Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις ανακάλυψα τυχαία οτι εκτος απο το la noir που ειχα στο ps3 έχω και και το gta στον λογαριασμό μου στο rockstart club ( το οποιο να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι να το εχω αγοράσει ) , αν φαίνεται οτι το έχω λοιπόν απο που το κατεβάζω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Random & automated τελειως αρκει να εισαι γραμμενος στο newsletter.

Υπαρχουν screenshots απο χρηστες που πρωτη οθονη πηρανε το bonus και μετα το enter 2η οθονη πηρανε ban :D

Έχω πάρει αρκετά δωράκια από την R*. Το πιο μεγάλο ήταν 6Μ. Βοήθησε πολύ γιατί ήμουν στις αρχές και ήθελα να αρχίσω τις μπίζνες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελείωσα το story Και ειπα να αρχίσω το online.

 

Απ οτι ειδα εχω 850κ. Ποια ειναι τα βασικά που πρέπει να κάνω για να αρχίσω ώστε να μην τα ξοδέψω αδικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελείωσα το story Και ειπα να αρχίσω το online.

 

Απ οτι ειδα εχω 850κ. Ποια ειναι τα βασικά που πρέπει να κάνω για να αρχίσω ώστε να μην τα ξοδέψω αδικα ?

high end apartment αρχικά για να ξεκινήσεις τα heists.ΤΟ φτηνότερο ειναι το del perro apt 7 στα 200Κ

Κάνεις το πρώτο heist και βγάζεις περιπου 100Κ συν αλλα 200Κ επειδή το κάνεις πρώτη φορά(η άλλα 100 δεν θυμάμαι)

οποτε ψηθείς πες μου να σε βοηθήσω βγαίνει σε 20 λεπτά όλο.

kuruma armored(525K)

CEO

Vehicle warehouse

 

αν και δεν θα σε φτάσουν τα χρήματα για ΟΛΑ αυτά

 

 

 

ΛΟΙΠΟΝ θα βγει ομάδα για τα heists μου;

εχω απο το prison break και επειτα(εχουν γίνει τα setups)

Μόλις ανακάλυψα τυχαία οτι εκτος απο το la noir που ειχα στο ps3 έχω και και το gta στον λογαριασμό μου στο rockstart club ( το οποιο να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι να το εχω αγοράσει ) , αν φαίνεται οτι το έχω λοιπόν απο που το κατεβάζω ?

https://socialclub.rockstargames.com/activate

μπες εδώ με τα στοιχεία που έχεις στη R και θα σου δώσει λίνκ να κατεβάσεις ενα αρχειο,το τρέχεις και κατεβάζει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελείωσα το story Και ειπα να αρχίσω το online.

 

Απ οτι ειδα εχω 850κ. Ποια ειναι τα βασικά που πρέπει να κάνω για να αρχίσω ώστε να μην τα ξοδέψω αδικα ?

Εγώ θα σου πω να μην αρχίσεις να αγοράζεις ρούχα, άσκοπα ammunition,(στοιχίζει αν παίζεις πολύ ξύλο με τους άλλους παίχτες στο session) οχήματα, κτλ.

 

 

Για να βγαίνει χρήμα σχετικά εύκολα θα σου πρότεινα να κάνεις τα διάφορα missions (της R*, adversary κτλ) για xp και χρήμα.

 

Πάρε το πιο φτηνό γραφείο, γίνε CEO, πάρε ένα warehouse. Είτε vehicle warehouse είτε crates αγορασεις, βγαίνει χρήμα αναλόγως ποσο ασχοληθείς. Ψάξε να δεις και μόνος σου τι και πως. Εγώ προτείνω να παρεις και τα δύο.

 

Μια 16αρα αποθήκη για αρχή μέχρι να βγάλεις το 1.5Μ για να πάρεις και το Vehicle warehouse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελείωσα το story Και ειπα να αρχίσω το online.

 

Απ οτι ειδα εχω 850κ. Ποια ειναι τα βασικά που πρέπει να κάνω για να αρχίσω ώστε να μην τα ξοδέψω αδικα ?

Ξεκινα με ενα διαμερισμα με 10θεσιο γκαραζ ωστε να μπορεις να ξεκλειδωσεις τα heists γυρω στο level 17.

Προτεινω ή στο tinsel towers για να εισαι διπλα στο LSC ή στο del perro heights που ειναι απεναντι απο το φθηνοτερο ceo office που υπαρχει στο παιχνιδι.

