Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπε επί λέξη ότι έχει νοικιάσει server. Έπαιζε online και είχε mods, κάτι που αποφέρει ban όπως ξέρουμε. Άρα;

πες μου όνομα να κάνω report ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ban θα το ετρωγε αν καποιος τον εκανε report (και μετα απο καιρο). Αρα λογικα private session και δεν ειχαν θεμα οι υπολοιποι για τα mods.

 

Η R* δεν έχει πρόβλημα με τα mods σε private session? Αλλά σας λέω και πάλι ότι είπε πως έχει νοικιάσει, δεν το λέω εγώ δηλαδή αυτό. Εκτός αν εννοούσε αυτό που λέτε, δεν ξέρω. Έχει live αυτή τη στιγμή μάλιστα, όποιος θέλει pm να το δώσω, δεν θέλω να εκθέσω το παιδί, μπορεί να μη φταίει σε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η R* δεν έχει πρόβλημα με τα mods σε private session? Αλλά σας λέω και πάλι ότι είπε πως έχει νοικιάσει, δεν το λέω εγώ δηλαδή αυτό. Εκτός αν εννοούσε αυτό που λέτε, δεν ξέρω.

Εννοειτε πως εχει, αλλα περα απο ξαφνικα level και $$ σε καποιον παικτη, δεν νομιζω πως μπορει να δει τι γινεται στα session περα απο το αν γινει καποιο report. Δεν εχει active admins ετσι και αλλιως.

 

Private servers δεν υπαρχουν, οποτε session.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ μιας και το θυμήθηκα,υπάρχει περίπτωση να βρω κάπου το 5 DVD; (αυτο με τον franklin απ εξω)το ειχα δώσει σε φιλο να το κάνει εγκατάσταση αλλα ράγισε στο κέντρο και δεν το διαβάζει απο ενα σημειο και μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σε private session δεν μπορείς να κανεις μπίζνες, άρα και να βγει χρήμα, δεν θα υπήρχε λόγος να μην το δέχεται η R*.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

 

 

Χθες αγόρασα το game αλλά δυστυχώς στο online είμαι ΜΟΝΟΣ μου. Παω να συνδεθώ σε crew member αλλά μου πετάει το κλασικο alert και συνεχίζω και είμαι μονος μου.

 

 

-ναι εχω τελειώσει το tutorial

 

-το router μου είναι ένα asus (δεν γνωρίζω από Port forwarding και τα συναφή)

 

 

Ευχαριστώ ρε παιδιά. Είμαι καινούριος στο κόλπο…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σε private session δεν μπορείς να κανεις μπίζνες, άρα και να βγει χρήμα, δεν θα υπήρχε λόγος να μην το δέχεται η R*.

Εννοουσα το να παει καποιος σε 5 λεπτα απο 10 lvl σε 200 ή απο 5 mil σε 500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ακομα. Πρωτου κανετε τα assasination missions και παιξετε με χρηματιστηριο καντε με τον michael το epsilon program. Ειναι αν θυμαμαι καλα 1μυριο και χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σε private session δεν μπορείς να κανεις μπίζνες, άρα και να βγει χρήμα, δεν θα υπήρχε λόγος να μην το δέχεται η R*.

αν εισαι ceo μια χαρά μπορείς να κάνεις ceo work και δίνει τα ίδια χρήματα ακριβώς.

ιδιαίτερα για vehicle exports αφού φύγει το countdown για το global signal,παρκάρεις καπου το όχημα και απλά περιμένεις 4 waves με "bots" να στην πέσουν.

Αφού τους φας συνεχίζεις με ρυθμούς χελώνας για να παραδώσεις το όχημα άθικτο.

το 99% των παραδόσεων μου είναι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα αγορασα το παιχνιδι απο το Steam στην προσφορα το εχω τερματισει το Story οταν το ειχα παρει

απο τον θειο...

Αρα τωρα μπηκα μονο online αλλα με τα λεφτα δυσκολα τα πραγματα αμα ξανα τερματισω το Story θα παρω κανενα ψιλο στο online????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα αγορασα το παιχνιδι απο το Steam στην προσφορα το εχω τερματισει το Story οταν το ειχα παρει

απο τον θειο...

Αρα τωρα μπηκα μονο online αλλα με τα λεφτα δυσκολα τα πραγματα αμα ξανα τερματισω το Story θα παρω κανενα ψιλο στο online????

Οχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα αγορασα το παιχνιδι απο το Steam στην προσφορα το εχω τερματισει το Story οταν το ειχα παρει

απο τον θειο...

Αρα τωρα μπηκα μονο online αλλα με τα λεφτα δυσκολα τα πραγματα αμα ξανα τερματισω το Story θα παρω κανενα ψιλο στο online????

μόνο αν είχες αγοράσει τις πρώτες εκδόσεις που βγήκαν που έδιναν 500Κ στο Online και 500Κ στο story.

 

 

 

 

Ερώτησις.

Το Pegasus μπορεί να σου φέρει οχήματα που έχεις μόνο αγοράσει η παίζει κάτι άλλο;

είχα ξεχάσει τελείως οτι υπήρχε σαν υπηρεσία μέσω τηλεφώνου μιας και για ενα ceo mission ηθελα ελικόπτερο και ο τυπάς πηρε το pegasus.

anyway,είχα αγοράσει το insurgent με το πολυβολο αλλα το ειχα πουλήσει,βλέπω όμως οτι ο πήγασος μπορεί να μου το φέρει όπως και το buzzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο σου ειχα πει και τις προαλλες οτι δεν γινεται να το ξαναπουλησεις το συγκεκριμενο insurgent. Ναι, σου φερνει οχηματα σε προκαθορισμενες τοποθεσιες (hydra,savage σε μερος με helicopter pad, tanks σε παραλια, Movie theatre κτλ...)

 

Ναι ειναι για οχηματα που εχεις αγορασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο σου ειχα πει και τις προαλλες οτι δεν γινεται να το ξαναπουλησεις το συγκεκριμενο insurgent. Ναι, σου φερνει οχηματα σε προκαθορισμενες τοποθεσιες (hydra,savage σε μερος με helicopter pad, tanks σε παραλια, Movie theatre κτλ...)

 

Ναι ειναι για οχηματα που εχεις αγορασει.

Το είχα στο γκαράζ τότε αν δεν στο είχα πει :-D

αλλα επειδή χωρίς δεύτερο άτομο δεν έχει νόημα απλά το πούλησα και πηρα παραπάνω απο τα μισά χρήματα πίσω.

 

Το μόνο αρνητικό είναι οτι δεν μπορώ να το αναβαθμίσω έτσι.Κατα τα άλλα για λίγο ξύλο ειναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...