Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

(...)οσον αφορα το nickname μου παν πως τον μαιο ειχε αλλαχτει και θα πρεπει να περιμενω 1 χρονο απο την αλλαγη που εγινε για να ξαναλλαξω nickname[/font][/color]

Ποιό nickname αλλάζεται, αλλάζει το id στην pc version;;;; :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι οταν το ειχα παιξει απτν μπαρμπα ηταν ικανοποιητικο σε αποδοση επαιζα στα 50-60fps..τωρα στο multi που βαζω με ολα high/medium παιζω με 35-40 και στους αγωνες 30...ξερουμε γιατι; επειδη ειναι στο multi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει παρει καπου το ματι μου οτι μεσω του Interactive menu μπορεις να δωσεις ενα μεριδιο.

 

 

αν μπεις,δες τι σου έχω στείλει στα inbox του παιχνιδιού,βρήκα άκρη με το συγκεκριμένο.

Είχες δίκιο τελικά εσύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι οταν το ειχα παιξει απτν μπαρμπα ηταν ικανοποιητικο σε αποδοση επαιζα στα 50-60fps..τωρα στο multi που βαζω με ολα high/medium παιζω με 35-40 και στους αγωνες 30...ξερουμε γιατι; επειδη ειναι στο multi?

 

ναι. Βασικα δες πως παει σε session μονος σου και πως με αλλους

 

εγω εχω 55-60 μονος μου και 45-55 με αλλους

 

στους αγωνες ομως που δεν εχει peds και αλλα αυτοκινητα εχω σταθερο 60αρι, απλα με κατεβασμενα settings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι οταν το ειχα παιξει απτν μπαρμπα ηταν ικανοποιητικο σε αποδοση επαιζα στα 50-60fps..τωρα στο multi που βαζω με ολα high/medium παιζω με 35-40 και στους αγωνες 30...ξερουμε γιατι; επειδη ειναι στο multi?

ο cpu είναι oc; αν όχι δώσε,ειδικά άμα έχει πολύ κόσμο χρειάζεται.

προσωπικά αν και παίζω σε αρχαία ανάλυση,(1280Χ1024) δεν πέφτω κάτω απο 45 καρέ ακόμα και πανικός να γίνεται,και οι ρυθμίσεις ειναι αρκετά ψηλά για την κάρτα(έχω ξεπεράσει και την μνήμη της δηλαδή)

αν ενδιαφέρεσαι θα ποστάρω settings.

σε 1080 αν και μπορώ να συνδεσω την τηλεοραση δεν μπορώ να παίξω με πληκτρολόγιο γιατί δεν φτάνουν τα καλώδια δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ σας ευχαριστω ολους,δεν τον εχω κλοκαρει τον εχω αφησει default,ωστοσο δεν με τραβηξε δυστηχως το ονλινε κομματι ισως γιατι θελει χρονο να ασχοληθεις κατι το οποιο δεν μπορω να τον διαθεσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ σας ευχαριστω ολους,δεν τον εχω κλοκαρει τον εχω αφησει default,ωστοσο δεν με τραβηξε δυστηχως το ονλινε κομματι ισως γιατι θελει χρονο να ασχοληθεις κατι το οποιο δεν μπορω να τον διαθεσω...

αν έχεις παρέα,με 2-4 ώρες την ημέρα γίνεται να βγεί χρήμα αν η παρέα έχει αποθηκες κλπ.

Παλαιότερα που γινόταν του hacker το πανηγύρι, μοιράζανε τσάντες με το κιλό(έτσι έβγαλα 25Μ και ξεκίνησα να ασχολούμαι σοβαρά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι πως εχασα την μπαλα εξαρχης,ασε που 3 φορες ημουν στον δρομο και με τρωγανε με ρουκετες και παπαριες,

οπως κ ναναι φαινεται δν ιεναι για μενα χΔ το στορυ mode ηταν πολυ καλο,μετα απο κει και περα εχει πιο πολυ ψαξιμο στο ονλινε Χδ

anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι πως εχασα την μπαλα εξαρχης,ασε που 3 φορες ημουν στον δρομο και με τρωγανε με ρουκετες και παπαριες,

οπως κ ναναι φαινεται δν ιεναι για μενα χΔ το στορυ mode ηταν πολυ καλο,μετα απο κει και περα εχει πιο πολυ ψαξιμο στο ονλινε Χδ

anyway

passive mode και καθάρισες.αλλιως ceo η vip και χέστηκες.

αν δεις απλά οτι σε σκοτώνουν χωρις λόγο,esc->online->find new session με λιγότερους ρώσους,συνήθως αυτοί βιάζουν τα πάντα.

 

Τον τελευταιο καιρό πάντως,απ την πρωτοχρονιά και μετά που διώξανε ενα μεγάλο κυμα απο hackers όσοι κάνουν work δεν ασχολούνται με άλλους μόνο όσοι δεν έχουν χρήματα και δεν ειναι ceo και δεν εχουν αποθηκες κλπ για να βγάλουν τις δουλειες κυνηγάνε το ευκολο χρήμα..

 

Αν ψήνεσαι πάντως,φαντάζομαι μπορούμε να μπούμε και με τον Overpower να πάρεις κανενα 100Κ απο δικά μου(μας) exports.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και απο τη δευτέρα ασχολούμαι λίγο σοβαρά με το παιχνίδι(μπαίνω σε Missions κάργα,βοηθάω σε heists)τελικά τα λεφτά βγαίνουν δυσκολα αν είσαι μόνος.

 

Απο τη δευτέρα κοντεύω να βγάλω 1Μ μόνο με missions/heists χωρίς να ακουμπήσω ceo work(import/export, cargo δεν ασχολούμαι καν)

μήπως πρέπει να πάρω και motorcycle club για να μπούν στο παιχνίδι οι σκόνες; :-D  η δεν είναι απο εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...