Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

απο 25 ξεκιναει...σαν αξιοπιστια τωρα τι να σ πω...δες λιγο τα reviews των καταστηματων!Εγω αγοραζω συνηθως απο cdkeys kinguin και g2play αν θυμαμαι π ειχε μια δυνατη προσφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι διαφορα εχει η  rockstar με την steam version ?

 

Καμία, δεν υπάρχει Steam Edition, απλά δεν θα το έχεις στο Steam Library και θα το τρέχεις μόνο από το Social Club (που γίνεται ούτως ή άλλως και στο Steam). Αυτά που χάνεις (πχ steam achievements), δεν είναι τόσο σημαντικά για να σε αποτρέψουν να το πάρεις σε Rockstar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις .. ο παιχνίδι μπήκε σήμερα τρέχει απροβλημάτιστα σε υψηλά frames και φαίνεται ότι θα είναι ευχάριστη η ενασχόληση ..

Κάποια συμβουλή για το on line ?

Υπάρχει κανένα crew ενεργό να πιούμε που και που ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις .. ο παιχνίδι μπήκε σήμερα τρέχει απροβλημάτιστα σε υψηλά frames και φαίνεται ότι θα είναι ευχάριστη η ενασχόληση ..

Κάποια συμβουλή για το on line ?

Υπάρχει κανένα crew ενεργό να πιούμε που και που ;

https://socialclub.rockstargames.com/crew/noob_greek_players

 

http://steamcommunity.com/groups/NoobGreekPlayers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μοα ερώτηση εχω το game κουτιού ,τοχω τερματίσει και εχω παιξει ελάχιστα το online αν το πουλήσω μπορει ο αγοραστής να το παιξει online;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μοα ερώτηση εχω το game κουτιού ,τοχω τερματίσει και εχω παιξει ελάχιστα το online αν το πουλήσω μπορει ο αγοραστής να το παιξει online;;

Απο την ωρα που του κουτιου χρησιμοποιει το social club, θα πρεπει να του δωσες κωδικους/μαιλ ωστε να εχει προσβαση. Μπορεις να μην του στειλεις καν το κουτι. Και απο την εφαρμογη μπορει να κατεβασει το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

αρχίσαμε πάλι τα cheats.

είμαι στο free roam για να παω κάπου και ξεκινάει το hot property briefcase.

Ήμουν δίπλα(και με kuruma)οπότε λέω ας κάνουμε μια προσπάθεια.

ξεκινάω παίρνω τον χαρτοφύλακα και μπαίνω στο όχημα.

 

Ε βλέπω εξ'ουρανού εναν πάικτη να πέφτει δίπλα μου,φευγω(για αλεποχώρι)βολίδα και κάνει superjump και σκάει δίπλα μου και με ανατινάσσει χωρίς κάποιο όπλο/εκρηκτικά.

έπειτα έφτασε απο το αεροδρόμιο στην έρημο,στην πόλη σε 5-6 δευτερόλεπτα με τα πόδια όπου και σκότωσε τους πάντες.

 

 

Μετά απο 4-5 λεπτά τον βλέπω εξαφανίζεται απ τον χάρτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι. Σε γνωστο σαιτ εχει αρκετα hacks για την καινουργια Version. Παντως και τοσο καιρο που κρατησε χωρις καλα ηταν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποιο teamspeak για τους NGP;

να μπω αυτές τις μέρες να κάνουμε τίποτα γιατί το βαρέθηκα το BF4,και gtav εχω παίξει ελάχιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...