Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια κάρτα έχεις για να πάρουμε μια ιδέα αν μπορούμε να το τρέξουμε κι εμείς;

Είναι στην υπογραφή μου το σύστημα, δεν είναι τόσο η gpu αλλά θέλει γενικώς δυνατό σύστημα για να το τρέξεις με το redux, σε πολλά reshade κι εμένα σερνοτανε, παίζω το deep and rich και σε "ηρεμία" απλή οδήγηση χωρίς δράση και πιστολιδι πιάνω και 70+ fps αλλά όταν γίνει χαμός πάω στα 45 αλλά πιο κάτω δε πάει και με msaa 4x και καλά είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας θελω να ρωτησω κατι αυτο Grand Theft Auto V Update v1 36 πριν ποσο καιρο η rokstar το εβγαλε?? και μετα απο αυτο εχουνε βγει παρα πολλα updates??μετα απο αυτο ??Grand Theft Auto V Update v1 36??

 


γνωριζει καποιος?????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας θελω να  ρωτησω κατι αυτο  Grand Theft Auto V Update v1 36  πριν ποσο καιρο  η  rokstar το εβγαλε?? και μετα απο αυτο  εχουνε  βγει παρα  πολλα updates??μετα απο αυτο ??Grand Theft Auto V Update v1 36??

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200102328-Grand-Theft-Auto-V-Title-Update-Information

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, άρχισα να παίζω το gta v και έχω κάποιες απορίες. 

1. Πως αλλάζεις το αμάξι σου? δηλαδή έχω βρει το grotti turismo r και θέλω αντί για ένα σάπιο κόκκινο (που του έχω ρίξει 1.000 ρουκέτες) που έχει ο Michael να το αλλάξω με το turismo. 

2. Έχω αγοράσει garage και έχω κάποια συλλεκτικά και κάποια όπως το turismo μέσα. Αυτά άμα πχ τα βγάλω και με σκοτώσουν στο offline πάνε πίσω στο garage ή παπαλα?

3. Πως πουλάω κάποιο αμάξι? το έχω αγοράσει και δεν το θέλω. Το ανατινάζω και τέλος? και τα λεφτά? 

4. Πως μπορώ να βγάλω λεφτά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σας παιδια εαν γνωριζει καποιος καλα απο το παιχνιδι να μιλήσουμε inbox εχω προβλήματα εγκάταστασεις ...! thnx..     το παιχνιδι crash αρη  περιμενω της απαντησεις σας......!

Επεξ/σία από nikos a88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, άρχισα να παίζω το gta v και έχω κάποιες απορίες.

1. Πως αλλάζεις το αμάξι σου? δηλαδή έχω βρει το grotti turismo r και θέλω αντί για ένα σάπιο κόκκινο (που του έχω ρίξει 1.000 ρουκέτες) που έχει ο Michael να το αλλάξω με το turismo.

2. Έχω αγοράσει garage και έχω κάποια συλλεκτικά και κάποια όπως το turismo μέσα. Αυτά άμα πχ τα βγάλω και με σκοτώσουν στο offline πάνε πίσω στο garage ή παπαλα?

3. Πως πουλάω κάποιο αμάξι? το έχω αγοράσει και δεν το θέλω. Το ανατινάζω και τέλος? και τα λεφτά?

4. Πως μπορώ να βγάλω λεφτά?

1) Τα special αυτοκίνητα όπως αυτό που αναφέρεις δεν τροποποιούνται, δυστυχώς.

 

2) Αν δεν καταστραφούν στη μάχη μένουν εκεί που έμειναν τελευταία φορά μέχρι να βγείς απο το παιχνίδι ή να βγάλεις απο το γκαράζ άλλο αυτοκίνητο, αν καταστραφούν τα χάνεις μέχρι να τηλεφωνήσεις στην mutual insurance για να σ' τα αντικαταστήσει.

 

Αν σκοτωθείς συγκεκριμένα απο την αστυνομία θα κατασχεθούν απο αυτήν και για να τα ανακτήσεις υπάρχουν δυο τρόποι, ή πληρώνεις το πρόστιμο στην πύλη του χώρου που κρατούνται ή πηδάς τη μάντρα(πάντα με προφυλάξεις :P) και τα κλέβεις.

 

3) Το βάζεις σε ένα los santos customs, στη λίστα τροποποιήσεων έχει την επιλογή "sell", μόλις βγαίνεις απο το συνεργείο πληρώνεσαι αυτομάτως.

