Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε discord μεταφερθηκε το channel. Λογικα με keyword το "discord" θα στο βγαλει ευκολα...

 

Αλλα δεν εχει καθολου κοσμο. Μεχρι και περυσι κατι γινοταν στο Teamspeak...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποιο teamspeak για τους NGP;

να μπω αυτές τις μέρες να κάνουμε τίποτα γιατί το βαρέθηκα το BF4,και gtav εχω παίξει ελάχιστα.

 

 

Σε discord μεταφερθηκε το channel. Λογικα με keyword το "discord" θα στο βγαλει ευκολα...

 

Αλλα δεν εχει καθολου κοσμο. Μεχρι και περυσι κατι γινοταν στο Teamspeak...

δεν έχει κόσμο γιατί βαριούντε να κάνουν την διαδικασία..Αλλά κακά τα ψέματα,το gta5 ήταν λίγο για να κρατήσει τόσο.Έχουμε όμως ένα σορό κανάλια και παίζουμε διάφορα.

με gavro & fever λιώνουμε όμως :P

 

http://steamcommunity.com/groups/NoobGreekPlayers#announcements/detail/858323312085074315

 

 

Βήματα για να συνδεθείτε

1) 

https://discordapp.com 

Κατεβάζετε και κάνετε install το πρόγραμμα, 

δημιουργείτε ένα account. 

Μην ξεχάσετε να κάνετε verify. 

(Υπόψιν όσοι έχετε hotmail/live,το verification email ίσως να μην έρθει ποτέ) 

 

2) 

Αποδέχεστε την πρόσκληση από το παρακάτω link 

https://discord.gg/3BTDZhw 

 

3) 

Έτοιμοι.Μπορείτε να συνδέεστε μαζί μας 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ πριν δεν είχα κανενα θέμα από τότε που κατέβασε το biker dlc updaten έφαγα το πρώτο crash και με πέταξε απ το παιχνίδι ενώ ειμουν στο online "τα windows αντιμετώπισαν κάποιο πρόβλημα κτλπ" το κλασικό μηνημα όταν κρασαρει κάτι, δεν έχω κανένα mod είναι από καθαρο install το game, τι φαση? Παίζει να φταίει που έχω χαλιά ταχύτητα στο ίντερνετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλήμερα αγόρασα εχθές το GTA V από Steam Όλα ωραία όλα καλά....Πάω να μπω στο Game και μου βγάζει το Social Club κάτι κινεζικά και δεν μπαίνει ξέρετε τη μπορεί να φταίει...

Παλιά το είχα από τον θείο άλλα το αγόρασα τώρα..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλήμερα αγόρασα εχθές το GTA V από Steam Όλα ωραία όλα καλά....Πάω να μπω στο Game και μου βγάζει το Social Club κάτι κινεζικά και δεν μπαίνει ξέρετε τη μπορεί να φταίει...

Παλιά το είχα από τον θείο άλλα το αγόρασα τώρα..!!!

 

Έκανες απεγκατάσταση τα πάντα απ' το άλλο; Και το game και το Social Club και οτιδήποτε μπορεί να είχε απομείνει, το καθάρισες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτησις.

 

φίλος πριν λίγες μέρες αγόρασε το παιχνίδι,τι μπορούμε να παίξουμε ώστε να βγάλει χρήματα γρήγορα;

κάτσαμε απο τις 7 και κάτι μέχρι πριν λίγο και με αποστολές απο gerald,(του αλλου με την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων κλπ)δεν βγαίνει σοβαρό χρήμα.

φυσικά και τα έβαζα σε hard mode αλλά το θέμα είναι οτι το μεγαλύτερο που είδαμε ηταν 13Κ σε κάποια αποστολή.

Δεν έχει ακόμα χρήματα για να ξεκινήσουν τα Heists κλπ.

να κάνει αποστολές απο lamar;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτησις.

 

φίλος πριν λίγες μέρες αγόρασε το παιχνίδι,τι μπορούμε να παίξουμε ώστε να βγάλει χρήματα γρήγορα;

κάτσαμε απο τις 7 και κάτι μέχρι πριν λίγο και με αποστολές απο gerald,(του αλλου με την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων κλπ)δεν βγαίνει σοβαρό χρήμα.

φυσικά και τα έβαζα σε hard mode αλλά το θέμα είναι οτι το μεγαλύτερο που είδαμε ηταν 13Κ σε κάποια αποστολή.

Δεν έχει ακόμα χρήματα για να ξεκινήσουν τα Heists κλπ.