 

Moλις ξεκλειδωσεις τα heists παιξε αμεσα το πρωτο για να ξεκλειδωσεις το αυτοκινητο armored kuruma.

Παρε το armored kuruma. Ειναι το ασφαλεστερο οχημα του παιχνιδιου για να κανεις αποστολες (heists, contact missions, CEO/MC business)

 

Τωρα για αρχη μην χαλας ασκοπα σε ρουχα, οχηματα και κυριως οπλα.

Οχημα αν θες παρε μια μηχανη που θα σου χρησιμεψει σιγουρα σε συγκεκριμενες καταστασεις.

Το bati801 ή το hakochu. καμια αλλη.

Μην πεσεις με τα μουτρα στα οπλα γιατι δεν υπαρχει τροπος να τα ξεφορτωθεις και θα δυσκολευεσαι να βρεις αυτο που θες.

Πιστολια κανενα, αν θες το mini SMG για να εχεις αυτοματο στο αυτοκινητο αν και εγω κανω υπομονη μεχρι το level 37 που ξεκλειδωνει το AP pistol και αποφευγω το mini SMG.

Aπο αυτοματα, το Special carbine για αρχη και εισαι κομπλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://socialclub.rockstargames.com/activate

μπες εδώ με τα στοιχεία που έχεις στη R και θα σου δώσει λίνκ να κατεβάσεις ενα αρχειο,το τρέχεις και κατεβάζει το παιχνίδι.

 

Θέλει rockstar code αλλα δεν εχω τιποτα εγώ , το μόνο που βλέπω ειναι οτι το έχω ενεργοποιημένο το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Εισαι μεσα για να μπω τωρα?

 

*Η μαλακια με οσους το πηραν το key εκτος steam ειναι ακριβως αυτο το πραγμα. Δεν ξερεις ποιος ειναι ονλινε μεχρι να μπεις στο Game :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι μεσα για να μπω τωρα?

 

*Η μαλακια με οσους το πηραν το key εκτος steam ειναι ακριβως αυτο το πραγμα. Δεν ξερεις ποιος ειναι ονλινε μεχρι να μπεις στο Game :/

μόλις βγήκα,έχω πεθάνει απ το πρωί θα κάνω ενα break.

εβαλα στόχο να πάω lvl100 πριν ξεκινήσει το επομενο εξάμηνο,είμαι ηδη 99 1/4 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις βγήκα,έχω πεθάνει απ το πρωί θα κάνω ενα break.

εβαλα στόχο να πάω lvl100 πριν ξεκινήσει το επομενο εξάμηνο,είμαι ηδη 99 1/4 :-D

Καλα οταν ξανα μπεις απλα ριξε κανα quote/μηνυμα.

 

Μπαινω bf1 τωρα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση γιατι μαλλον πρέπει να το αγοράσω τελικά , αν το πάρω απο το steam η απο τα κλειδάδικα που λεει social club το ιδιο πράγμα δεν ειναι μεσω steam δεν θα παίζω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση γιατι μαλλον πρέπει να το αγοράσω τελικά , αν το πάρω απο το steam η απο τα κλειδάδικα που λεει social club το ιδιο πράγμα δεν ειναι μεσω steam δεν θα παίζω ?

Οχι, απο εκτος steam το κατεβαζεις και παιζεις μεσω social club client. Αλλα ολοι του pc (steam + sc) μπορουν να παιξουν και μαζι στο ιδιο session χωρις θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση γιατι μαλλον πρέπει να το αγοράσω τελικά , αν το πάρω απο το steam η απο τα κλειδάδικα που λεει social club το ιδιο πράγμα δεν ειναι μεσω steam δεν θα παίζω ?

 

Όχι, όσα λένε Social Club θα το κατεβάσεις από το site της Rockstar με τον κωδικό και θα παίζεις από αυτό. Αν δεν σε πειράζει που δεν θα 'χεις Achievements είναι το ίδιο πράγμα για το online πχ, θα βρίσκεις κανονικά και τους παίκτες του steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα τελικα απο την προσφορά του steam αφου η τιμή δεν ηταν τεράστια διαφορά απο κλειδάδικα και χρησιμοποιώ και το steam για τα παιχνίδια μου .... , ελπίζω να ειναι ωραίο το single player και να εχει πράγματα να ασχοληθείς αφου με αυτο θα καταπιαστώ πρώτα

 

Υ.Γ : Καλά που έχω 50αρα και θα κάνει μονο 5 ώρες να κατέβει :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...