Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ερωτήσεις

1)μέχρι στιγμής ποιό είναι το γρηγορότερο όχημα στο παιχνίδι;

 αγόρασα το progen itali gtb custom αλλα δεν βλεπω να ειναι καλύτερο εναντι του T20

 

2)αγόρασε το παιχνίδι ενας φίλος και παίξαμε για λίγο μαζί. Τι μπορούμε να κάνουμε ώστε να ανέβει και εκείνος γρήγορα για να ξεκινήσουμε heists δικά του;

 

προσωπικά έχω warehouse,vehicle werehouse.

κάναμε ενα export αλλα παίρνει μόνο τα χρήματα που δίνει το securoserv(6.5Κ) αν θυμάμαι καλά και γω βγάζω κάτι χιλιάρικα με τα οχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις

1)μέχρι στιγμής ποιό είναι το γρηγορότερο όχημα στο παιχνίδι;

 αγόρασα το progen itali gtb custom αλλα δεν βλεπω να ειναι καλύτερο εναντι του T20

 

2)αγόρασε το παιχνίδι ενας φίλος και παίξαμε για λίγο μαζί. Τι μπορούμε να κάνουμε ώστε να ανέβει και εκείνος γρήγορα για να ξεκινήσουμε heists δικά του;

 

προσωπικά έχω warehouse,vehicle werehouse.

κάναμε ενα export αλλα παίρνει μόνο τα χρήματα που δίνει το securoserv(6.5Κ) αν θυμάμαι καλά και γω βγάζω κάτι χιλιάρικα με τα οχήματα.

Για τα οχηματα μεσω του Interactive menu νομιζω μπορεις να του τα δωσεις αμεσως μετα την πωληση των οχηματων.

 

Για τα αλλα, Missions και heists με εσενα Host. Μπορεις να βλεπεις και twitter για events τυπου 2xRP κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

missions απο που;

heists τα δικά μου πλέον θέλουν 4 άτομα και ολοι τρομπάρουν.

ακόμα και γω μπαίνω βοηθός σε ceo για δουλειά μιας και είμαι αμπαλος με τα οπλα+πιλοτάρισμα.

Μόνο οδήγηση έχω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα οχηματα μεσω του Interactive menu νομιζω μπορεις να του τα δωσεις αμεσως μετα την πωληση των οχηματων.

 

Για τα αλλα, Missions και heists με εσενα Host. Μπορεις να βλεπεις και twitter για events τυπου 2xRP κτλ..

λοιπόν,τα χρήματα απο τα exports δεν τα δίνει και στον άλλο παίκτη παίρνει απλά ενα μικρό ποσοστό-φαντάζομαι είναι η πληρωμή του απ το securoserv,εγώ παίρνω όλο το ποσό που πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν,τα χρήματα απο τα exports δεν τα δίνει και στον άλλο παίκτη παίρνει απλά ενα μικρό ποσοστό-φαντάζομαι είναι η πληρωμή του απ το securoserv,εγώ παίρνω όλο το ποσό που πρέπει.

Προσπαθουσα σημερα να μπω μαζι σου αλλα την μια απλα δεν εκανε loading το session, την αλλη ελεγε φουλ. 

Το εχει παρει καπου το ματι μου οτι μεσω του Interactive menu μπορεις να δωσεις ενα μεριδιο.

 

Αν θες παλι αυριο βραδυ, λογικα μετα τις 10 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθουσα σημερα να μπω μαζι σου αλλα την μια απλα δεν εκανε loading το session, την αλλη ελεγε φουλ. 

Το εχει παρει καπου το ματι μου οτι μεσω του Interactive menu μπορεις να δωσεις ενα μεριδιο.

 

Αν θες παλι αυριο βραδυ, λογικα μετα τις 10 

χτες εκανα με ενα φιλο το δικό του πρώτο heist και μάλλον γι αυτό.

και πριν απο αυτό πήγαμε σε private session να βάλω κανενα headhunter να βγάλει κανενα ψιλό ώστε να αγοράσει High-end apartment.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα και εγω στο κλαμπ :P μολις αγορασα μεταχειρησμενο απο ατομο εδω μεσα..

ερωτηση μπορω να κανω reset χαρακτηρα λευτα κτλπ? και να ξεκινησω απο το 0? μιλω για το online παντα..

σε 6 ωριτσες θαχει κατεβει χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα και εγω στο κλαμπ :P μολις αγορασα μεταχειρησμενο απο ατομο εδω μεσα..

ερωτηση μπορω να κανω reset χαρακτηρα λευτα κτλπ? και να ξεκινησω απο το 0? μιλω για το online παντα..

σε 6 ωριτσες θαχει κατεβει χΔ

Ναι θα φτιαξεις καινουργιο character για το Online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ωραια χαιρομαι αφου γινεται...

υποθετω in game φτιαχνω νεο character ? οχι μεσα απο το social club στο internet? γτ μεσα απο το ιντερνετ δεν βρηκα κατι...+ οτι δεν μπορω να αλλαξω και το nickname :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ωραια χαιρομαι αφου γινεται...

υποθετω in game φτιαχνω νεο character ? οχι μεσα απο το social club στο internet? γτ μεσα απο το ιντερνετ δεν βρηκα κατι...+ οτι δεν μπορω να αλλαξω και το nickname :(

Ναι Ingame

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ωραια χαιρομαι αφου γινεται...

υποθετω in game φτιαχνω νεο character ? οχι μεσα απο το social club στο internet? γτ μεσα απο το ιντερνετ δεν βρηκα κατι...+ οτι δεν μπορω να αλλαξω και το nickname :(

θα είναι δύσκολα να ξεκινήσεις απο το μηδέν πάντως.

θέλει αρκετή δουλειά.

 

overpower,ευχαριστώ για το export,βγηκε κασέρι πάλι :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μεχρι να βγει νεοτερο gta θα μαι καπως κομπλε χΔ

Να σου πω την αληθεια, ολα μπορεις να τα ξανα κανεις. Θα κερδισεις στο οτι θα εχεις ηδη καποια αμαξια και οπλα. Επιπλεον λογω των lvls, περισσοτερο health και ammo. Ολα τα αλλα (heists, missions κτλ) μπορεις να τα ξανα κανεις αν θες για να περασει η ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θαθελα κατι απο την αρχη χωρις να το εχει σενιαρει καποιος αλλος,μιλησα με την rockstar και μ ειπαν 

''Unfortunately, we are unable to remove your online stats. If you wish to start over in stats, you will need to restart your character'' 

οποτε restart  τον χαρακτηρα και κομπλε..

οσον αφορα το nickname μου παν πως τον μαιο ειχε αλλαχτει και θα πρεπει να περιμενω 1 χρονο απο την αλλαγη που εγινε για να ξαναλλαξω nickname

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...