Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ερωτηση σχετικα με activation code

 

γεια σας

 

εχω μια ερωτηση εχω το gta v σε μορφή cd's και το εχω εγκαταστησει κανονικα σε ενα pc, τωρα θελω να το εγκαταστησσω σε ενα αλλο pc με τον ιδιο κωδικο αλλα το pc δεν παιρνει cd-dvd υπαρχει καποιος τροπος να το περασω αφοτου φυσικα το εχω απεγκαταστησει απο το αλλο pc;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αυθεντικο το χεις σε stream ? εαν ναι βαζεις το κωδικο σου stream κ απλος ξανακατεβαζεις to game(yparxei eidi sto kvdiko soy στρεαμ) αλιως σε εξωτερικο σκληρο κ μεσο usb σύνδεσης στο pc σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες εδω με τα στοιχεία της rockstar που έχεις φτιάξει.

https://socialclub.rockstargames.com/games/activate/index-signin

 

αφου μπεις πάτα το download for windows και θα ξεκινήσει το κατέβασμα.

Υπομονή να έχεις μόνο μιας και ειναι κοντά 70γιγα παιχνίδι για να κατέβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χθες καθως επαιζα με ενα παιδι.. (υποτιθεται φιλος στο gta) αρχισε εμενα και εναν αλλον φιλο μου που ειμασταν στην ιδια vip να μας σκοτωνει.. με αποτελεσμα να αρχισω κ εγω να κανω το ιδιο σε εκεινον.. Το θεμα ειναι οτι εγω τον σκοτωνα συνηθως μονο με grenade launcher επειδη λιγο πολυ το εχω.. και με εκανε report.. και τωρα μου γραφει η rockstar.. '' We are tracking you as possible cheater, behave yourself or else..'' Βλεπω αυτο το μηνυμα και τρελαθηκα.. μιλαω μαζι του και μου λεει οτι ειμαι cheater και με εκανε report γιατι οι granades τον σκοτωσαν. Τωρα θα πρεπει να ανησυχω με αυτο το μηνυμα? Εγω ποτε μου δεν ειχα και δεν εχω χρησιμοποιησει modding..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χθες καθως επαιζα με ενα παιδι.. (υποτιθεται φιλος στο gta) αρχισε εμενα και εναν αλλον φιλο μου που ειμασταν στην ιδια vip να μας σκοτωνει.. με αποτελεσμα να αρχισω κ εγω να κανω το ιδιο σε εκεινον.. Το θεμα ειναι οτι εγω τον σκοτωνα συνηθως μονο με grenade launcher επειδη λιγο πολυ το εχω.. και με εκανε report.. και τωρα μου γραφει η rockstar.. '' We are tracking you as possible cheater, behave yourself or else..'' Βλεπω αυτο το μηνυμα και τρελαθηκα.. μιλαω μαζι του και μου λεει οτι ειμαι cheater και με εκανε report γιατι οι granades τον σκοτωσαν. Τωρα θα πρεπει να ανησυχω με αυτο το μηνυμα? Εγω ποτε μου δεν ειχα και δεν εχω χρησιμοποιησει modding..

Αυτοματο μηνυμα ειναι λογικα, δεν εχεις θεμα μεχρι να το δουν. 

Οπως πχ και αν σε πανε για votekick, βγαζει μηνυμα του τυπου "players are voting to kick you. Behave yourself" κτλ κτλ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! υπαρχει κανενας τροπος να παιξουμε με το reloaded online? η αναγκαστηκα το αγοραζουμε γνησιο? και απο που για πιο οικονομικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! υπαρχει κανενας τροπος να παιξουμε με το reloaded online? η αναγκαστηκα το αγοραζουμε γνησιο? και απο που για πιο οικονομικα?

allkeyshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα παιδια.. αγορασα το παιχνιδι το εβαλα και οταν παιζω μετα απο κανα 5 λεπτο χωνει ρεσταρτ το pc.. ξερεται τι παιζει? διαβασα το χουν πολλοι το προβλημα..
δεν εχω θεμα με θερμοκρασιες..

Επεξ/σία από ekans
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια.. αγορασα το παιχνιδι το εβαλα και οταν παιζω μετα απο κανα 5 λεπτο χωνει ρεσταρτ το pc.. ξερεται τι παιζει? διαβασα το χουν πολλοι το προβλημα..

δεν εχω θεμα με θερμοκρασιες..

Να κρασαρει το game μου έχει συμβεί, να έχω frame drops και αυτό μου έχει συμβεί, να κάνει restart ολόκληρο το pc όμως ενώ παίζω gta δε μου έχει συμβεί και δε το έχω ξανά ακουσει για να σου πω την αλήθεια.. τσεκαρε μήπως έχεις φάει κάνα malware και κάνε το τελευταίο update τους driver της gpu με clean install.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κρασαρει το game μου έχει συμβεί, να έχω frame drops και αυτό μου έχει συμβεί, να κάνει restart ολόκληρο το pc όμως ενώ παίζω gta δε μου έχει συμβεί και δε το έχω ξανά ακουσει για να σου πω την αλήθεια.. τσεκαρε μήπως έχεις φάει κάνα malware και κάνε το τελευταίο update τους driver της gpu με clean install.

εκανα το τελευταιο update πριν απο λιγο..   το pc ειναι μετα απο φορματ.. μονο στο gta παρουσιαζει αυτο το προβλημα πουθενα αλλου.. παιζω 1-2 λεπτα και ρεσταρτ στο ακυρο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα το τελευταιο update πριν απο λιγο..   το pc ειναι μετα απο φορματ.. μονο στο gta παρουσιαζει αυτο το προβλημα πουθενα αλλου.. παιζω 1-2 λεπτα και ρεσταρτ στο ακυρο..

 

Δοκίμασε να κάνεις επανεγκατάσταση το game και update όλους τους driver απ την αρχή μήπως δε περαστηκε κάτι σωστά, επίσης πες μου πια έκδοση των windows χρησιμοποιείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα το τελευταιο update πριν απο λιγο..   το pc ειναι μετα απο φορματ.. μονο στο gta παρουσιαζει αυτο το προβλημα πουθενα αλλου.. παιζω 1-2 λεπτα και ρεσταρτ στο ακυρο.. 

Το παιχνιδι δεν γουσταρει oc σε τιποτα, οποτε αν εχεις δοκιμασε να επιστρεψεις σε default πρωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φαινεται να κανει το ιδιο και σε default..  εψαξα και τον δισκο και εχει 4 bad sectors.. παιζει να δημιουργει αυτο το προβλημα?

Επεξ/σία από ekans
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...