να κάνει αποστολές απο lamar;

Επειδή από ότι είχα διαβάσει έχεις γραφείο αν έχεις και ελικόπτερο(buzzard) κάντε παρέα vip work headhunter/sightseer δίνει γύρω στα 22k και τα τελειώνεις σε 5-6 λεπτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή από ότι είχα διαβάσει έχεις γραφείο αν έχεις και ελικόπτερο(buzzard) κάντε παρέα vip work headhunter/sightseer δίνει γύρω στα 22k και τα τελειώνεις σε 5-6 λεπτά 

οχι δεν έχω ελικόπτερο και δευτερον δεν ξέρω να πετάω γενικότερα :-(

με 2 άτομα γίνεται;

αν ειναι να πάρω εχω 10Μ στο παιχνίδι.

Για να γίνουν οι αποστολές πρέπει να είμαι CEO και να βάλω τον φίλο στην ομάδα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν έχω ελικόπτερο και δευτερον δεν ξέρω να πετάω γενικότερα :-(

με 2 άτομα γίνεται;

αν ειναι να πάρω εχω 10Μ στο παιχνίδι.

Για να γίνουν οι αποστολές πρέπει να είμαι CEO και να βάλω τον φίλο στην ομάδα μου;

Πρέπει να είσαι CEO και να τον κάνεις associate μπείτε σε invite only session για να μην σας ενοχλήσει κανεις και θα πάρετε ο καθένας από 21-22k μόλις τελειώσει. Για το ελικόπτερο και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα αλλά το έλυσα συνδέοντας χειριστήριο όποτε πρέπει να πετάξω και βελτιώθηκα πολύ και νομίζω πώς το έχει και σε έκπτωση τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε το buzzard τωρα που ειναι και 50% μειων και καντε συνεχεια vip headhunter και sightseer

 

ευκαιρια να το μαθεις αν και με 10 μυρια πρεπει να χεις κορεστει :P

 

δεν υπαρχει ευκολοτερος τροπος

 

βασικα τα περισσοτερα που μπορεις να βγαλεις στο παιχνιδι αν θες να φαρμαρεις ειναι καπου 120.000 / ωρα και αυτο γινεται με crates μαζι με vip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια βγαζω πολυ χρημα με τα deadlines (τα τυπου tron maps). Αν κερδισεις και στα 2 τοτε ειναι σιγουρα τα 30+. Γενικα για την ωρα, πολυ χρημα δινει ως γνωστον το pasific heist


[...]

Σε εχω κανει add? Αν οχι, κανε με εσυ. SabotazNi

 

Βαρεθηκα το bf1 και λεω να ξαναμπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, άλλαξα pc και ενω στο παλιο ειχα αγορασει το gta v απο instant-gaming τωρα στο καινουριο επειδη εχω κανει φορματ θελω να το ξανακατεβασω και πηγα να το κανω οπως οταν το πηρα.Μπηκα δηλαδη στο social club πατησα game downloads στο προφιλ μου και use rockstar code, αλλά οταν παταω τον κωδικο απο instant gaming λεει οτι εχει χρησιμοποιηθει ηδη. προφανως εννοει στο παλιο μου pc...τι κανω στην περιπτωση αυτη?


edit: μηπως αντι για το use rockstar code πρεπει να το κατεβασω με το gta v setup tool που δινει η rockstar??θα το δοκιμασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit: μηπως αντι για το use rockstar code πρεπει να το κατεβασω με το gta v setup tool που δινει η rockstar??θα το δοκιμασω..

ναι αυτό πρέπει να κάνεις.

 

Τελευταια βγαζω πολυ χρημα με τα deadlines (τα τυπου tron maps). Αν κερδισεις και στα 2 τοτε ειναι σιγουρα τα 30+. Γενικα για την ωρα, πολυ χρημα δινει ως γνωστον το pasific heist

Σε εχω κανει add? Αν οχι, κανε με εσυ. SabotazNi

 

Βαρεθηκα το bf1 και λεω να ξαναμπω

δεν ξέρω πότε θα ξαναμπω(katakouzinos)

το θέμα είναι οτι για τα heists δεν μπορεί να τα ξεκινήσει γιατί δεν έχει το σπίτι και δεύτερον ήμαστε 2 άτομα και με πετούμενα δεν τα πάω καλά.

απο εκει και πέρα υπάρχει περίπτωση να κάνουμε το fleeca job το δικό μου ξανά;

το έχω περάσει με άλλον,τουλάχιστον να πάρει το παλικάρι τα χρήματα μπας και ξεκινήσει τίποτα.

Του είπα να κάνει απο Lamar την πρώτη που νομίζω την κάνει μόνος του και μερικές ακόμα που είναι για 2 ατομα να τις κάνουμε μαζί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...