Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά να ρωτησω κατι, oταν αγοράσεις τα night goggles από το ammunation μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις και στο slasher αντί για φακό?

 

Επίσης υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να τα ξεκλειδώσει χωρίς να παίξεις το φινάλε στο heist?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοglitchαρίσου για να τις κάνεις μόνος σου, βάλε δηλαδή να παίζουν μερικά βίντεο στο youtube ή κάνε οτι κατεβάζεις κανά torrent και το παιχνίδι θα σε πετάξει απο τον δημόσιο server πηγαίνοντάς σε σε άδειο!

Tips για αυτο

https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/4n7yat/tip_if_you_are_on_pc_block_these_ports_using_your/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και αργοπορημένα σκέφτομαι να αγοράσω το gta για να παίξω online αλλά αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι στα review του steam βλέπω πολλά άτομα να αναφέρουν ότι έφαγαν ban χωρίς να κάνουν cheat/modding η οτιδήποτε μη επιτρεπτό.Ισχύει αυτό και αν ναι σε ποιον βαθμό γιατί δεν θέλω να το αγοράσω και σε κάνα μήνα να μην μπορώ να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θελω να αγοράσω το GTA V απο το G2A αλλα εχω μια απορια. Steam ή Rockstar? Τι θα επιλεγατε;

Το ιδιο ειναι. Αν θες να εχεις καποια στιγμη ολα τα παιχνιδια σε ενα μερος, προφανως steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και αργοπορημένα σκέφτομαι να αγοράσω το gta για να παίξω online αλλά αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι στα review του steam βλέπω πολλά άτομα να αναφέρουν ότι έφαγαν ban χωρίς να κάνουν cheat/modding η οτιδήποτε μη επιτρεπτό.Ισχύει αυτό και αν ναι σε ποιον βαθμό γιατί δεν θέλω να το αγοράσω και σε κάνα μήνα να μην μπορώ να παίξω.

Εξαρταται. Αν οντως χρησιμοποιησεις cheats/mods τοτε αργα η γρηγορα τρως μπαν απο το online. Αν δεν χρησιμοποιησεις καθολου mods τοτε μπορεις να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Υπαρχει και η μεση λυση, να χρησιμοποιησεις single-player mods (που να ειναι verified οτι δεν υπαρχει κινδυνος μπαν), η οποια βεβαια εμπεριεχει ενα μικρο ρισκο. Νομιζω οτι αυτοι που διαμαρτυρονται ειναι αυτοι που χρησιμοποιησαν αυτα τα mods (για πιο αληθοφανη καιρικα φαινομενα, καλυτερο φωτισμο κλπ) τα οποια δε μπορουν να θεωρηθουν cheating αλλα παρ ολα αυτα εφαγαν μπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και αργοπορημένα σκέφτομαι να αγοράσω το gta για να παίξω online αλλά αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι στα review του steam βλέπω πολλά άτομα να αναφέρουν ότι έφαγαν ban χωρίς να κάνουν cheat/modding η οτιδήποτε μη επιτρεπτό.Ισχύει αυτό και αν ναι σε ποιον βαθμό γιατί δεν θέλω να το αγοράσω και σε κάνα μήνα να μην μπορώ να παίξω.

δεν ισχυει φιλε...αν εχουν γινει λαθη σιγουρα θα βγαλαν ακρη...εγω προσωπικα το εχω απο περισυ και παιζω χωρις θεματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω χρησιμοποιήσει mod στο single player(δεν ημουν καν στο ιντερνετ)το hook v(δεν θυμαμαι πως λέγεται)για να βάλω κανενα ψιλό στους παίκτες μιας και δεν ειχα ασχοληθεί με το χρηματιστήριο στις αποστολές και δεν ειχα σχεδόν τίποτα.

Απο τον μάιο του '15 που το έχω,δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Επίσης στο Online κάποτε με έλουζε ενας με σακους χρημάτων και έφτασα τα 24Μ νομίζω και εχω μείνει με 10Μ.

