Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορουμε να παιξουμε online με το redux?

 

Προφανώς και όχι, αφού αντικαθίστανται πολλά απο τα αρχεία των textures του παιχνιδιού. Γενικά οτιδήποτε ξένο υπάρχει μέσα στον φάκελο του παιχνιδιού, ελέγχεται κατά το φόρτωμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δεν βοηθανε παντα τα περισσοτερα GB μνημης, καθως αλλα στοιχεια μιας gpu παιζουν μεγαλυτερο ρολο (για τα fps). Το συγκεκριμενο παιχνιδι θελει αρκετη μνημη, αλλα παιζεται αξιοπρεπεστατα και με 2GB GPU. Προσωπικα με την καρτα της υπογραφης μου το παιζω πανω απο 50fps με high textures και ολες τις αλλες ρυθμισεις medium-high. 

Δε θα υπαρχει καμια απολυτως διαφορα. Απλα ειναι μεγαλο παιχνιδι και αν δεν εχεις καλη συνδεση μπορει να σου κανει αρκετη ωρα για να κατεβει ενω αν το παρεις ετοιμο απο μαγαζι ειναι νομιζω 4 δισκακια τα οποιας κανεις απευθειας install.

Η αλλη εκδοση ειναι μεσω steam. Δεν παιζει ρολο ποια θα διαλεξεις, και στις 2 εκδοσεις δε μπορεις να χρησιμοποιησεις single player cheats στο ονλαιν. Τα ονλαιν cheats ειναι αλλο παραμυθι. Στο single player μπορεις να βαλεις οσα cheats θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • ειναι νομιζω 4 δισκακια

 

 

7 :P

 

για μενα καλυτερα να δωσεις τα χρηματα της παραπανω μνημης σε vga, σε μνημη ram κανονικη αλλα οπως σου ξαναειπα ρωτα καλυτερα στο τοπικ με τις καρτες γραφικων :)

 

δες και αυτο

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας και πάλι.  Πάντως βλέπω στο βίντεο πιο πάνω πως τα πάει πολύ καλά με τον amd A8 και την 950.

 

Αυτό το setup θα έχω.  Λοιπόν έκλεισε.

Θα το κατεβάσω για πιο οικονομικό. Έχω καλή σύνδεση στο ιντερνετ (κατεβάζω με 3mb/s περίπου) οπότε γιατί όχι.

 

Tώρα για το απο που, σε ένα ποστ απο τον Ιούλιο '16 κάποιες σελίδες πίσω πρότεινε κάποιος αυτο το λινκ

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

 

Να επιλέξω το πρώτο απο εκεί ή υπάρχει κ κάπου αλλού φθηνότερα?


 

  • Η αλλη εκδοση ειναι μεσω steam. Δεν παιζει ρολο ποια θα διαλεξεις, και στις 2 εκδοσεις δε μπορεις να χρησιμοποιησεις single player cheats στο ονλαιν. Τα ονλαιν cheats ειναι αλλο παραμυθι. Στο single player μπορεις να βαλεις οσα cheats θελεις.

 

 

Οκ λοιπόν cheats μονο στο single player!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον κλείσαμε τον TS server. 
Θα μπορούμε να μιλάμε από το Discord
 

Βήματα για να συνδεθείτε

1) 
https://discordapp.com 
Κατεβάζετε και κάνετε install το πρόγραμμα, 
δημιουργείτε ένα account. 
Μην ξεχάσετε να κάνετε verify. 
(Υπόψιν όσοι έχετε hotmail/live,το verification email ίσως να μην έρθει ποτέ) 

2) 
Αποδέχεστε την πρόσκληση από το παρακάτω link 
https://discord.gg/3BTDZhw 

3) 
Έτοιμοι.Μπορείτε να συνδέεστε μαζί μας 

ΥΓ, 
όσοι θέλετε μπορείτε να μην χρησιμοποιείτε το app για να συνδέεστε,ο browser σας φτάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις άρχισα το GTA online και ψάχνω άτομα για να παίζουμε μαζί. Το GTA το έχω στο PC από το site της Rockstar. Ηλικίες: 13-16 και να μην βρίζουν μάνες άμα πεθαίνεις επειδή είμαι και λίγο noob :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα οι ηλικιες αυτες ειναι που βριζουν ετσι νμζ...δεν θα βρεις καποιον 20αρη και βαλε που θα το κανει αυτο...η τουλαχιστον θα τον βρεις πιο σπανια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...