Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλεον με το νεο dlc αν έχεις παρέα τα χρήματα βγαίνουν για πλάκα

τσίμπησα  οχήματα.

Το πρώτο δεν έκανε spawn στο σημείο που έπρεπε οπότε το έχασα.

κάνω για να βρω δευτερο,το βρίσκω βάζω τα add-ons για να το δώσω 100Κ,πατάω να γίνει η πώληση και bugάρει το παιχνίδι,με βγάζει εξω απο την αποθήκη χωρίς το όχημα και τον χρόνο να τρέχει,έχασα 20Κ

βρισκω αλλο,το παω κανονικά στην αποθήκη,πώληση με private τρόπο,το πάω εκει που πρέπει,τσουπ 40Κ

βρισκω και αλλο έτσι αλλα 40Κ

βρισκω και άλλο βάζω τα exclusive add-on να παει 100Κ,το παω εκει που πρέπει τσουπ 80Κ καθαρό κέρδος

ολα αυτά σε 45 λεπτά περίπου.

 

 

ΑΝ έχεις παρέα βγαίνουν ακόμα περισσότερα και γρηγορότερα,αρκεί να έχεις το αρχικό budget για την αγορά αποθήκης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως τσιμπας οχηματα, για εξηγηστε μ λιγο το νεο update

Αγοραζεις vehicle warehouse, οπως πριν με το cargo warehouse, και κανεις delivery τα οχηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πρέπει να παίζει κανένα hack με λεφτά αυτές τις μέρες, σε οποιο σέρβερ παίζω βλέπω και κάνουν κάποιου είδους συνεχόμενο ρεκόρ. Και τους κραζουν σαν χάκερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιόν λόγο δεν μπορείς να πουλήσεις warehouses;

ειχα αγοράσει παλαιότερα για cargo αλλα δεν έχω ασχοληθεί μαζί του μιας και εχω ξεσκισεί στο Import/export.

Ε λοιπόν το cargo warehouse δεν το θέλω αλλα δεν βλέπω πουθενά την επιλογή πώλησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ''εσπασε'' τελιως με τα cheats, οι server εδω και καμια βδομαδα εχουν γινει *** σε φαση να μη μπορεις να παιξεις αν δεν εισαι και εσυ ''hacker'',  βρεχει λεφτα, αμαξια πετανε στον αερα, εκρηξεις παντου, αορατοι σε σκοτωνουν, αδειαζεις μια μπαζουκα πανω σε ενα ατομο και δε πεθαινει........ και το αστειο ειναι πως βλεπω τους ιδιους χακερ να μπαινουν και να ξαναμπαινουν ανενοχλητοι, για πιο λογο την ωρα που ειναι μεσα με τα cheats on δε τρωνε ενα μαζικο ban?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ''εσπασε'' τελιως με τα cheats, οι server εδω και καμια βδομαδα εχουν γινει *** σε φαση να μη μπορεις να παιξεις αν δεν εισαι και εσυ ''hacker'',  βρεχει λεφτα, αμαξια πετανε στον αερα, εκρηξεις παντου, αορατοι σε σκοτωνουν, αδειαζεις μια μπαζουκα πανω σε ενα ατομο και δε πεθαινει........ και το αστειο ειναι πως βλεπω τους ιδιους χακερ να μπαινουν και να ξαναμπαινουν ανενοχλητοι, για πιο λογο την ωρα που ειναι μεσα με τα cheats on δε τρωνε ενα μαζικο ban?

waaaaaaaaaaaat?

σε τι servers σε βάζει απορώ.

Με το νεο update+patch δεν έχω δει το παραμικρό απο την ημέρα που βγήκε μέχρι και σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω 2Μ έχω βγάλει σε 4 μέρες με τα αυτοκίνητα αλλα δεν βλέπω που είναι το παράλογο,όρεξη να υπάρχει :-D

 

Στην παράδοση των αυτοκινήτων σε εμποδίζουν οι άλλοι παίκτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παράδοση των αυτοκινήτων σε εμποδίζουν οι άλλοι παίκτες?

σε 4-5 περιπτώσεις ναι μου έχουν σπάσει λίγο μπάλες και χάνω 2-6Κ αλλα δεν με πειράζει και τόσο.

Δυστυχώς,είναι και αυτό μέρος του παιχνιδιού.

Οι άλλοι ceo που ασχολούνται και αυτοί με αποστολές και CEO WORK απλά δεν σε αγγίζουν οταν κάνεις εσύ μεταφορές αν δεν τους ενοχλήσεις.

Στην χειρότερη απλά οταν γεμίζει το Lobby αλλάζω session μέχρι να βρω κάποια με 2-5 άτομα και μάλιστα τους λεω αν θέλουν να βγάλουν κανενα ψιλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω δε βρισκω τοσο συχνα modders.

 

Ετοιμαστειτε για μπαν οσοι πηρατε λεφτα και πλεον δεν εχει προειδοποιησεις ειναι μονιμο και χωρις δυνατοτητα appeal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 2η χρονιά όλος ο χάρτης ειναι μέσα στο χιόνι και θα διαρκέσει εως 26/12

 

επίσης παίζουν κάτι δωράκια κλασσικά αλλα και 50% παραπανω χρήματα σε συγκεκριμένες αποστολές τις ημέρες των εορτών.

http://www.rockstargames.com/newswire/article/60086/GTA-Online-Festive-Surprise-Holiday-Bonuses-Los-Santos-Snowfall?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=newswire&utm_content=gtao-festivesurprise-12232016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...