πάλι δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω χρησιμοποιήσει mod στο single player(δεν ημουν καν στο ιντερνετ)το hook v(δεν θυμαμαι πως λέγεται)για να βάλω κανενα ψιλό στους παίκτες μιας και δεν ειχα ασχοληθεί με το χρηματιστήριο στις αποστολές και δεν ειχα σχεδόν τίποτα.

Απο τον μάιο του '15 που το έχω,δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Επίσης στο Online κάποτε με έλουζε ενας με σακους χρημάτων και έφτασα τα 24Μ νομίζω και εχω μείνει με 10Μ.

πάλι δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

χαχαχαχα ενδοξες εποχες, ειχαμε κανει καλη μπαζα τοτε. Και μενα μου εχουν μεινει κανα δυο μυρια απο το λουτρο χρηματος τοτε.

Θα ηταν μεγαλο λαθος να μπαναραν αυτους που τους ελουζαν με λεφτα γιατι αυτοι δεν εφταιγαν σε κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή να προχωρήσω κανονικά στην αγορά αύριο χωρίς να αγχώνομαι για κάτι. Να ρωτήσω και κάτι τελευταίο το cdkeys.com είναι αξιόπιστο γιατί δεν έχω ξανακάνει αγορά online 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή να προχωρήσω κανονικά στην αγορά αύριο χωρίς να αγχώνομαι για κάτι. Να ρωτήσω και κάτι τελευταίο το cdkeys.com είναι αξιόπιστο γιατί δεν έχω ξανακάνει αγορά online

 

Προχωρά άφοβα δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα αν δε παίζεις με mod-hack κτλπ έχω αγοράσει από cdkeys προσφάτως και είναι υπεραξιοπιστο αν και αν δεν έχεις γρήγορη σύνδεση δε θα σου πρότεινα να το αγοράσεις ψηφιακά γιατί έχεις 65 ολόκληρα Gb να κατεβασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα τα φώτα σας.

 

Ειμαι 32 χρονων και γενικά δεν παιζω παιχνιδια. Ειχα παιξει παλια και μου αρεσε πολυ το san andreas και τωρα λεω να βάλω το GTA5.

 

Εχω καποιες ερωτήσεις:

 

1. Να το αγοράσω αυθεντικο ή να το κατεβάσω κάπως? (αν ειναι για free κατέβασμα απο που?)   Θα μπορουσα να δωσω ~35ευρώ που έχει για καινουριο ή αν το πουλάει κανεις μεταχειρισμένο αλλά δεν ειναι οτι ειμαι και τοσο ανετος με τα χρηματα (γιατί επίσης νομίζω οτι πρεπει να κάνω κ αναβάθμιση το hardware μου)

 

2. Απο το συστημα που έχω και φαινεται στην υπογραφη μου κάτω, νομίζω οτι πρέπει οποσδήποτε να βάλω μια κάρτα γραφικών. Δεν έχω κάρτα αυτή τη στιγμή και χρησιμοποιω την ενσωματωμένη του cpu.  Απο ένα μικρό ψάξιμο που έχω κάνει βλέπω να προτείνουν την GeForce GTX 750 Ti. Στο skroutz που κοιταξα υπάρχουν πολλές τετοιες κάρτες απο την palit, gigabyte, msi και άλλες. Ποιά να προτιμήσω κ γιατί?  Αξίζει ίσως να δώσω περισσότερα χρήματα και να πάω απο τα 2gb στα 4gb?

 

Επίσης μια τέτοια κάρτα θα κουμπωνει πάνω στη μητρική μου?  (ειναι λίγο μικρή.)

 

3. Απο θέμα επεξεργαστή θα ειμαι οκ για να το τρέχω στα 1080 με 30~40fps? Με μέτρια settings. Πιστεύετε πως θα χρειαζόμουν και εκεί αναβάθμιση?  Εαν ναι φαντάζομαι θα έπρεπε να καταλήξω σε έναν Ι5. Αλλά δε θέλω και δεν μπορω τόσα οικονομικά ανοίγματα τώρα.

 

4. Από θέμα τροφοδοτικού ειμαι οκ για την κάρτα γραφικών που σκέφτομαι να πάρω και ίσως και μια πιθανη αναβάθμιση σε cpu?

 

Καμιά άλλη συμβουλή για έναν νουμπά σα και μένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...