Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δευτερο update των 714MB δεν το κατεβαζει μου λεει στο τελος.. The rockstar update service is unavailable (code 201). Please try again later or check the GTA  online status page for maintenance and outage notifications. Ετυχε σε κανεναν αλλον?

 

Edit: με την τριτη προσπαθεια κατεβηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


καλησπέρα . έκανα απεγκατάσταση απο ένα ssd και το έκανα download και το εγκατέστησα στον καινούργιο ssd . με τα ίδια settings και το παιχνίδι έχε απίστευτα frame drops . δοκίμασα να ρίξω τα graphiocs settings ( αν και έπαιζε νερό στον παλιό ssd ) και το πρόβληαμ δεν λύθηκε ... καμιά βοήθεια. ?????drivers έχω 16.11.2


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχολειται κανεις σοβαρα με τα Mods εδω μεσα να μου δωσει τα φωτα του?ποιο προγραμμα να χρησιμοποιησω...?Δοκιμασα αρχικα το OVI αλλα μου φαινεται πολυ περιπλοκο και απο τι καταλαβα μπορει να "καταστρεψεις "τα αρχεια του παιχνιδιου...σκεφτομαι το nexus mods τωρα αλλα ειπα να ζητησω τα φωτα σας πρωτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από customization mods, έχω ασχοληθεί με όλα και όλα μα όλα μου κατέστρεψαν τα αρχεία του παιχνιδιού και ουσιαστικά μετέτρεψαν το παιχνίδι σε unplayble από τα bugs, απλά μακρυα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε ένα backup το φάκελο πριν πειράξετε οτιδήποτε κι αν όλα πάνε στραβά, απλά τον επαναφέρετε. Μην είστε απόλυτοι "ποτέ mods". Αν ξέρεις τι βάζεις και προσέχεις να συνεργάζονται μεταξύ τους, δεν θα έχεις ιδιαίτερα προβλήματα. Ο κάθε creator δίνει αναλυτικές οδηγίες τι δεν πρέπει να κάνεις ή να βάλεις.

 

Τώρα αν αρχίσετε και πετάτε αρχεία μέσα στο παιχνίδι, ε λογικό είναι να γίνει μπάχαλο. Απλά μόνο προσοχή μην πάτε ποτέ στο online με mods. Προσωπικά με το LSPDFR έχω ασχοληθεί πολλές ώρες σύνολο, χωρίς να αντιμετωπίσω σοβαρά προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια noob question.

 

Πως μπορω να κανω zoom με το οπλο με τη διόπτρα? Το παιρνω στο story mode με cheat.

δεν

 

Μπορεις να το αλλαξεις μονο απο την οθονη που αλλαζεις γενικα το class

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι είπα και το διέγραψαν?

Και εγώ αυτό έχω κάνει έχω το γνήσιο στο steam και τα mods τα έχω σε ένα σπασμένο απλά για να παίζω το redux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι είπα και το διέγραψαν?

Και εγώ αυτό έχω κάνει έχω το γνήσιο στο steam και τα mods τα έχω σε ένα σπασμένο απλά για να παίζω το redux.

 

Πως έκανες διπλή εγκατάσταση απ' τη στιγμή που δεν γίνεται, αφού κάθε πρόγραμμα επηρεάζει και την registry?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...