Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πήρα τελικα απο την προσφορά του steam αφου η τιμή δεν ηταν τεράστια διαφορά απο κλειδάδικα και χρησιμοποιώ και το steam για τα παιχνίδια μου .... , ελπίζω να ειναι ωραίο το single player και να εχει πράγματα να ασχοληθείς αφου με αυτο θα καταπιαστώ πρώτα

 

Υ.Γ : Καλά που έχω 50αρα και θα κάνει μονο 5 ώρες να κατέβει :-D :-D :-D

δες κάποια tutorials στο νετ για το πως μπορείς να βγάλεις χρήματα στο campaign μέσω του χρηματιστηρίου πριν απο κάποιες αποστολες, εχω κοντά 600Μ στον καθένα και αυτό απο βλακεία μιας και ειχα ξεχάσει να τραβήξω τα χρήματα οταν έπρεπε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποστολές για το single player για το main story είναι τα κίτρινα όταν βγαίνουν ή γενικά και τα μπλε και τα υπόλοιπα , όσο για τα missions από ότι βλέπω βγαίνουν τυχαία δεν έχει δηλαδή να ακολουθήσεις κάτι συγκεκριμένο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποστολές για το single player για το main story είναι τα κίτρινα όταν βγαίνουν ή γενικά και τα μπλε και τα υπόλοιπα , όσο για τα missions από ότι βλέπω βγαίνουν τυχαία δεν έχει δηλαδή να ακολουθήσεις κάτι συγκεκριμένο ?

ο κάθε χαρακτήρας έχει τα δικά του.

οι αποστολές είναι αυτά με τα γράμματα συνήθως που εμφανίζονται,οι διαφοροι που συναντάς εξω με την μπλε τελίτσα κλπ.

Σε γενικές γραμμές μια ιστορία υπάρχει(δλδ δεν μπορείς να αλλάξεις χαρακτήρα κάποιες φορές μέχρι να βγει ενα κομμάτι)αλλα τα υπόλοιπα τα κάνεις όπως θες εσύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποστολές για το single player για το main story είναι τα κίτρινα όταν βγαίνουν ή γενικά και τα μπλε και τα υπόλοιπα , όσο για τα missions από ότι βλέπω βγαίνουν τυχαία δεν έχει δηλαδή να ακολουθήσεις κάτι συγκεκριμένο ?

 

Οι αποστολές με κιτρινο ειναι αυτές που μπορει να κανει ο Trevor,με πράσινο ο Franklin και μπλε ο Michael.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το χτυπήσω και εγώ που το έχει προσφορά.

 

Αλλά διαβάζω πολλά παράπονα από διάφορους που ορκίζοντε ότι δεν έχουν κάνει cheat. 

 

http://store.steampowered.com/app/271590/#app_reviews_hash

 

Ψεύδονται δλδ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το χτυπήσω και εγώ που το έχει προσφορά.

 

Αλλά διαβάζω πολλά παράπονα από διάφορους που ορκίζοντε ότι δεν έχουν κάνει cheat. 

 

http://store.steampowered.com/app/271590/#app_reviews_hash

 

Ψεύδονται δλδ? :P

έλα μεταξύ μας όλοι έχουμε πάρει χρήματα απο cheater,μην κρυβόμαστε :lol:

προσωπικά θα σου έλεγα να μην το πάρεις απο steam γιατί πάλι θα θέλει τον rockstar client για να τρέξει,εκτός κ αν έχεις φίλους που το παίζουν απο εκει

 

Το πιθανότερο είναι ότι όσοι κλαίγονται δεν έχουν ασχοληθεί με το παιχνίδι όσο θα έπρεπε,είτε ειχαν βάλει Mods στο campaign και μπηκαν online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά θα σου έλεγα να μην το πάρεις απο steam γιατί πάλι θα θέλει τον rockstar client για να τρέξει,εκτός κ αν έχεις φίλους που το παίζουν απο εκει

 

Εχω την εντυπωση οτι μπορεις να παιξεις με φιλους ανεξαρτητα αν εισαι εσύ ή αυτοι από steam.

 

Οπότε ο μονος λογος να το θες από steam ειναι γιατί θες να εχεις τα παιχνιδια μαζεμένα στο steam soy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι μπορεις να παιξεις με φιλους ανεξαρτητα αν εισαι εσύ ή αυτοι από steam.

 

Οπότε ο μονος λογος να το θες από steam ειναι γιατί θες να εχεις τα παιχνιδια μαζεμένα στο steam soy.

δεν αντιλέγω,ΑΛΛΑ αν θες να δεις ποιος φιλος σου παίζει το παιχνίδι απο rockstar θα πρέπει να τρέξεις το παιχνίδι και να δεις τους online.

πχ ο overpower δεν μπορεί να με δει απ το steam του μιας και το εχω απο rockstar(κουτάτο δλδ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντιλέγω,ΑΛΛΑ αν θες να δεις ποιος φιλος σου παίζει το παιχνίδι απο rockstar θα πρέπει να τρέξεις το παιχνίδι και να δεις τους online.

πχ ο overpower δεν μπορεί να με δει απ το steam του μιας και το εχω απο rockstar(κουτάτο δλδ)

Αν μπορουσα να το δω θα ηταν θαυμα μιας και εγω το πηρα απο allkeyshop :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχα τυχαία έναν Έλληνα στο YouTube που έχει φτιάξει κάτι mods της αστυνομίας και έχει νοικιασμένο και δικό του σέρβερ και μαζεύει κόσμο σιγά-σιγά για να παίζουν online με τα mods σαν role-play! Γίνεται τέτοιο πράγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτυχα τυχαία έναν Έλληνα στο YouTube που έχει φτιάξει κάτι mods της αστυνομίας και έχει νοικιασμένο και δικό του σέρβερ και μαζεύει κόσμο σιγά-σιγά για να παίζουν online με τα mods σαν role-play! Γίνεται τέτοιο πράγμα;

δεν αγοράζεις server στο GTA,μηπως ειχε κάνει private session και ειχε καλέσει κόσμο;

Αν μπορουσα να το δω θα ηταν θαυμα μιας και εγω το πηρα απο allkeyshop :P

52€ εδωσα φιλτατε για να κάνω εγκατάσταση 7DVD και 5-6 GB update όταν το πήρα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αγοράζεις server στο GTA,μηπως ειχε κάνει private session και ειχε καλέσει κόσμο;

52€ εδωσα φιλτατε για να κάνω εγκατάσταση 7DVD και 5-6 GB update όταν το πήρα :-D

 

Είπε επί λέξη ότι έχει νοικιάσει server. Έπαιζε online και είχε mods, κάτι που αποφέρει ban όπως ξέρουμε. Άρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπε επί λέξη ότι έχει νοικιάσει server. Έπαιζε online και είχε mods, κάτι που αποφέρει ban όπως ξέρουμε. Άρα;

Το ban θα το ετρωγε αν καποιος τον εκανε report (και μετα απο καιρο). Αρα λογικα private session και δεν ειχαν θεμα οι υπολοιποι για τα mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...