Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια! καινουργιος στο online μπηκα σημερα αλλα δεν παρατηρησα πολυ κοσμο.. μερικες αποριες (ισως και χαζες) που εχω ειναι:
υπαρχει 1 κοσμος?
που μπορω να βρω ελληνες η κανα crew? 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! καινουργιος στο online μπηκα σημερα αλλα δεν παρατηρησα πολυ κοσμο.. μερικες αποριες (ισως και χαζες) που εχω ειναι:

υπαρχει 1 κοσμος?

που μπορω να βρω ελληνες η κανα crew?

 

Υπαρχουν πολλοι servers με capacity, δεν ειναι fixed, μπαινεις οπου χωρσς (υπαρχει κ η λειτουργία να κάνεις join σε φιλο η και crew members), ο κοσμος χωριζεται σε free roam - οπου γινεται της κακομοιρας - και σε ξεχωριστα sessions οπου ειναι ολα τα activities οπως pvp, racing, etc.

 

https://socialclub.rockstargames.com/crew/noob_greek_players

 

Εδω ειναι ο κοσμος, κανε με add στο ονομα Gerakiz, συχνα πυκνα μπαινω τωρα που το ξαναεπιασα μαζι με έναν φιλο κ χαζευουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! καινουργιος στο online μπηκα σημερα αλλα δεν παρατηρησα πολυ κοσμο.. μερικες αποριες (ισως και χαζες) που εχω ειναι:

υπαρχει 1 κοσμος?

που μπορω να βρω ελληνες η κανα crew? 

 

Κανε και εμενα add: SabotazNi

Και πριν λιγο μεσα ημουν και εγω και παιζω συχνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δεν γουσταρει oc σε τιποτα, οποτε αν εχεις δοκιμασε να επιστρεψεις σε default πρωτα

 

Παίζω με oc στα πάντα, cpu, ram και κάρτα και δεν είχα ποτέ κανένα θέμα.

 

φαινεται να κανει το ιδιο και σε default..  εψαξα και τον δισκο και εχει 4 bad sectors.. παιζει να δημιουργει αυτο το προβλημα?

 

Πολύ πιθανό φίλε. Γενικά όταν "χτυπάει" bad sectors ο δίσκος, τον αποχαιρετάς σιγά-σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω με oc στα πάντα, cpu, ram και κάρτα και δεν είχα ποτέ κανένα θέμα.

 

 

Πολύ πιθανό φίλε. Γενικά όταν "χτυπάει" bad sectors ο δίσκος, τον αποχαιρετάς σιγά-σιγά.

το προβλημα λυθηκε ηταν το τροφοδοτικο πηρα καινουργιο και ειναι κομπλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα λυθηκε ηταν το τροφοδοτικο πηρα καινουργιο και ειναι κομπλε..

 

Και με τον δίσκο πάντως θα έχεις θέμα στο κοντινό μέλλον. Αν δεν θέλεις/δεν έχεις χρήματα να βάλεις καινούριο, τουλάχιστον κράτησε backup τα αρχεία που χρειάζεσαι.

 

Επίσης, ελπίζω να πήρες 80plus τροφοδοτικό, αλλιώς λάθος επένδυση έκανες ξανά.  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω με oc στα πάντα, cpu, ram και κάρτα και δεν είχα ποτέ κανένα θέμα.

 

 

 

Μπορει να εισαι απο τους λιγους. Γενικα με μια αναζητησ στο ιντερνετ, θα το δεις πολυ αυτο το προβλημα

η δυνατότερη μηχανή ποια ειναι στο παιχνίδι;

Αναλογως. Εγω εχω την sanchez (ή καπως ετσι) επειδη ειναι καλη και σε βουνο. Εννοειτε με off road λαστιχα. Πηρα και την Nightblade η οποια ειναι και αυτη καλη.

 

 

*Θα μπω σε κανα μισαωρο εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εισαι απο τους λιγους. Γενικα με μια αναζητησ στο ιντερνετ, θα το δεις πολυ αυτο το προβλημα

Αναλογως. Εγω εχω την sanchez (ή καπως ετσι) επειδη ειναι καλη και σε βουνο. Εννοειτε με off road λαστιχα. Πηρα και την Nightblade η οποια ειναι και αυτη καλη.

 

 

*Θα μπω σε κανα μισαωρο εγω

Για το νεο dlc μιλούσα βασικά.

:-D

για offroad παντοτε kuruma armored,σταθερή αξια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εισαι απο τους λιγους. Γενικα με μια αναζητησ στο ιντερνετ, θα το δεις πολυ αυτο το προβλημα

 

Για να τα αναφέρω όλα πάντως, μια μεγάλη βελτίωση στην απόδοση του παιχνιδιού, προσφέρει αν πας στην Διαχείριση εργασιών όταν τρέξεις το game (alt+tab δηλ.) και στις Λεπτομέρειες, στη Διεργασία του GTAV.exe να βάλεις προτεραιότητα Υψηλή και συνάφεια να κλείσεις ένα απ' τα 4 cpu (γι' αυτούς που έχουν 4πύρηνο, εγώ αποεπιλέγω το 0).

 

Αυτό λύνει 100% το θέμα με τα γραφικά που υπάρχει σε πολλούς, όταν τρέχεις με αυτοκίνητο κυρίως και δεν φορτώνει τα textures σε αρκετές περιοχές ή είναι τραγικής ανάλυσης. Πολύ πιθανό να λύνει κι άλλα θέματα και να είναι ο λόγος που μου τρέχει "νερό".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...