ειναι διαφορετικο με ολα τα κουμπια σε αποσταση αναπνοης.

Εχω το dualshock 4.

 

*Παιζεις Online?

 

Όχι ακόμα δεν εχω ασχοληθεί με το online θέλω να τελειώσω πρώτα το campaign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακόμα δεν εχω ασχοληθεί με το online θέλω να τελειώσω πρώτα το campaign

έλα να κλάψεις απ το γέλιο όποτε είναι να βγει και κανένα $$$$

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεος στο παιχνιδι. Θελω να παιξω online αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη.  Εχει να κανει με το social club; Γιατι δεν ανοιγει η εφαρμογη. Εβαλα ολα τα τελευταια update. Exω κανει και λογαριασμο στην ιστοσελιδα social club. Ποια ειναι η διαδικασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεος στο παιχνιδι. Θελω να παιξω online αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη.  Εχει να κανει με το social club; Γιατι δεν ανοιγει η εφαρμογη. Εβαλα ολα τα τελευταια update. Exω κανει και λογαριασμο στην ιστοσελιδα social club. Ποια ειναι η διαδικασια;

δώσε καμιά εικόνα με το πρόβλημα βασικά.

το social club εγκαθίσταται μαζί με το παιχνίδι οπότε λογικά οταν το τρέξεις θα το κάνει και αναβάθμιση αν χρειαστεί.

λογικά κάπου σου βγάζει μήνυμα λάθους,αυτό πόσταρε αν είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγω το παιχνιδι, δεν μου ζηταει τιποτα για login στο social club, kai μπαινει μεσα στο παιχνιδι. Παω στις ρυθμισεις στο online αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα εκει. Το παιχνιδι δεν ειναι εγκαταστημενο στον δισκο C.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δεν ειναι εγκαταστημενο στον δισκο C.

Δεν έχει να λέει κάτι αυτό.Εφόσον η εγκατάσταση σου δίνει να μπορείς να αλλάξεις την διαδρομή εγκατάστασης,το βάζεις όπου θες.

εχω να κάνω εγκατάσταση παιχνιδιου στον C πανω απο 10 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται κάπως να κάνουμε το κεντρικό κουμπί του dualshock του ps3 να κάνει ότι το κουμπί F3 του πληκτρολογιου? Με το F3 ανοίγει ο trainer στο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου ανοιγει δηλαδη παραθυρο πριν ανοιξει πληρως το παιχνιδι για να βαλεις user και pass?

Oχι δεν ανοιγει. Ουτε οταν παω να τρεξω το socialclub μεσα απο το C:\Program Files\Rockstar Games κλπ.

Δεν έχει να λέει κάτι αυτό.Εφόσον η εγκατάσταση σου δίνει να μπορείς να αλλάξεις την διαδρομή εγκατάστασης,το βάζεις όπου θες.

εχω να κάνω εγκατάσταση παιχνιδιου στον C πανω απο 10 χρόνια.

Λέω μήπως δημιουργείτε πρόβλημα που το παιχνίδι ειναι σε άλλο δίσκο, και το social club στον C

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι δεν ανοιγει. Ουτε οταν παω να τρεξω το socialclub μεσα απο το C:\Program Files\Rockstar Games κλπ.

Λέω μήπως δημιουργείτε πρόβλημα που το παιχνίδι ειναι σε άλλο δίσκο, και το social club στον C

όχι και μένα έτσι είναι αυτό ελειπε να υπήρχε πρόβλημα.

 

μηπως έχεις το όνομα χρήστη του υπολογιστή σε ελληνικά;

δοκίμασε να ξαναπεράσεις το social club (ελπίζω μόνο να μην χρειαστεί να ξαναπεραστεί και το παιχνίδι μαζί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα παντως αν παρετε backup τον φακελο του παιχνιδιου, σε περιπτωση φορματ ή επανεγκατασταση του social club, τρεχετε το sc, το προχωρατε μεχρι να βαλετε τοποθεσια του παιχνιδιου και οταν ξεκινησει να κατεβαινει το κλεινετε και κανετε copy paste τον φακελο του παιχνιδιου στον προορισμο που βαλατε στο social club.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...