Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το cargo αν δεν εχεις ατομα δεν αξιζει. Δεδομενου οτι σε αρκετα σου βγαζει 3 δεματα και πρεπει να κανεις την ιδια διαδρομη 3 φορες κατανταει βαρετο. Απο την αλλη, αν εχεις ατομα, τα λεφτα βγανουν ακομα πιο γρηγορα αφου με μια γεματη αποθηκη η οποια δεν παιρνει και πολλες ωρες να γεμισει, μπορει να βγαλεις ~2 mil.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οδηγεις καλα δεν υπαρχει ευκολοτερος τροπος για λεφτα απο export.

Το θεωρεις ετσι επειδη καθε τοσο παιρνεις λεφτα. Στα cargo, θα παρεις το μεγιστο δυνατο ποσο οταν θα ειναι γεματο, αφου οσο γεμιζει η αποθηκη, τοσα περισσοτερα παιρνεις καθε φορα. Ασε που και μια στο τοσο εχεις και τα special cargo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε offline mode πως μαζεύεις εύκολα λεφτά? πέρα από το story. 

 

Ξεκίνησα το παιχνίδι και είμαι στο 50%. Φαίνεται να έχει πολύ ωραία ιστορία, αν και έχω καταλάβει τα μισά (που δεν ξέρω και πολύ καλά αγγλικά  :fear:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οδηγεις καλα δεν υπαρχει ευκολοτερος τροπος για λεφτα απο export.

Αγοράστε το cargobob να κλέβετε τα αυτοκίνητα ουρανοκατέβατα στο φανάρι και να τα μεταφέρετε-παραδίδετε αγρατζούνιστα :mrgreen:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράστε το cargobob να κλέβετε τα αυτοκίνητα ουρανοκατέβατα στο φανάρι και να τα μεταφέρετε-παραδίδετε αγρατζούνιστα :mrgreen:

απο μια ταχύτητα και μετά τα οχήματα πέφτουν απ το ελικόπτερο.

ειχα προσπαθήσει να μεταφέρω απ ευθειας απο την παραλία αλλα δεν.

εκτος κ αν το cargobob που αγοράζεις είναι με μαγνήτη και όχι με γάντζο.

 

Σε offline mode πως μαζεύεις εύκολα λεφτά? πέρα από το story. 

 

Ξεκίνησα το παιχνίδι και είμαι στο 50%. Φαίνεται να έχει πολύ ωραία ιστορία, αν και έχω καταλάβει τα μισά (που δεν ξέρω και πολύ καλά αγγλικά  :fear:)

πριν απο κάθε μεγάλη αποστολή παίζεις με το χρηματιστήριο.

Υπάρχει οδηγός επι αυτού.

εχω βγάλει πάρα πολλα χρήματα έτσι αλλα χρειάζεται μέθοδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μια ταχύτητα και μετά τα οχήματα πέφτουν απ το ελικόπτερο.

ειχα προσπαθήσει να μεταφέρω απ ευθειας απο την παραλία αλλα δεν.

εκτος κ αν το cargobob που αγοράζεις είναι με μαγνήτη και όχι με γάντζο.(...)

Με γάτζο είναι και απλά παω πιο αργά μέχρι να φτάσω στη θάλασσα ενώ παράλληλα αν το δρομολόγιο με περνάει μέσα απο την πόλη πιλοτάρω μέσα απο τους ουρανοξύστες, μέχρι τώρα δεν έχουν καταφέρει τα διωκτικά ελικόπτερα να τις περάσουν, τρακάρουν.

 

Γενικά περίπατος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, ξανακατεβασα το παιχνιδι, αλλα ουσιαστικα δε μπορω να παιξω γιατι (νομιζω) ξεμενω απο RAM..

 

Το ειχα τελειωσει οταν ειχε βγει, με Win 8.1 + ~Medium ρυθμισεις. Δοκιμασα τωρα (Win 10 + Very High-Ultra) και παγωνει.

 

Υπαρχουν ρυθμισεις που κανουν υπερβολικα βαρυ το παιχνιδι ή επιβαρυνουν τη RAM; Με MSAA x4/FXAA on παιζω. Οι ρυθμισεις στο advanced settings ειναι off/low. Εχω βαλει και Grass Quality στο Very High αντι για Ultra, αλλα δε φανηκε να βοηθαει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, ξανακατεβασα το παιχνιδι, αλλα ουσιαστικα δε μπορω να παιξω γιατι (νομιζω) ξεμενω απο RAM..

 

Το ειχα τελειωσει οταν ειχε βγει, με Win 8.1 + ~Medium ρυθμισεις. Δοκιμασα τωρα (Win 10 + Very High-Ultra) και παγωνει.

 

Υπαρχουν ρυθμισεις που κανουν υπερβολικα βαρυ το παιχνιδι ή επιβαρυνουν τη RAM; Με MSAA x4/FXAA on παιζω. Οι ρυθμισεις στο advanced settings ειναι off/low. Εχω βαλει και Grass Quality στο Very High αντι για Ultra, αλλα δε φανηκε να βοηθαει.

 

Βάλε Gaming Evolved να σου το ρυθμίσει για 60fps κι από εκεί και πέρα άρχισε να ανεβάζεις λίγο-λίγο μέχρι να βρεις το ιδανικό για το σύστημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση.. 2-3 μερες τωρα πραγματικα δεν ξερω τι φταιει αλλα πολυ θα ηθελα να μαθω.. με πεταει συνεχως απο την session που βρισκομαι.. και οταν λεω συνεχως το εννοω.. ποιο πολυ γινεται το βραδυ.. και τωρα βγηκα απο το game γιατι ανα 1-2 λεπτα με πετουσε.. μπορει καποιος να μου πει τι να κοιταξω? Φανταζομαι θα φταιει η γραμμη μου.. μπορει καποιος να με βοηθησει? Ευχαριστω παρα πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε Gaming Evolved να σου το ρυθμίσει για 60fps κι από εκεί και πέρα άρχισε να ανεβάζεις λίγο-λίγο μέχρι να βρεις το ιδανικό για το σύστημα σου.

Ελπιζω/θεωρω οτι το εφτιαξα, δε ξερω τι ακριβως ευθυνεται, αλλα αλλαξα αυτα και επαιξα μιση ωρα απροβληματιστα.

 

PageFile (Initial 256 / Max 2048 -> Initial 512 / Max 4096)

Advanced Graphics Ολα OFF

Population Density & Diversity 1 τικ πριν το max

 

Νομιζω δε πειραξα κατι αλλο. Θα δοκιμασω και αυριο πιο διεξοδικα μεχρι να βρω ακριβως τι προκαλει τα κολληματα, αν και υποψιαζομαι οτι φταιει καποια απ' τις επιλογες στο Advanced Graphics.

 

Υπαρχει καποιο εργαλειο που δειχνει avg/max χρηση RAM και Pagefile?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...