 

4) Φράγκα μαζεύεις απο διάφορες δουλειές που αναλαμβάνεις όταν επισκέπτεσαι τους διάφορους εργοδότες(βλ χρωματιστά μονογράμματα στον χάρτη, πχ "L" για τον Lamar).

 

Βγάζεις επίσης κλέβοντας αυτοκίνητα και πουλώντας τα στο los santos customs(ένα ανα μια ώρα πραγματικού χρόνου).

 

Καλοπαίχνιδο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τα special αυτοκίνητα όπως αυτό που αναφέρεις δεν τροποποιούνται, δυστυχώς.

 

2) Αν δεν καταστραφούν στη μάχη μένουν εκεί που έμειναν τελευταία φορά μέχρι να βγείς απο το παιχνίδι ή να βγάλεις απο το γκαράζ άλλο αυτοκίνητο, αν καταστραφούν τα χάνεις μέχρι να τηλεφωνήσεις στην mutual insurance για να σ' τα αντικαταστήσει.

 

Αν σκοτωθείς συγκεκριμένα απο την αστυνομία θα κατασχεθούν απο αυτήν και για να τα ανακτήσεις υπάρχουν δυο τρόποι, ή πληρώνεις το πρόστιμο στην πύλη του χώρου που κρατούνται ή πηδάς τη μάντρα(πάντα με προφυλάξεις :P) και τα κλέβεις.

 

3) Το βάζεις σε ένα los santos customs, στη λίστα τροποποιήσεων έχει την επιλογή "sell", μόλις βγαίνεις απο το συνεργείο πληρώνεσαι αυτομάτως.

 

4) Φράγκα μαζεύεις απο διάφορες δουλειές που αναλαμβάνεις όταν επισκέπτεσαι τους διάφορους εργοδότες(βλ χρωματιστά μονογράμματα στον χάρτη, πχ "L" για τον Lamar).

 

Βγάζεις επίσης κλέβοντας αυτοκίνητα και πουλώντας τα στο los santos customs(ένα ανα μια ώρα πραγματικού χρόνου).

 

Καλοπαίχνιδο :)

 

1. Το Coquette?? Γενικά η διαδικασία ποια είναι?

 

2. Και αν δεν ξέρω που πέθανα? :P Όντως γίνεται αυτό? ντααααξει αυτό θα κάνω μονο.. :P

 

Τενκγιουυυ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Το Coquette?? Γενικά η διαδικασία ποια είναι?

 

2. Και αν δεν ξέρω που πέθανα? :P Όντως γίνεται αυτό? ντααααξει αυτό θα κάνω μονο.. :P

 

Τενκγιουυυ :D

2) Στον χαρτη φαινεται παντα το αμαξι σου. Ενα ασπρο αυτοκινητο ειναι το εικονιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αγόρασα αρχές ιανουαρίου το gta v και ψάχνω κάνα άτομο να κάνουμε τα Heist είναι πολύ δύσκολο να βρίσκω συνεχεια άλλους 3 και δυστυχώς όλοι οι φίλου μου παίζουν στο ps4 :D οποιος ενδιαφέρεται η με PM η εδώ ευχάριστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αγόρασα αρχές ιανουαρίου το gta v και ψάχνω κάνα άτομο να κάνουμε τα Heist είναι πολύ δύσκολο να βρίσκω συνεχεια άλλους 3 και δυστυχώς όλοι οι φίλου μου παίζουν στο ps4 :D οποιος ενδιαφέρεται η με PM η εδώ ευχάριστο

https://socialclub.rockstargames.com/crew/noob_greek_players

 

Αρκετα ατομα απο εδω ειμαστε online, αν και εχουμε περασει προ πολλου οι περισσοτεροι εδω μεσα την φαση με τα heists. 

 

@SabotazNi εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα Join ναι είμαι 38 lvl ακόμα απλά δεν βρίσκει με τίποτα για heist η κάνει 30 λεπτά να βρει κάποιον και έχει τόσο κόσμο ειδικά στα τελευταία δίνει καλά λεφτά Galad1an είναι το όνομα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι παρα πολλα για να σου τα εξηγησει καποιος ενα-ενα. Παιρνοντας δεδομενο οτι μιλας αγγλικα , το youtube ειναι φιλος σου.

Αν και οι οδηγιες που δινει το παιχνιδι καθως ξεκινας ειναι επαρκεις και σαφεις,δεν απαιτειται ξεχωριστο tutorial για να  μπεις στο κλιμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...